Якщо людина під час війни виїхала «перечекати» до расії, чи пустять її потім назад до України, коли війна скінчиться? Дуже хочеться, щоб вона там і лишилася назавжди, але в неї плани повернутися…
Ответ дляArgesha
А нада пертись туди, де житла не дадуть, пособій не дадуть, роботу не знайти через язиковий бар´єр і відсутність громадянства, і де все лікують парацетамолом? Не всі на таке здатні. У деяких просто здоров´я нема жити в Європі з її медициною. І це вершина айсбергу.
Ото люди з житлом, роботою і нормальними виплатами ща зірвуться з дітьми далі десь бомжарити, шукати пригод собі й дітям.
А телевізор можна і не вмикати. А на роботі, та й в оточенні - нашіх повно. А в деяких містах - вже не менш ніж місцевих.
Хай розбавляють генофонд на ’радість’ місцевим аборигенам.
Краще податки параші платити, щоб вона далі вбивала дітей в Україні. Вашу думку уловила