Ждушечка• 11 декабря 2022
Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше
Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
Ответ дляAnjavoloschykk
Нічого не доношу.Пишу те,що наболіло.У нас більші тарифи.Тут хіба заборонено писати?Я теж патріот.Вірю у краще.Та це ніяк не впливає на те,що дуже важко.
То всім важко, не тільки вам. Думаю, що мій бізнес не виживе. Але що я можу зробити. Я тільки зараз переживаю, щоб нових ударів не було, бо рідні люди там. На бізнес вже дивлюся крізь пальці. Але так, важко і дуже жаль вкладених сил і душі. За все «дякую» тварюкам з рашки
Ответ дляДаксо
1,68 грн за кіловат важко назвати оплатою. Тим більше, щоб ще щось за ці кошти вимагати.
Ви порахуйте скільки це разом буде. В тариф усе включено, не переймайтеся, ціни вони піднімають вправно
Ответ дляLilianna_
Тобто вам все одно, що ракети пошкодили інфраструктуру. Вам треба дати світло будь-якою ціною, бо ви платите 1.69?
А по вашому мені менше треба ніж у сусідньому будинку?
Ответ дляsinolga1408
вот читаю я и дивуюсь.
вот скажите, если есть атомка с копеечной себестоимостью произодства электрики, там что то смешное типа 10 коп. за квт, то с фига ли платить даже те 1,68?
зачем сознательно банкротили Энергоатом, я вот задаюсь вопросом, на который не нахожу ответа.
Достатньо подивитись на власників обленерго : Коломойський Ахмєтов, Суркіс,Льовочкіна, О.Марченко, Бойко там рос. смарт холдинг.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Я теж думаю,що не пройду цю зиму.Надіюсь але…
Можливо не правильно вас зрозуміла.Тримайтесь.Здоров’я вашим близьким.
Ответ дляLilianna_
Да, в селах під Києвом так було, коли 23 серйозно так було попадання, бо заживили з Чернігова, бо енергія, яка виробляється фізично повинна кудись передатися. А Київ не міг прийняти з об’єктивних причин. Але ж навіщо вам в цьому розбиратися..
Ви хоч зрозуміли що коментуєте? З середи не було світла 2 доби, після обстрілів. А в сб майже увесь час було. Нам відключають по 4-7 годин, два три рази на день, а будинки напроти, це все ще моя вулиця, не підключені ні до якої критичної інфраструктури, виключають у край рідко, на пару годин, і то о 00 ночі.
При цьому Троєщина, Дарниця, борщага, святошино зі слів моїх колег і родичів відключають не часто і не не надовго, або не відключають взагалі.
Ответ дляLilianna_
А давайте не відхилятися від теми. Ви інше питали. Чи відповіді вас не влаштували. Так ви питайте
Тоді не пишіть маячні про тарифи в ЄС. Там інший рівень життя.
sinolga1408• 11 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
да под зеленых прогнулись
еще когда они зашли и ахметыч стал инвестировать в зеленку, чтоб потом им компенсировали по 5 грн за квт, я уже тогда поняла, что все. конец
Ответ дляLilianna_
Ще раз спитаю, ви хотіли поговорити про енергетику чи про те, що всіх душить податкова?
Удалено администрацией...
Ответ дляAnjavoloschykk
Дякую, ви теж тримайтеся, зараз важливо пережити зиму, далі буде легше. Завжди після чорної йде біла смуга. Переживемо зиму, будемо щось думати.
Ответ дляtoys-3d
Субсидії зняли? Мої знайомі в кого були субсидії, в тих і лишились, ви щось плутаєте. Хоча саме свого досвіду з субсидіями в мене немає. Але про зняття нічого не чула ц не бачила якихось новин. Може звернутись про подовження треба? Там же наче переоформлюють кожні пів року
Так, зняли. Я нічого не плутаю. Бо я за все це плачу. В минулому році понизили, а в цьому зняли.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Я теж постійно це повторюю.Вже думаю,що далі робити.Від завтра вже йду в індустрію краси))
Не хочу чекати кінця.
Ответ дляtoys-3d
Тепер не можна подовжити, якийсь проблеми з оформленням, змінились умови. А батьки одружені, фактично живуть окремо сто років, але таке. Типу порушення якесь, хоч ніяких листів, попереджень не було.
Ответ дляLilianna_
І це ви докажіть, що тец готували до спеціального відключення. Навіть тец не вказуєте, де ваш типу брат працював…
Просто дуже образливо зараз читати тупу брехню, коли твій батько ризикував життям на тец, зараз його колеги ходять і мокнуть по змінам, щоб хоча б тепло подавати … просто жесть
Дякуємо вашому батьку та всім працівникам
Ответ дляBrilliyantik
Киев. Оболонь. Тимошенко,13-А. Дом поделён на секции. Во всех секциях вчера был свет, а в моей не было сутки. Очень хотелось позвонить на горячую линию, но вот незадача: они работают пн-пт с 09:00 до 18:00... И что хочешь делай!)) Слов нет...
0 800 501 588 детекКЕ, работает гор линия круглосуточно
Ответ дляЦвіту і пахну
Ви так написали, наче їх взагалі зняли. Якщо конкретно у вас, то це приватний випадок, щось змінилось конкретно у того, кого субсидують. Тож самі субсидії ніхто не відміняв і не знімав. А то я вже злякалось, що може моїм знайомим, хто на субсидії, допомога треба, а вони не кажуть. Ну а в цілому, звичайно, всім зараз важко, хіба можливо щоб війна в країні була і не торкнулась кожного? Ні так не може бути.
Ответ дляtoys-3d
Я про себе і писала. Але до того як зняли понищили з невідомих причин. Думаю не лише у мого тата.
любительница• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Дякую! Вони дійсно стараються і працюють на межі можливостей.
Не сильно разбираюсь в электрике. Но реально энергетики герои!
Одяг та сумки• 11 декабря 2022
к весне завезут нам єлектро оборудование. білаб Мрия самолетом бы а так( это ведь все огромное. и пока договора и т.п. многие топят котлы зимой вот и нагрузка(отопление)