Вже ж було чи мені здається що по старій схемі?
Kot_v_meshke• 18 января 2023
Ответ дляJul-Ap
Вы думаете, смерть одного из ведущих силовиков во время войны не имеет смысла?
Ну да
Он ведущий силовик?
Ответ дляNaddejda
Не шукайте тут підтексту.Тут банальний трагічний збіг обставин.Всі ці міністри швидкозаміняємі. Тут трагедія для сімей загиблих дітей,екіпажу. Та і ті ж міністри були живі люди чиїсь тати,чоловіки...
не совсем так
в руках их было много информации и слаженный процесс
в стране идет война
для воюющей страны - это ущерб, что дальше будет не ясно
в стране идет война
Ответ дляKot_v_meshke
А вы ответьте хотя бы себе на вопрос - зачем врагам смерть министра МВД? Он не ключевая фигура в военных действиях, да половина из здесь присутствующих только сегодня узнали фио его. В чем смысл?
Я вас прошу, не продовжуйте.
Ладно, я помиляюсь це все просто припущення знаючи нашого ворога.
Але ви такі нісенітниці тут вторите. Зупиніться це трохи смішно збоку виглядає
Mrs.Ochmonek• 18 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
А наш министр МВД был эффективным? Откуда вы знаете? Реформу полиции так и не завершили до конца, ту что начали еще с грузинскими бабами.
Я і не знаю. Там була група осіб, і якщо вони були ефективні саме під час війни, то цілком можна припускати, що їх усунули навмисно.
Все що завгодно може бути
Ответ дляNaddejda
Так,також провела паралель між двома подіями.Все ж трохи дивно як на одному борту і голова і заступник опинилися..
Хоча під час воєнного стану це заборонено. Взагалі не може на борту бути головна особа та його заступник.
Не знаю як хто- не вірю у збіг обставин
Це ж не пілот із советчіци сів за штурвал, а людина яка має великий стаж - без досвіду не посадять. Принаймні такі ж слова сказав родич який військовий пілот на пенсії. Що ця ситуація має великий щнак оклику.
Побачимо
Не знаю як хто- не вірю у збіг обставин
Побачимо
Ответ дляKot_v_meshke
Він керівник національної гвардії,національної поліції,ДСНС,прикордоників.Це стратегічні ланки в воєнний час.Перерозподіл влади,активізація криміналітету,втрата двох ключових керівників в ланці МВЦ це складно,вже коментарі закордонних аналітиків є
Kot_v_meshke• 18 января 2023
Ответ дляЖули-ули
не совсем так
в стране идет война
У министра есть замы, он не единственный хранитель какой то эксклюзивной информации.
Но если вам нравится искать зраду, тайные смыслы, тайные подоплеки - то пожалуйста.
Kot_v_meshke• 18 января 2023
Ответ дляnata.ant
Ви щось не те пишите,польский літак розбився в рашці, і там було керівництво країни.Що в цьому спільного,з сьогоднішньою трагедію?
Тсссс, не мешайте разгонять панику
Ответ дляKot_v_meshke
мне нравится читать новости как отстраивается наша с вами страна Украина и рождаются дети, но имеем то что имеем
Mrs.Ochmonek• 18 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
В чем смысл убрать министра МВД? Зачем?
Версій може бути багато.
Ответ дляnata.ant
А я десь написала шо польський літак розбився не в рашці? Може це ви якось не так мислите?
Kot_v_meshke• 18 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Версій може бути багато.
Ждите официальную, не надо заниматься дезинформацией и не тиражируйте свои домыслы. Они могут быть ошибочны, а кто-то поверит и понесет дальше в массы. Эффект Арестовича на лицо.
Ответ дляnata.ant
По назві вашої теми,зовсім нічого не зрозуміло .Я не розумію порівняння між цими подіями
Так буває, нічого страшного.
Інколи не потрібно пояснювати, коли потрібно пояснювати
Mrs.Ochmonek• 18 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Собі я вже відповіла: терор як спосіб впливати використовувався рашою завжди.
Помилки з приводу фігури - теж версія
Зусиллями все ще впливових решток 5-ї колони, особливо, в таких відомствах, можна просунути ’свого’, який з тилу працюватиме на ворога. Розділяй і владарюй, тисячоліттями працює.
Помилки з приводу фігури - теж версія
ksunuyabelaya• 18 января 2023
Ответ дляNaddejda
Я просто в шоці з наших людей що вони це розсмоктують
Це ж наші люди,українці,живі люди…були..
Це трагедія
А вони тут гадають про схеми!
Це трагедія
А вони тут гадають про схеми!
ksunuyabelaya• 18 января 2023
Ответ дляLike-995b
К чему сие заключение ума?
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 18 января 2023
Ответ дляnata.ant
Ви натякаєте,що це теракт? Ким спланований по вашому?
Якщо це теракт, то очевидно, кому вигідний.
Ответ дляnata.ant
Ви часто задаєте риторичні запитання в таких випадках?
Fleshka100• 18 января 2023
Ответ дляNaddejda
Ничего странного, летели на совещание или типа того, в стране война, это могло быть что то Мега срочное, поэтому летели, чтоб быстрее, а не ехали машиной. Но, то что это теракт без сомнения. И методы рашки на лицо.
Ответ дляksunuyabelaya
Удалено администрацией...
Будь ласка, не сійте тут не гатив і не варто в моїй темі судити людей по собі. Дуже дякую
Mrs.Ochmonek• 18 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Поки ми всі чекаємо на офіційну інформацію, ніхто не заборонить мені чи будь-кому ще висувати версії.
ksunuyabelaya• 18 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
ksunuyabelaya• 18 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви тут «лучіки добра»сієте?..
Ответ дляksunuyabelaya
Удалено администрацией...
Я розумію що я вассза живе зачіпила, кожен бачить те чим наповнений. Але все ж……..негатив зливайте в себе вдома, а не тут
Mrs.Ochmonek• 18 января 2023
Ответ дляnata.ant
Спільне: в літаку були польські патріоти, керівництво країни.
В гелікоптері був очільник силового відомства, патріот України. Під час війни з рф.
Якби там був який небудь Аваков, я б теж сказала, що це просто випадковість або розборки криміналітету.