Брюнетка в Мармеладе• 08 января 2023
Чому багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення?
Чому всі багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення, їх же ніхто не примушує народжувати купу дітей? Їхні діти то тільки їх обов´язок і проблема. Чому вони вважають себе героями. Адже народити багато розуму не потрібно, а виховати достойну людину яка приносить користь потрібно купу ресурсів. В доньки в класі багатодітна мама завжди на зборах кричить що гроші здавати не буде, бо в неї четверо дітей ітд. Недавно стояла в черзі в банку прийшла мадам і нагло лізла без черги, бо з нею були діти. В сільпо дама в черзі на касу кричала що їй важко, в неї 5 дітей. І таких прикладів повно. Що не скажи таким, відповідь одна, ми багатодітна родина, нам важко. Так це ж добровільно все, для чого такий тягар якщо не можуть дати раду тим дітям. Діти дуже часто в таких сім´ях нічого не бачуть. Ні нормально харчування, ні освіти, ні хороших гаджетів, ні нормальних житлових умов.. Цікаво що у таких людей в голові.
Чебуратор• 08 января 2023
Именно такие головой не думают. Не имею ввиду нормальных, без претензий к обществу.
Царевна_несушка• 08 января 2023
Так і є
Вони більш цінні для держави ніж ви з одним чи з двома дітьми
Тому держава ім і допомогає і надає льготи
В мене якщо шо двоє)
ПростоБелка• 08 января 2023
Автор біжіть бо зараз вам розкажуть про зайкі та лужайкі.
А насправді коли почали платити купу грошей за 2-3-4-5 дитину тоді почали народжувати всі кому не лінь. Але але народити дитину не означає любити і дбати про неї.
Любовь Калистратовна• 08 января 2023
У таких людей в голове «дал Бог зайку, даст и лужайку», «если сделаю аборт, никогда себе не прощу», «что у меня не будет еще одной миски супа?», «третий ребенок - это спасение нашей семьи. Мы сможем выехать».
Чебуратор• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є
В мене якщо шо двоє)
Так при чём тут другие люди?) льготы никто ж у них не отбирает
Царевна_несушка• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
А де то таке платять?
В мене двоє, 12 років тому отримувала 860 грн і зарпз дитині 2 роки так само 860, де ті мільйони ?
Дуняша• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
А где эта куча денег?
Радикальная• 08 января 2023
Срачна тема зранку)))
П.с. мені ніколи наглі багатодітні не зустрічались.
когдадеЦкие• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Удалено администрацией...
Є люди, які жирні тому, що хворі, а не тому, що жеруть багато. Нехай це не 100% жирних, але є.
А от з багатодітними так не працює))
Любовь Калистратовна• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
А де то таке платять?
Так потом всех уравняли и платили одинаковую сумму и за 1, и за 4
Нога на ногу• 08 января 2023
Потому что, в Союзе из них сделали нечто особенное и выдающееся. Так до сих пор не могут отвыкнуть и хочется благ да льгот.
Царевна_несушка• 08 января 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Коли потім?
У куми сину 15 років так само отртмувала в ті часи 860грн
Ви за царя панька згадуєте? Чи коли?
ПростоБелка• 08 января 2023
Ответ дляДуняша
А где эта куча денег?
Ну хто встиг отримати 100 000 грн. за третю дитину той отримав. А вже потім зрівняли виплати.
Бла бла бла• 08 января 2023
Ответ дляДуняша
Интересно , что в голове у людей, которые осуждают других?
Мені здалось, зо автор не засуджує, а дивується
Играю_на_кларнете• 08 января 2023
Проблема не в тому, що це батьки. Це люди такі. Я пропущу таку маму в черзі, якщо діти верещать або вона попросить, а не нахабно буде звинувачувати, що їй хтось винен.
Форточка с диоптриями• 08 января 2023
Нашла похожую на Вашу тему автор
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2145634-1
Почитайте, возможно Вы найдёте ответ на свой вопрос.
когдадеЦкие• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є
В мене якщо шо двоє)
Та не факт. У знайомої в сімї 5 дітей, їм зараз всім від 35 до 45. Жоден з них не працює офіційно. Така собі користь. Вони навіть на пенсію своїм батькам не заробляють.
Вакцениро Вона• 08 января 2023
Не зустрічалися такі багатодітні на шляху, але можливо все ще буде😁
Дуняша• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Так те дети уже совершеннолетние наверно, и семья уже не будет считаться многодетной.
Я_не_аноним_100%• 08 января 2023
У меня есть знакомая семья многодетная (5 детей). Прекрасные люди, для детей никогда не просят ничего, платят наперед, мама платила еще и за одноклассницу (у одноклассницы была тяжелая ситуация в семье, маме на лечение србирали). Вообщем-то одни положительные эмоции от них. Но могу сказать, семья обеспеченная, возможно из-за этого
Я супер-пупер• 08 января 2023
Мені не шкода особливого відношення для багатодітних. Діти-це майбутнє!
Чебуратор• 08 января 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ага😂
Книга лучший подарок.
Любовь Калистратовна• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Коли потім?
Ви за царя панька згадуєте? Чи коли?
Не я об этом написала, но я такое помню. В 2008 ввели, в 2014 отменили
Руда ліса• 08 января 2023
Я только как вы описываете матерей одиночек знаю, все им должны, денег у них нет, жить не на что.
Чебуратор• 08 января 2023
Ответ дляKusalochka
Вы скоро молиться на многодетных будете должны.
Которые уже корни пускают за границами?)
Видящие_помогите• 08 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Да что вы этот союз тулите везде. Про демографию что-нибудь слышали?