Пленница SexShop-а!• Изменено 07 декабря 2022
Дивіться яка цікава пропозиція прийшла на пошту))
дамаБезСобачки• 07 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
і ми були з чоловіком на свінг-паті)) але нормальній, там по 5к грн з пари було, тематичний одяг в стилі вечірки, в приватному заміському будинку. Було 12-15 пар, дуже круто сподобалося)) Всі були адекватні, дорослі, розумні люди, вище середнього класу, скажімо так. Ми були ще до війни.
Скажите, мне интересно. Пары все какого возраста? Спортивные?
Мне когда на СЗ писали такие пары, предлагали участие, не в клубе, просто с ними. Но на вид такие себе
Первая ласточка инфляции• 07 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Згодна. Але якщо в темряві і на підпитку, і з такими як на постері. А ще зі справками від венеролога. Я би подумала
зачем 5 тісячам пропадать?) ну такое
мне не нужно, чтоб меня трахал мужик с рекламі да и вообще любой незнакомец
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
І шо було
хто хотів, і подобалися друг другу - то усамітнювалися по кімнатам. 2х2, хто хотів більше - то гуртувалися більше. Хто не хотів- просто проводили гарно час, спілкувалися і тд. Звичайна компанія.
А взагалі, фуршет, випивка, диско с діджеєм, конкурси, басейн.. Все дуже пристойно.
Пацака-задирака• 07 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
А ви ліки від галюцінацій забули прийняти
Наступного разу витирай пошту
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Вы с презиками или как?
обовʼязково, а як інашке.
Фекла Персиковна• 07 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
зачем 5 тісячам пропадать?) ну такое
Свого роду нетворкінг))
Пленница SexShop-а!
• 07 декабря 2022
Ответ дляПацака-задирака
Наступного разу витирай пошту
Боже, яка ви нерозумна. Це пошта, з якої прийшла пропозиція, моєї там і близько немає
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ длядамаБезСобачки
на вечірках, нормальних, є фейс контроль обовʼязковий. Ви надсилаєте органзітору свої фото, в тому числі в зріст, трохи про себе - організатор каже так-ні. Підбирають контингент по віку, вподобаннях, інтересах. Нецікаво на пристойних вечірках не буває.
Пари всі були симпатичні, з гарними фігурами, цікаві, з гумором, адекватні, ухожені, забезпечені (видно на яких машинах приїжджають і який тематичний одяг на них)
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Интересно, а это считается измена или как?
ні, це лише секс, до того ж в присутності один одного. Це не запуск шатла, це всього лиш СЕКС, розвага і задоволення)
Пленница SexShop-а!
• 07 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
А потім ви обговорюєте з чоловіком як вам було з тим чи іншм партнером?
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ дляПацака-задирака
Гордона не бачили?
його ні, а декого іншого бачили)
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
зачем 5 тісячам пропадать?) ну такое
от тому на такі паті і не ходять всі впідряд і є фейс-контроль і ціна входу)))
Агент Пинкертона• 07 декабря 2022
интересно.. почему мне такое не приходит? обычно поисковик видит какие у человека запросы в поисках
Україна наше все• 07 декабря 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
тому що ви таке не шукаєте)) зрозуміло, що людина цікавиться таким
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
У вас наверное муж где то так ходит. Нормальным людям такое не приходит на почту.
Пацака-задирака• 07 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Кому:
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
webra@ukr.net?
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
2500 с человека это много? Ужас, нищебродная вечеринка. Дороже потом лечиться
Пленница SexShop-а!
• 07 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
webra@ukr.net?
Удалено администрацией...
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Удалено администрацией...
Ага, конечно
Пленница SexShop-а!
• 07 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
Я взагалі незаміжня
Це прийшло на робочу пошту, яка вказана на сайті, звичайна розсилка
Лгин• 07 декабря 2022
Фу я слишком брезгливая для такого
Вообще не понимаю секс втроём и больше
Зачем чужая энергетика в отношениях?
Парадокс в том что женщины идут на это, чтобы муж на завёл любовницу или типа чтобы они знали все, но по факту после такого как раз потом мужики и заводят любовниц:)
Вообще не понимаю секс втроём и больше
Зачем чужая энергетика в отношениях?
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Я взагалі незаміжня
У вас наверное вирус от того что по порносайтам лазите
Ответ дляФея_3уровень
правду кажете) нормальна повія дорожче коштує
Пленница SexShop-а!
• 07 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
Ага, конечно
Ну я розумію, що ви ще не доросли до того, щоб про це знати, але нічого, у вас ще є шанси
Айпишница• 07 декабря 2022
Ответ дляМисисПропер
Страшно уявити , які букети можна підчепити.
резина есть