Сірничок• 06 января 2023

Чи має право осбб вимагати оплати послуг у період військового стану?

Ситуація така: осбб вимагає сплатити борг, інакше погрожують обмежити електропостачання в квартирі до 1 кВт
Чи законні такі дії? І якщо ні, то куди можна поскаржитись на методи роботи голови осбб?
автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляБесбардак
Це ще до вас по людяному віднеслися. Могли відключити від мережі і все.
Хто і за що

Чорнобаївка• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Хтось знає, куди можна поскаржитися на голову осбб?
В электропоставляющую компанию ))
бювет_в_обед• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Шантаж обмеженням електропостачання. Це ж значить вони вручну щось будуть крутити на лічильнику
А Вы не шантажируете соседей, залезая к ним в карман.
Бесбардак• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Хто і за що
Обленерго за несплату.
Моль Молливна• 06 января 2023
Вимагати оплату можуть, ви ж користуєтесь послугами, ОСББ теж треба виживати і зп та податки платити. У вас великий борг? В лічильник навряд чи мають право лізти.
автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
В электропоставляющую компанию ))
Ну от думаю туди подзвонити
Чорнобаївка• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Ну от думаю туди подзвонити
Правильно. Чтоб ОСББ не отбирало их хлеб. Придут и сами электричество отрежут.

автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Мені ніхто його відрізати не буде, я про обмеження
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мы не живем в своих квартирах с 24.02, но приходится платить, а это около 1000 грн обязательных платежей за каждую ежемесячно. Читаю в домовом чате, что из- за долгов осбб отключает всему дому некоторые услуги. Имеет право, вероятно, почему весь дом должен страдать из-за неплательщиков
Мы тоже уехали,но 1300 свои плачу вовремя.Дворник продолжает двор мести независимо от моего местонахождения
КлараЦеткин• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Ну от думаю туди подзвонити
Подзвоніть двірнику вашому і поясніть чому в нього заборгованість по зарплаті через вашу несплату. Запропонуйте прибирати двір замість нього на цей час
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Хто і за що
Потому что общедомовые сети общие и вы не оплачиваете обслуживание
автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Ви в законах розбираєтесь не краще, ніж я
Я трохи про інше
бювет_в_обед• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Позвоните главе ОСББ, попросите Вам перекрыть тепло, воду, канализацию.
В лифт сами не заходите.
Так будет справидливее.
автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Під час воєнного стану відключати населення за несплату комунальних послуг заборонено
бювет_в_обед• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
А за чей счет Вам их должны предоставлять ????
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Вы предлагаете парализовать работу дома.Осбб не такая богатая организация как Нафтогаз или электросети
КлараЦеткин• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Я трохи про інше
Ви, я бачу, мало в чому розбираєтесь. ОСББ розшифровується як ’об´єднання співвласників багатоквартирного будинку’. Для функціонування цього самого будинку. Тобто коли Ви не платите, то Ви не оплачуєте обслуговування власного будинку. Коли Ви хочете жалітись, то Ви жалієтесь на себе як на співвласника даного будинку
КлараЦеткин• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Це не комунальні послуги
Чеширская кошечка• 06 января 2023
Продукти і речі не дають в магазині просто так,а за гроші і військовий стан ні до чого.І за послуги треба платити,ні то не користуйтеся.

автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ длябювет_в_обед
Я це читала у пабліку військової адміністрації
автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляКлараЦеткин
На голову поскаржитися за шантаж
автор Сірничок • 06 января 2023
Ответ дляКлараЦеткин
Це не комунальні послуги
Електропостачання це хіба не комунальна послуга
дама_из_декрета• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Так у вас задолженность не по коммунальным услугам)
Чеширская кошечка• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Ну от думаю туди подзвонити
То взагалі відключать ще скоріше,а за підключення ще плати.
бювет_в_обед• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Да мало ли чего Вы читали, Ваш дом функционирует только на основе оплат коммунальных соуг.
Мой_ужин• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Це не шантаж, це скоріше за все прописано в умовах, в нас так само.
Але як ви думаєте з чого осбб має погашати борги такого плану (і скоріше за все не тільки ви не платите)? З власної кишені?
Стрекозей• 06 января 2023
Могут только на листике вывешивать на доске номер квартиры и сумму долга красным.
Грибной_Дождик• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Скажите это например мастеру по лифтам,когда придет чинить.Что война и он работает бесплатно тк вы не заплатили свой взнос
Деловитая• 06 января 2023
Ответ дляСірничок
Хто Вам таке сказав? В разі несплати можуть вікключити ел.енергію. Фопам в першу чергу.
Очень-очень• 06 января 2023
До чого осбб до електроенергії? Це царина Ясно, вони самі швидко вас відключать.