Ждушечка• 11 декабря 2022

Не розумію. Електромережі ремонтують, а світла все менше

Хтось може по людськи пояснити, як це працює? І чому наголошується , що весною все зміниться? За рахунок чого?
beril_он• 11 декабря 2022
У нас к примеру сегодня 1 раз днем выключали и все, вчера 3 раза по 4 часа. Весной спадет нагрузка с отопления
Ольга520• 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
1,68 грн за кіловат важко назвати оплатою. Тим більше, щоб ще щось за ці кошти вимагати.
Ну добре. Є дефіцит електроенергії. Ціна стане 5 грн кВт. Куди дінеться дефіцит?
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Нічого не доношу.Пишу те,що наболіло.У нас більші тарифи.Тут хіба заборонено писати?Я теж патріот.Вірю у краще.Та це ніяк не впливає на те,що дуже важко.
То всім важко, не тільки вам. Думаю, що мій бізнес не виживе. Але що я можу зробити. Я тільки зараз переживаю, щоб нових ударів не було, бо рідні люди там. На бізнес вже дивлюся крізь пальці. Але так, важко і дуже жаль вкладених сил і душі. За все «дякую» тварюкам з рашки
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляДаксо
Ви порахуйте скільки це разом буде. В тариф усе включено, не переймайтеся, ціни вони піднімають вправно
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Чому тоді пишете,чого чекаєте за 1.68?В тому і справа,що не змінює.
Не перекручуйте,людина зверхньо написала, зо її не колишуть проблеми Укренерго, але ракети - це не тільки їх проблеми, а й наші з вами. Чи не так?
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Тобто вам все одно, що ракети пошкодили інфраструктуру. Вам треба дати світло будь-якою ціною, бо ви платите 1.69?
А по вашому мені менше треба ніж у сусідньому будинку?
Решка7777• 11 декабря 2022
Ответ дляsinolga1408
вот читаю я и дивуюсь.
вот скажите, если есть атомка с копеечной себестоимостью произодства электрики, там что то смешное типа 10 коп. за квт, то с фига ли платить даже те 1,68?
зачем сознательно банкротили Энергоатом, я вот задаюсь вопросом, на который не нахожу ответа.
Достатньо подивитись на власників обленерго : Коломойський Ахмєтов, Суркіс,Льовочкіна, О.Марченко, Бойко там рос. смарт холдинг.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Пожалійтеся, а раптом ті нахаби на одному вводі. Їм відключать, накажуть, а вам стане морально легше
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Я теж думаю,що не пройду цю зиму.Надіюсь але…
Можливо не правильно вас зрозуміла.Тримайтесь.Здоров’я вашим близьким.
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Да, в селах під Києвом так було, коли 23 серйозно так було попадання, бо заживили з Чернігова, бо енергія, яка виробляється фізично повинна кудись передатися. А Київ не міг прийняти з об’єктивних причин. Але ж навіщо вам в цьому розбиратися..
Ви хоч зрозуміли що коментуєте? З середи не було світла 2 доби, після обстрілів. А в сб майже увесь час було. Нам відключають по 4-7 годин, два три рази на день, а будинки напроти, це все ще моя вулиця, не підключені ні до якої критичної інфраструктури, виключають у край рідко, на пару годин, і то о 00 ночі.
При цьому Троєщина, Дарниця, борщага, святошино зі слів моїх колег і родичів відключають не часто і не не надовго, або не відключають взагалі.
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
А давайте не відхилятися від теми. Ви інше питали. Чи відповіді вас не влаштували. Так ви питайте
Тоді не пишіть маячні про тарифи в ЄС. Там інший рівень життя.
sinolga1408• 11 декабря 2022
Ответ дляРешка7777
да под зеленых прогнулись
еще когда они зашли и ахметыч стал инвестировать в зеленку, чтоб потом им компенсировали по 5 грн за квт, я уже тогда поняла, что все. конец
gizma2019• 11 декабря 2022
Ответ дляfialka123
У нас тоже включают часто на полчаса раньше или позже. Не нужно сразу говорить что кто-то врёт. Дарницкий район
У них до часа идёт норма отклонения, вот наши дома всегда включают/выключают в 20 минут часа следующего за указанным
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Ще раз спитаю, ви хотіли поговорити про енергетику чи про те, що всіх душить податкова?
Удалено администрацией...
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Дякую, ви теж тримайтеся, зараз важливо пережити зиму, далі буде легше. Завжди після чорної йде біла смуга. Переживемо зиму, будемо щось думати.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Ви розумієте що ви коментуєте? Де я писала про тарифи ЄС? Я живу тут. І працюю поки теж тут
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляtoys-3d
Субсидії зняли? Мої знайомі в кого були субсидії, в тих і лишились, ви щось плутаєте. Хоча саме свого досвіду з субсидіями в мене немає. Але про зняття нічого не чула ц не бачила якихось новин. Може звернутись про подовження треба? Там же наче переоформлюють кожні пів року
Так, зняли. Я нічого не плутаю. Бо я за все це плачу. В минулому році понизили, а в цьому зняли.
Anjavoloschykk• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Я теж постійно це повторюю.Вже думаю,що далі робити.Від завтра вже йду в індустрію краси))
Не хочу чекати кінця.
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляtoys-3d
Тепер не можна подовжити, якийсь проблеми з оформленням, змінились умови. А батьки одружені, фактично живуть окремо сто років, але таке. Типу порушення якесь, хоч ніяких листів, попереджень не було.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Не хочу чекати кінця.
Наших підприємців не здолати! Удачі вам
da1i• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
І це ви докажіть, що тец готували до спеціального відключення. Навіть тец не вказуєте, де ваш типу брат працював…
Просто дуже образливо зараз читати тупу брехню, коли твій батько ризикував життям на тец, зараз його колеги ходять і мокнуть по змінам, щоб хоча б тепло подавати … просто жесть
Дякуємо вашому батьку та всім працівникам
gizma2019• 11 декабря 2022
Ответ дляBrilliyantik
Киев. Оболонь. Тимошенко,13-А. Дом поделён на секции. Во всех секциях вчера был свет, а в моей не было сутки. Очень хотелось позвонить на горячую линию, но вот незадача: они работают пн-пт с 09:00 до 18:00... И что хочешь делай!)) Слов нет...
0 800 501 588 детекКЕ, работает гор линия круглосуточно
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляda1i
Дякую! Вони дійсно стараються і працюють на межі можливостей.
Lilianna_• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Удалено администрацией...
Хамка
toys-3d• 11 декабря 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Ви так написали, наче їх взагалі зняли. Якщо конкретно у вас, то це приватний випадок, щось змінилось конкретно у того, кого субсидують. Тож самі субсидії ніхто не відміняв і не знімав. А то я вже злякалось, що може моїм знайомим, хто на субсидії, допомога треба, а вони не кажуть. Ну а в цілому, звичайно, всім зараз важко, хіба можливо щоб війна в країні була і не торкнулась кожного? Ні так не може бути.
автор Цвіту і пахну • 11 декабря 2022
Ответ дляtoys-3d
Я про себе і писала. Але до того як зняли понищили з невідомих причин. Думаю не лише у мого тата.
любительница• 11 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Не сильно разбираюсь в электрике. Но реально энергетики герои!
Одяг та сумки• 11 декабря 2022
к весне завезут нам єлектро оборудование. білаб Мрия самолетом бы а так( это ведь все огромное. и пока договора и т.п. многие топят котлы зимой вот и нагрузка(отопление)
alyona_niki• 11 декабря 2022
У нас не выключают почти слава богу .