Багиня• 11 января 2023
Отключение света. Ну это уже ни в какие ворота!
У нас все рядом расположенные дома входят в одну группу. Обычно из нашей группы отключают свет только тем домам, у которых газа нет (у меня нет газа), отключают всегда по графику 4 часа без света, 5 со светом, не забывают ни разу отключить. А дома с газом сияют беспрерывно! домов с газом у нас около 90%, которые постоянно сияют. Но это еще не всё!
С этого понедельника нас ждал новый сюрприз - во время веерных отключений стали ВЕЕРНО ОТКЛЮЧАТЬ КОТЕЛЬНУЮ! Морозяки -15, а они отключают котельную. В квартире уже 15 градусов. С помощью тех 90% сияющих домов они значит не хотят "стабилизировать" свою систему, а с помощью котельной чего б и не стабилизировать, чего б и не отключать котельную веерно, это ж ведь не стратегический объект при -15 градусов!
Ответ дляFireKitten
Приколько как. А у меня с бойлером, стиралкой и бытовыми мелочами - 600грн. (Дом обычный, не электро)
Я таких как Вы, которые накручивают на 90грн, вижу только тут, на форуме
Я экономлю сильно и плачу где-то 500 за месяц, дом полностью электро, теплой воды централизовано нет, только отопление
В мене будинок з газом, Київ. Вчора було світло тільки з 13 до 15. А як о 15 вимкнули так от до сих пір і немає. Виходить уже 24 год підряд без світла. Що за фігня не розумію. Бачу сусідні по графіку вимикають, а мій будинок і ще один от так. Писала їм, але результату нуль. Так що намагатись зрозуміти кого і як вони вимикають неможливо😭
катерина12009• 11 января 2023
Ответ дляFireKitten
Тут згодна, я одна на зйомі і з техніки тільки телік, холодильник і бойлер, ну і компи. То 250 і не менш, от без бойлера було менш десь 150
Ответ дляoksan1
Вчора за день дали на 2 години. А тоді аж вночі. Казали не більше 5годин, але по факту 7-8 не має. Знов не має з 10.30, обіцяють аж в 16. Будинок з електроплитою. Ну опалення і нарячої теж відповідно не має.
Кошмар. А какой город?
Ответ дляРойЛеля
Неприємно, звичайно.
Але і люди офігевші. Ніхто і не думає відмовитись від електрочайників, фенів, прання на 2 пари трусів, сушильних машин на ці 2 пари і тд.
От якби була система видачі кіловат на кожну сім´ю в добу, тоді б люди розуміли як треба розподіляти і тепло точно в усіх було б
Я поки не побачу офіційного енергетичного балансу і не подумаю нічого економити. Все фіксую, всі чеки збираю - на придбання генератора, пального і тд і тп. Настане час усьому.
Ответ длявсеЛенаЯ
І спробуйте претензію з цього приводу пред’явити - в окопи відправлять :)))
Женщин тоже?
Ответ дляСамая красивая девочка
В селе вы можете даже костер развести, если ничего не будет. А в квартирах хоть вешайся, если отключают все.
И, кстати, почему нельзя вам отключать в селе на 4 часа, чем вы лучше жителей квартир?

Давайте краще в вас в квартирах будуть включати 3 рази по 30 хвилин на добу.
Вийдете у двір, розведете багаття.
Гитаристка• 11 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
а як ви фіксуєте вимкнення е/е?
vinogradoff• 11 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Но это не сравнится с плитами и электрокотлами. Здесь была как-то тема, сколько платят за э/э (еще до войны), так я офигевала от сумм. У меня, с бойлером, стиралкой - максимум, 90 грн, а здесь писали и 600 грн, и больше тысячи
Ну 90 грн - это 64кВТ. Если жить одному, мыться раз в несколько дней и стирать 1 раз в неделю - то может и хватает.
В иных случаях вообще никак не похоже на правду
Гитаристка• 11 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Запит у чат бот обленерго подаю. Скріни зберігаю.
о дякую
Ответ дляЕлена1265
Все равно, больше домов без газа. Да и мы обсуждаем, кто больше потребляет
А так, нас тоже отключают, это только в фантазиях автора, дома с газом не отключают. Вчера с 9 утра до 21 свет был 2 часа
Какие фантазии? Я говорю за свои дома, а не за всю Украину
FireKitten• 11 января 2023
Ответ дляСамая красивая девочка
Ну вот у меня, если подумать, то активное использование разве что в выходные (каникулы). Когда мы с мужем и сын дома. А так я днем мультю включаю 1/2раза, стиралка 1 раз в пару дней. Ну ноут и роутер жужжат..
Я не знаю как можно пользоваться электрикой что б накапало аж 90грн
1 лампочка и все?
FireKitten• 11 января 2023
Ответ длякатерина12009
Вот бойлер да.. зажирает :( и еще могут кондиционеры, когда на обогреве. На охлаждении так не жрут...
Ответ дляЖеня-bc6e
Утопія.
Будинки на лінії з критичною інфраструктурою будуть з електрикою, бо від’єднати їх не можна. Або потухне все. Погано одним, буде погано всім.
А почему тогда нам с понедельника веерно отключают котельную при -15? Я по ночам просыпаюсь от холода, в квартире стоит дубак, воздух ледяной и сырой
mmi583@mail.ru• 11 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Ну тоді не треба тут про ’війна’, ’потерпіти’, ’путіну претензії’.
Претензії конкретно до обленерго+ОВА.
Та заробляють. У чоловіка на роботі держзамовлення, важливі. Ті, що стосуються інфраструктури. Завод відключені від електроенергії, робота стоїть, контракти горять, пеня капає, люди страждають. Вже просили щоб хоч вночі вмикали, люди готові працювати, є робота, але ж с...и не дають. Кужи тіьки не звертались, поки керівництву не натякнули зїздити і заплати куди треба, щоб вмикали світло.
Кому війна, а кому мать родна. За що ми це все терпимо не знаю. Казки про окопи, війну, і так далі теж перестала вірити. ТАке враження, що навпаки хочуть добити те, що хоч якось працює і тримає цю додихаючи економіку.
Ответ дляNerses
Газовый дом, тоже отопление отключают при веерных.
А свет есть?
Ответ дляzara-dara
Автор, в нашому містечку, виключають світло разом з котельнею. декілька днів 3 через 3 і теж морози ...
Журба
У нас еще лучше, котельной отключают, а обычным домам с газом, которых у нас 90% не отключают
Ответ дляmmi583@mail.ru
Отож. В нас також бізнес пов’язаний з критичною інфраструктурою. Нікому нічого не носимо. Грудень - відпустки (оплачувані). Роботи - 0. Так і пояснюємо на всій рівнях починаючи з податкової.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це де так? Бо у мене будинок з газом, Київ. І навколо будинки без газу світяться завжди, а три будинки з газом, без електроплит, без ліфтів, без насосів для води, без бойлерів сидять без світла і за себе, і за тих, що без газу від 7 до 15 годин. Вулиця освітлюється навіть в комендантську годину, а ми без світла. Ціково що вони там наекономлять? При тому, що наші будинки були підключені до інфраструктури, хтось з РДА напевно, розпорядився і наші будинки відключили і перевели на лінії новіших будинків, а новіші на нашу лінію.
г. Днепр
Masako Katori• 11 января 2023
У нас света нет уже сутки. Точнее, он появлялся пару раз по 10 мин. С такими энергетиками и и кацапов не надо, чтоб меня доконать
mmi583@mail.ru• 11 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Дурдом.