Белоснежко• 06 января 2023
Посоветуйте вкусные конфеты с ликером кроме Рошен
В маленьких коробочках с разными спиртными напитками.
Не на подарок, себе
Якщо знайдете ТМ Ріконд Мідний вершник. Ще тієї ж ТМ ’Столичні’ і з лікером ’Пікова дама’. До війни були в новусі, екомартеті зустрічала перед святами на нижніх полицях в коробках подарункових(писалося, що ручна робота). В різних маленьких магазинчиках можна було знайти на вагу. Ще в них ’Мальва’ смачна, але це безалкогольні
Сплюшка• 06 января 2023
Ответ дляok1904
Вони є в мегамаркеті. Я купляла завжди столичні, пікову даму і мідного вершника меньше люблю. Але прочитала склад, єрунда на рослинному жиру
ВернитеВалеру• 06 января 2023
Ответ дляok1904
Вони дуже споганились. Я вже тут якось писала, була купила з солодкою водичкою, замість лікеру. І взагалі, там зараз товстенний шар, ’шоколаду’, багато помадки і крапля рідини. Ще й цукровий каркас, наче з рафінаду колотого, такі здорові крупинки(
Мочалкин блюз• 06 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Согласна, раньше были мои любимые конфеты, а теперь это подобие их, внутри именно сахар кусками и капля спиртного.
Ответ дляВернитеВалеру
З війни не брала,не бачу в роздрібній торгівлі. При нагоді куплю порівняю я Мальву люблю і Мідний вершник.
ВернитеВалеру• 06 января 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Я прям страджаю за ними, дуже їх любила.
ВернитеВалеру• 06 января 2023
Ответ дляok1904
Пробуйте, але то буде повне розчарування.
Мочалкин блюз• 06 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Вот и я так же