Уравнобешенная• 03 декабря 2022

Біль після філлерів

Можливо у когось таке було або хто розуміється
Почало боліти підборіддя, не сильно, по силі болю як синячок болить, не постійно ,а якось час від часу, але всеодно дискомфортно
Ніяких синяків немає, не напухло
Почалося це пару днів назад, можливо через холод, мерзну і сильно впираюсь в подушку
У вересні колола собі філлер в підборіддя, тому не знаю чи може це бути зв´язане з філлером чи ні?
Правильно_Валерчик• 03 декабря 2022
Инородный раствор и слабая циркуляция + охлаждение.. все может быть. От холода и без филера может болеть и кости лица и мышцы..