Малинка• 07 января 2023
спадщина і новий шлюб. Зайдіть будь ласка
є ситуація: померла жінка, і чоловік заволодів її спадковістю ( земельними паями та будинком, що були "подаровані" їй батьками). Пройшло декілька років, і він знову офіційно одружується. В нього є діти, в неї також є діти. Як вірно вчинити з земельними ділянками та будинком? ЧИ буде "нова " дружина і її діти претендувати, не дай Бог що, на власність чоловіка? чи краще до оформлення шлюбу йому все оформити на власних дітей?
KROX@• 07 января 2023
У нас так, у мужа с первой покойной женой несколько участков и кварира, квариру его ребенку оставили, себе купили. Участки я ему сказала на ребенка все переписать. Но муж хочет один нам оставить. Я наоборот все что надил с той женой оставить их общему ребенку
Домашка• 07 января 2023
Успадковане майно не ділиться при розлученні. Але після його смерті - то нова дінка буде спадкоємцем також
Пуки-куки• 07 января 2023
муж вступил в наследство от первой жены. вторая жена может претендовать разве что в случае его смерти, т.к. имущество добрачное. ее дети (если они не общие) вообще пролетают.
муж может переписать на детей своих, если хочет оставить вторую жену без ничего в перспективе
Блондинка в Шоколаде• 07 января 2023
Дружина не буде, якщо він не помре раніше. Їх нові діти можуть претендувати.
Оч@ров@Шк@• 07 января 2023
Ответ дляKROX@
Такие мачехи редкость
Надувная пыль• 07 января 2023
А хіба діти померлої, як і чоловік, не є спадкоємцями першої лінії? У неї не було дітей?
Домашка• 07 января 2023
Автор, він може і після укладення шлюбу подарувати то майно своїм дітям. Але після смерті, якщо не подарує - жінка буде спадкоємцем
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Заволодів спадковістю? Ви колишня теща чи що?
Ні,теща померла через певний час після доньки
Не пережила горя
Акуна_Матата• 07 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Чоловік заволодів на яких підставах?
Мабуть, на підставі, що він чоловік
Надувная пыль• 07 января 2023
Діти нової дружини не будуть претендувати на майно, якщо чоловік не всиновив дітей.
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Все на себе оформив батько
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Чоловік заволодів на яких підставах?
Жінка померла,він вступив в права
Надувная пыль• 07 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Мабуть, на підставі, що він чоловік
Відповідь ні про що
Акуна_Матата• 07 января 2023
Ответ дляМалинка
Не пережила горя
Тоді хто ви у цій ситуації? По ходу зараз чоловік як захоче, так і зробить. А ви до чого?
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Є двоє дітей. Я ж написала
Надувная пыль• 07 января 2023
Ответ дляМалинка
Жінка померла,він вступив в права
У жінки були діти на момент смерті?
Нога на ногу• 07 января 2023
А діти чому не спадкували також за матір´ю? Якщо чоловік помре раніше за нову дружину, то вона буде спадкувати за ним нарівні з його дітьми (як від першого шлюбу, так і від другого, якщо такі будуть). Діти другої дружини від попереднього шлюбу, якщо він їх не всиновить, не є його спадкоємцями.
Надувная пыль• 07 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ймовірно, автор нова дружина
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Яка вам різниця хто я? Питання не про це.
Нога на ногу• 07 января 2023
Ответ дляМалинка
Все на себе оформив батько
На момент смерті матері діти були повнолітні?
Надувная пыль• 07 января 2023
Ответ дляМалинка
Є двоє дітей. Я ж написала
А вони не успадкували хіба?
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Ну вирішили,щоб батько на себе все оформив
Малинка
• 07 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Так . Діти дорослі з двох сторін
Нарисовалось• 07 января 2023
Ответ дляМалинка
Тобто діти повнолітні?