mmi583@mail.ru• 22 декабря 2022
Ответ дляведьменятко__
Ого. А в каком вы городе?
Київ. У мене світло дали сьгодні вночі. До сьогодні від 19 числа 10 ранку без світла, добу не було води. Звязок теж зявився вчора. Добре що на роботі є батарейка, можна в інет вийти.
mmi583@mail.ru• 22 декабря 2022
Ответ дляAnita123-13ef
А ви за кого рвете 😂 сивочолого відробляєте, чи він вам родич?
Де я писала про нього? Я ні за кого не рву. За військових хіба що.
Fashion_besties• 22 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ось Порошенко ніби не актор, але кожного разу коли публічно виступав в ролі президента, здавався якимсь фальшивим і наігранним. Фальш в усьому читалась.
Удалено администрацией...
Ответ дляlilu1990
А бухой 🥴 помните :))) только все резко порохоботы это забыли :))) там стыдоба еще та была .. какие там публичные выступления 🤦♀️
0208mariia• 22 декабря 2022
Ответ дляБолаболик
А ну значит не такая уж умная , просто советчивая .
С вами, конечно же, не сравниться
mmi583@mail.ru• 22 декабря 2022
Ответ дляinterior_designer
Ник меняйте, он вас выдает
Вас мова видає. І ваш нік не вказує що ви українка, чи не з росії чи патріотка ну так далі
Anita123-13ef• 22 декабря 2022
Ответ дляagata116
Не факт, що вони б поїхали якби знали, бо ніхто нічого не робить поки на своїй шкурі не відчує, що таке війна.
Мої знайомі виїхали з Гостомеля за тиждень до війни, бо в 14 втекли із Донецька. Бо знали, шо воно таке.
Підтримую. В мене кума з ЗП і не планує виїзд, каже як русня захватить, то тоді,а зараз типу норм, і на шашлики ходила літом, і на роботу ходить. От як би їх зе заставив виїхати в лютому??? Ніяк. І це в неї сестра в Польщі живе, є до кого їхати, вже не скажеш що не поїду бо по таборах не хочу жити.
Fashion_besties• 22 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Він особисто винен що гинуть хлопці? А інша сторона біла та пухнаста, не вона почала ую війну?
Удалено администрацией...
Людмила 007.• 22 декабря 2022
Ответ дляДжулияробертс
Будь ласка, якщо можете,скажіть...
Ну, я не могу. У нас в квартире.
Fashion_besties• 22 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Люди із Росії пишуть, не заважайте їм лити жовч з приводу того, що українців раді бачити в конгресі США
Удалено администрацией...
Anita123-13ef• 22 декабря 2022
Ответ дляTATATA1973
Удалено администрацией...
Ответ дляAnita123-13ef
Тю пол западной сдаёт квартиры и в Испании :))) нормально в отелях по программе живут . У ЗП времени для лавирования уйма , это восточных жалко , да и с Киевской обл жертв можно было бы избежать .. Эти детки аж перед глазами 🥺
Anita123-13ef• 22 декабря 2022
Ответ дляБася-Мася
Сколько можно уже эту фразу про шашлыки вспоминать. Сказал себе и сказал, знал зачем. А что надо было кричать: ’Спасайся кто может?’ Сеять панику, это по-президентски?
Человек с капитана команды КВН за год стал политиком мирового уровня. Вот достижение!
А про шашлыки я вам обещаю: ’Девочки, в мае все поедем на шашлыки’))
Він рік не сказав, так що все нормально 😂
interior_designer• 22 декабря 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Бла бла бла 😂
Anita123-13ef• 22 декабря 2022
Ответ дляLotusA
Меня интересует когда война закончится.
Или они будут нам давать оружие недостаточно,чтоб мы не победили,а только растягивали эту войну
Ви думаєте там зброя стоїть і припадає пилюкою?
Fashion_besties• 22 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ойой, а вам в Росії скучно? Вирішили жовч пустити на укр форумі?
Удалено администрацией...
Anita123-13ef• 22 декабря 2022
Ответ дляzana076
Удалено администрацией...
Тобто він ще й війну спровокував,щоб стати відомим на весь світ?