А я с Рио-де-Житомира!• 13 декабря 2022
Вечная тема, про бульбашей. (только для тех кто интересуется)
Что думаете ? Может слышала что-то новое ?
Буданов сказал - не пойдут
Но активность их присутствует
Перевозят технику ближе к границе , бригада какая-то одна несчастная сегодня выдвинулась к границе
Кто там думает сейчас написать : как же вы задолбали с этой темой , сколько можно это обсуждать …Пройдите мимо ,пожалуйста .я просто хочу пообщаться
Буданов сказал - не пойдут
Но активность их присутствует
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляksena555
То якраз почитайте при бажанні для чого їм іти на ЗУ
Що читати? Давайте посилання.
Бо я читаю, що з Білорусі вивезли генералітет, бо в підорашці вини раптом закінчились. Вивезли танки, залишивши 15-20% від того що було.
А ви що читаєте?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Китай кроме телевизоров и холодильников им ничего не поставляет
Ви точно знаєте, бо розвідка каже, що не можуть ще з’ясувати
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ну про китай давно гуляє інформація. Підтвердження 100% немає. Балістичні від ірану - поки що не бачила інформації щодо 100% done deal. Американці теж не сплять. Іран очевидно тре не тільки з йухлом. Побачимо.
В 9 пакет санкцій включили заборону на постачання електроніки. Думаю, що диму без вогню не буває
Іран очікує революція. Там дуже масові повстання. Молодь хоче цивільного миру а не повернення в середньовіччя. Сподіваюсь Америка підтримує повстанців не тільки словами
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Страчують повстанців… ось сьогодні чергова новина
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляИннecca
Вы,считаете он бессмертен.Самый страшный его сон ,это потеря власти.И все к этому идет.Вступит,или не вступит,уже пох.
Поки пітляє - шанс є. Як дасть приказ - скинуть самі військові. Нацгвардії не вистачить для охорони. А в хуйла вже нема чим на допомогу йти
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Я читаю. Но протести не вщухають. Заарештованих вже десятки тисяч і тисячі страчених і вбитих.
Вони повинні пройти цей шлях, інакше відкат назад і те, що вони мають зараз буде раєм.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Отож, є думка, що то було показове попередження.
Теж думаю. А ще, він єдиний, хто мав зв’язок з дипломатами цивільних країн. Вбили, щоб тарган з посвідка не втік.
Чашечка чая• 13 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Китай не поставляет России ничего, кроме бытовых товаров, Иран также не передавал баллистические ракеты, которые хочет получить Москва. Об этом в эфире национального телемарафона сообщил начальник Главного управления разведки Минобороны генерал-майор Кирилл Буданов.
Я и ссылаюсь на слова начальника разведки
Мелитрисса• 13 декабря 2022
Ответ длямульти1
і чим закінчиться? всім байдуже, чого йому боятися
Ну кто же знает чем закончится, часть военных экспертов считают, что пропетляет, вот сейчас он усиленно рассказывает, что завтра на них НАТО нападет, им самим защищаться надо, на нас нападать некогда.
krasotalisa• 13 декабря 2022
Скажіть мені, ми ж йоб..им по них хаймарсами як тільки вони перетнуть наш кордон? Щоб під 0 всіх одразу падлюк.
Renesmeе 16• 13 декабря 2022
Ваньок сказав що не підуть. Була можливість у березні, а після цього все. Також сказав що ядерки немає у пуйла, удару не буде, видихаєм, вірю йому. Ще сказав що у 2023 закінчиться війна на нашій території. У серпні 2023 Крим
Соната любви• 13 декабря 2022
буданова не воспринимаю.
все что он говорит, для меня пустой звук.
люди, которые незаслуженно получают генеральские звания, не вызывают уважения и тем более доверия.
Vlada-Maria• 13 декабря 2022
Ответ дляTatija
Или как.
А вы по новостям живете?
Я слушала президента, который говорил что предпосылок нет. Почему он так говорил?
А вы по новостям живете?

Vlada-Maria• 13 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Серьезно?
А с Херсоном не так было ?
Или уже все забыли кто и зачем там все разминировал?
Он сидит ?
Нет , все так же при власти
А с Херсоном не так было ?
Он сидит ?
Нет , все так же при власти
Тссс, то ’неначасі’
Vlada-Maria• 13 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
та найдуть якогось цапа-відбувайла. а це було комплексне рішення, продиктоване далеко зверху.
і дуууже багато треба , щоб склалося, щоб розкрили ці імена.
а так як правляча партія у нас цілком відома, і опозиції намагаються закрити роти навіть в інтернеті, бо з ефіру вже прибрали - автора рішення важко буде знайти.
так все просто прослідкувати. Хто у нас найголосніше кукурікав за півроку до початку повномасштабної війни про нові погоджені ділянки розмінування? Хто радісно рапортував про це ще в кінці січня, якщо не на початку лютому? Хто очолював українську переговорну групу?