бЭйбА• 17 января 2023
Мейк ап роз’ясніть плиз!
Чому продукція виробництва Україна, на мейкапі вказано як товар з ЄС? Тобто до замовлення з України не має, я повинна оплатити два рази … Запитала оператора, щось промурчала і все …
1
Я такая наивная• 17 января 2023
Наскільки в курсі то вони склади з України вивезли.В Україні мінімальна кількість товару.Що не глянь все доставка з ЄС
3
автор
бЭйбА
• 17 января 2023
Ответ дляasjaua
Так і є. Якщо в одному кошику товари з єс і України, то це 2 окремих замовлення.
Це я розумію , мене бентежить що товар укр виробника доставляється з ЄС , а у нас не має.. і вибору не має , як просто перестати користуватися …
ТрубоДурочка• 17 января 2023
Есть два склада, наш и в в Польше , если доставка евросклад, то в одном заказе должны быть товары только с пометкой евро. Если заказ из нашего склада - то не должно быть товаров из евро склада )
Наши товары на евро складе - потому что они пополняют ассортимент , на наших складах пока что этих товаров может не быть, пока не подвезут.
Наши товары на евро складе - потому что они пополняют ассортимент , на наших складах пока что этих товаров может не быть, пока не подвезут.
1
Колхозница• 17 января 2023
Можна оплатити при отриманні товара. Якщо в одному замовленні товар з України і ЄС, то прийде 2 посилки, та, що з ЄС-пізніше, сума розбивається просто на 2 платежі.
автор
бЭйбА
• 18 января 2023
Ответ дляКолхозница
Можна оплатити при отриманні товара. Якщо в одному замовленні товар з України і ЄС, то прийде 2 посилки, та, що з ЄС-пізніше, сума розбивається просто на 2 платежі.
А доставка оплачується 2 рази .
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу