Просто для вечері з чоловіком, святкувати не хочеться, але повечеряти, випити бокал шампанського вже хочу. Олів‘є і канапки з ікрою будуть. Хочу ще щось, хоч якихось дві страви, але так щоб і наче святкові, але і щоб ще потім можна було розігріти. Що таке приготувати, може рулети якісь з лаваша чи млинці з начинкою якоюсь.
Kitty-77aa• 21 декабря 2022
Салат мимоза
Салат под шубой
Печеночный торт
Блинчики с красной рыбой и Филадельфией
Салат под шубой
Печеночный торт
Блинчики с красной рыбой и Филадельфией
Не обижаюсь• 21 декабря 2022
Кіш з червоною рибою і броколі, або курка + гриби. Ще чері можна і солодкий перець.
Так точно!• 21 декабря 2022
Лаваш хорошая идея. Отбивные. Сырная нарезка. Мы греческий салат любим
НаливайКа• 21 декабря 2022
Ответ дляKitty-77aa
Салат мимоза
Салат под шубой
Печеночный торт
Блинчики с красной рыбой и Филадельфией
Салат под шубой
Печеночный торт
Блинчики с красной рыбой и Филадельфией
Ого)) бідний шлунок))
Ответ дляKitty-77aa
Салат мимоза
Салат под шубой
Печеночный торт
Блинчики с красной рыбой и Филадельфией
Салат под шубой
Печеночный торт
Блинчики с красной рыбой и Филадельфией
То трішки забагато салатів + ще ж олів‘є буде з майонезом.
Забула додати щоб щось не дуже шкідливе, бо потім ніхто це їсти не буде
Так точно!• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Думаю вам просто варіанти накидали а не все разом
Бавовна• 21 декабря 2022
Качка по-пекінськи
салат ,,рижський,,
салат,,суші,,
заливне з язика
бутерброди з ікрою і червоною рибою.
Якщо будуть голодні, то пожарю картоплю)
салат ,,рижський,,
салат,,суші,,
заливне з язика
бутерброди з ікрою і червоною рибою.
Ответ дляТак точно!
А які класні начинки для лаваша є?
НаливайКа• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Греческий - гарна їдея)
Дякую, п3, собі теж записала)
Так точно!• 21 декабря 2022
Ответ дляБавовна
Качка по-пекінськи
салат ,,рижський,,
салат,,суші,,
заливне з язика
бутерброди з ікрою і червоною рибою.
салат ,,рижський,,
салат,,суші,,
заливне з язика
бутерброди з ікрою і червоною рибою.
Ой а расскажите как делаете заливное с языка. Это с желатином?
Ответ дляБавовна
Качка по-пекінськи
салат ,,рижський,,
салат,,суші,,
заливне з язика
бутерброди з ікрою і червоною рибою.
салат ,,рижський,,
салат,,суші,,
заливне з язика
бутерброди з ікрою і червоною рибою.
О з язиком ідея
Фея_3уровень• 21 декабря 2022
Купить все готовое и просто разогреть , других вариантов нет ( если у вас Киев )
Так точно!• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
А які класні начинки для лаваша є?
Честно говоря только собираюсь сделать. Вычитала творожный сыр с красной рыбой. И плавленый сырок с крабовыми палочками. Ну это из того что я люблю))
Ответ дляТак точно!
Дякую
Муркамурковна• 21 декабря 2022
В мене буде фарширована щука, який рецепт ще не знаю, а от шкурка і мяско для неї вже є в морозилці, обов язково буде наполеон.. Якщо буде світло))) а не то не... Шось жерти то не особо і хочеться
Муркамурковна• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
О з язиком ідея
Нафаршируйте телячий.. Смачно)
olgabaluta• 21 декабря 2022
Скажите мне, ну почему обязательно Оливье? 🥗 Так банально и вообще странно - майонезный салат ночью. Если без него - совсем никак, я бы сделала не с мясом, а с креветками. Купила бы брют и белое вино. Поставила бы на стол морепродукты 🦞, лёгкий салат, бутерброды с икрой, немного фруктов. 🍇 Можно просто запечь рыбу или индюшку в фольге. Праздник 🥂- не для того, чтобы наедаться)).
Онанимный пользыватель• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Безпроирышный вариант запечь какое-то мясо или курицу. Можно одновременно с картошкой. И возни никакой и вкусно и на второй день съедобно.
Бавовна• 21 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
Язики заливаєте водою, доводите до кипіння і зливаете. Далі знову заливаєте і варите 1,5-2 год. Коли вже годинку покипить, добавте цибулинку і моркву( почищені, бо подруга кинула просто помиті) Окремо розводите желатін. Зварилось, язики дістаєте і також чистите, нарізаєте. Бульйон процідили, змішали з желатином. Викладаєте язики , з петрушки ялинку, з моркви іграшки, заливаєте бульйоном.
БезПаспортаНеПродаю• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Курячі котлети на пару.
Ответ дляolgabaluta
Все банально - хочеться олів‘є, ми таку їжу майже ніколи не їмо, а от морепродукти постійно
Бавовна• 21 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Курячі котлети на пару.
Пропустили-безалкогольні.
olgabaluta• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Если хочется - на здоровье, один раз можно! 😋
Так точно!• 21 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Почему ночью. А 1го что будете есть? Мы ещё провожаем год. А ночью шампанское и фрукты.
Ответ дляБавовна
Пропустили-безалкогольні.
І броколі
, але ми так постійно харчуємось, тому хочу щось із забороненого))
Секретница• 21 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
+
У нас также. И ждёшь этот новогодний читмил. А не унылые стейки и салатик, которые и так регулярно взвешиваешь и ешь
Пез Году Неделя• 21 декабря 2022
я потушу кролика в сметані, запечу картоплю по селянськи. салат зроблю з філейки,авокадо,огірка і помідора. можливо ще канапки. але це на випадок якщо батьки приїдуть. якщо ні, то я буду дрихнути
Ответ дляСекретница
+
Прям в точку