Как вы? Шо и куда летить?
Счастливый магазинчик• 19 декабря 2022
Блин, отправила малого на тренировку, и тревога, ну забибали уже, ни днём ни ночью не дают покоя😡
mmi583@mail.ru• 19 декабря 2022
Ответ дляOl-a
З Моніторінгу:
Активність тактичної авіації рф на північно-східному напрямку
2х Ту-22м3 з Рязанської області у напрямку Курської області.
Щоб вони там і приземлились, віс разом, з тими ракетами.

Леди на мопеде• 19 декабря 2022
Ответ дляDasik_
Світла нема, інтернет мобільний ледь -ледь.
Зробила собі комбо шкідливої їжі- ролтон, сосиска, майонез
Блин, хочу мивины какой-нибудь.
В магаз лень идти. Света уже 6 часов нет
Sergeevna-a227• 19 декабря 2022
Ответ для Просто я
И вам штрафную
Давайте две. Два раза было, я посмотрела тико шо...Капец ( реально проспала.
Леди на мопеде• 19 декабря 2022
Ответ дляDasik_
Я накупила трохи стратегічного запасу, на випадок взагалі сраки з їжею, і іноді потроху звідти щось тягаю
Та я уже печенек так накупила. В том-то и проблема, шо шось тягаю. А потом жопу на 6 этаж затащить не могу🙄
АлександраА• 19 декабря 2022
Ответ дляКокоСина
Авіація, пишуть
О! Ви також цей плагін на тєлєгу встановили?
Прикольний ))) Особливо: ’лупцює москалів’ )))