Укр_жіночка• 18 января 2023
Родители-совки, как справляться?
Они не ждуны русского мира, они против Путина, но без конца ищут изъяны в современной Украине и вспоминают как хорошо было раньше.
Так надоело, постоянно ссоримся через это.
АБВГДэшница• 20 января 2023
Ответ дляIQ 80
Так, я в стані зрозуміти, що дітей народжується все менше і менше. Що дітей до школи ходити все менше і менше. Що молодь виїжджає у великі міста і там народжує дітей/навчає у школах. Навіть у нашому місті (не райцентр) дітей з пригорода намагаються влаштувати у міську школу! А це знову недобор у містячковій школі. Та кому я розповідаю, судячи з ваших дописів, це марно.
П.с. не втрималася, доведіть, для чого будувати нову школу, якщо в старих не вистачає дітей?
Меня спросили (не вы), что такое укрупненная школа, я привела пример в контексте. Перед вами распинаться и что-то доказывать я не собираюсь. Речь шла о том, что построили и закрыли за 30+ лет. Я и пишу, что по факту на примере нашего города (а он не одинок) вследствие глобальных процессов закрыли предприятия, люди лишились рабочих мест и трудоспособное население разъехалось, ес-но, рождаемость упала, и школы закрыли не только от этого, а ещё и от нехватки финансирования (опять-таки, экономические процессы), поскольку все это взаимосвязано. Факты - неоспоримая вещь. Например, если даже взять маслозавод, который производил очень качественную продукцию - ес-но, выгоднее его закрыть и отправлять молоко за сотни километров, тем временем вынудить мелких фермеров сдавать это молоко за копейки и чистые большие бабки положить в карман. Это все выгоднее, чем поддерживать производство... Но вы этого не понимаете и понять не хотите
IQ 80• 20 января 2023
Ответ дляАБВГДэшница
В першочергово, невистачає фінансування - через недостатню кількість дітей. Факти незаперечна річ - але ви це заперечуєте. Відкрийте завода та працюйте. Це ж так легко.
А заводи у вашому місті закрилися, тому що їх продукція і за дешевої оплати праці нікому і нафіг не здалася. Мене завжди дивує: підтримати своє виробництво..... Ви замість мерседес купите запорожець? Чи будете заперечувати, що в Сканії зручніше їхати , ніж у Богдані?
В моїй області є завод, який виробляє котли. Ще навіть щось працює. Але котли того завода
чомусь кожен підприємець знає, краще купити імпортне, ніж цього заводу.... Дивно, правда. Але ви ж, звісно , це будете заперечувати. Бо не ваше діло щось розуміти.
Грибной_Дождик• 20 января 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Ага. Коммуналка 4200, а пенсия 2300, конечно так, как раньше, а как же
Комуналка на рівні 4200 це гарна квартира. Її не могло бути у людини з мінімальною пенсією ні тоді, ні тепер. Якщо людина заробила на гарне житло, то має і гарну пенсію, або заощадження чи прибуток на рівні. Бо моя двокімнатна обходиться значно дешевше. Не кажучи про пільги.
АБВГДэшница• 20 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Это однокомнатная квартира в старом двухэтажном доме
Вы прям капитан Очевидность
Какие пільги, заощадження і прибуток?
Вы прям капитан Очевидность
Какие пільги, заощадження і прибуток?
Грибной_Дождик• 20 января 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Вы прям капитан Очевидность
Какие пільги, заощадження і прибуток?
Вы прям капитан Очевидность
Какие пільги, заощадження і прибуток?
Щось занадто. Робіть перерахунок.
Звичайні пільги. При пенсії 2200 ніхто не платить 4200 квартплати. І ніхто зі знайомих мені на неї не живе.
АБВГДэшница• 21 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Щось занадто. Робіть перерахунок.
Вы ж пошутили сейчас? Перерахунок - чего именно? Цены на газ? Цены на его транспортировку? Писать, конечно же, сразу в КабМин?
Грибной_Дождик• 21 января 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Подавайте на субсидію. Всі отримали. Ніхто не платить більше´, ніж має.
АБВГДэшница• 21 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Подали. 600 грн