Море_море_я_скучаю• 18 января 2023
Порадьте теплу зимову куртку
Шукаю для мами теплу зимову куртку. Бюджет +/-200євро. Треба, щоб не продувало, високий комір, щільна матова тканина, до колін, пряма або злегка приталена. Шукаю синтетичний наповнювач, щоб можна було прати в машинці.
Порадьте на яких виробників звернути увагу. Дивилась на Didricsons, але не знаю як вони в догляді і чи норм їх прати. З North face не можу знайти нормальну модель. Канада гус дорогувато і там пух.
Що ще можна подивитись
Море_море_я_скучаю
• 18 января 2023
Ответ дляMs. Искренность
Urban planet
Дякую, зараз гляну
Море_море_я_скучаю
• 18 января 2023
Ответ дляОбижулька
купила собі такий, матова цупка тканина, теплий
Не відкриває посилання
Дама_из_рекламы• 18 января 2023
Calvin Klein дуже теплі
а зараз ношу куртку з Uniqlo ось таку
Кальвін кляйн ну просто на люті морози, дуже тепла, не продуває вітер. А Унікло на вигляд тоненька, як серветка, легка, але також тепла.
а зараз ношу куртку з Uniqlo ось таку