Стеклянная мышь• 20 января 2023

Чи вважаєте ви нормальним радіти смерті дітей якщо це росіяни?

Прочитала зранку твіт про те що дівчина підліток випала з вікна і померла в кареті швидкої ( ще й на відео це все записано) .
Мені аж фізично не добре . Можливо тому що в самої син підліток і я не можу якось відсторонено на це дивитися.
Вразили коментарі . Більшість пише «Чудово!», «Треба ше», «Хочу більше».
Я розумію що росія ворог. Але мабуть моя русофобія ще не достатня щоб радіти смерті дітей. Ба більше, я не розумію якщо вони вбивають наших дітей і радіють з того то ми маємо бути такі самі? А якщо мені шкода дітей то я лояльна до русні чи шо?
автор Len_to4ka • 20 января 2023
Ответ дляAny
Дивні такі трохи вподобання в автора. Поміж сімейно-дитячих тем є про хімічну атаку і ’не все так однозначно в Сирії, жертв небагато’, потім про рос.посла в Туреччині щ рос.джерелом.
Автор, Ви реально просто досі їсте з російського інфопрля чи ще й ждун трохи?
Еммм… А ви реально трохи параноік?
Я на ждун ( це я констатую) . Та виправдовуватись перед вами не збираюся , соррі .

Чаюри• 20 января 2023
Смерті дітей не радію, радію тільки перегною в чорних пакетах, діти нічого не винні.
Бу-ді-бу• 20 января 2023
Я не радуюсь, мне просто хочется, чтоб они подохли, все без исключения, каждый сраный житель этого государства. Радости это не принесет, но и жалости не возникнет ни малейшей.
shkoda_anna• 20 января 2023
Ответ дляЗаикальница
Так, вони роблять теж саме.
Око за око. Зуб за зуб.
Ні, не так, ми інші люди, ми не схожі на них, ми маємо цінності на відміну від росіян. І найголовніше ми ніколи би так зробили, не напали першими, не вбивали невинних, не виконували накази, які знищують інших.
виласкес• 20 января 2023
Вообще не желала и не могу желать никому смерти.
Вот не могу и все. Не могу радоваться авариям, разбитым домам, смертям где бы они не были.
Э-велин@• 20 января 2023
Я не радуюсь никогда ничьей смерти, даже маньяков и рашистов. Это ужасно становится самой такими же как они, жаждать смерти, потому что их больной мозг рисует им, что они правы и у них есть на это право. Не хочу заразиться от них этим зомби трупным вирусом маньячества
julil• 20 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Вы нормальный человек просто.
Этот нормальный человек написал, что в Сирии жертв немного. Очень нормальный, че уж

автор Len_to4ka • 20 января 2023
Ответ дляjulil
Та не трохи , а ждуниха и все не однозначно. Хуже рашистов такие по мне
У мене все однозначно.
Все решта ваші домисли які я обговорювати наміру не маю .
Подобається звинувачувати інших - на здоров’я .
Це мій останній коментар з цього приводу.
Моє питання про інше. Маєте що сказати по темі поговоримо .
Збираєтесь мені дорікати за щось інше - розчарую вас, у вас цього права немає .
Чашечка чая• 20 января 2023
Ко всем россиян - одно чувство ненависти и радости, если что-то происходит у них плохое! Око за око
Юлия_Юлия-2175• 20 января 2023
Рік тому я б теж казала, що не нормально. Пам´ятаєте, як ми ще рік тому переймалися смерттю жінки з росії, яка на Водохреще пірнула під кригу, жаліли її дітей і писали, що їх крики не можливо забути. А зараз ми б вже могли сказати, що спрацював природній відбір. І в голові зовсім інші картинки, спогади і крики.
Тому розумію, що не нормально радіти, але керувати емоціями вже не можу. Зараз нас прийшли вбивати в тому числі ті, хто в 2014 міг бути ще дитиною.
Анжелика1• 20 января 2023
Нет, это ненормально. И бывает, когда у нас происходит какой-то обстрел и трагедия с жертвами, читаю комментарии русни, как они этому радуются. Но когда у них случается какая-то катастрофа, где погибли дети, например, и вижу комменты наших, которые тоже от этого в восторге. Страшно то, как много неадекватов с обоих сторон, что такая дикость воспринимается как норма и люди теряют свое лицо. В тоже время есть много и нормальных хороших людей
Евгения-8404• 20 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Вы нормальный человек просто.
Та діточка виросте і прийде вбивати наших уже онуків ....
Надя М• 20 января 2023
взагалі байдуже як хто сприймає.
Жалко/не жалко, радіють/сумують - ми ж їх не вбиваємо, яка різниця, шо там в коментарях.
І автор, чого ви мовчите, що в цьому конкретному випадку росіянці зловтішаються не менше?
lady.dziu2011• 20 января 2023
Я такому не радуюсь , до войны я бы переживала и сочувствовала, сейчас нет. Мне плевать на их детей. Мне больно за детей Украины.
автор Len_to4ka • 20 января 2023
Ответ дляshkoda_anna
Мої думки співзвучні з вашими.
Бо теж думаю що ми воюємо за те щоб врешті решт відмежуватися раз і назавжди , досвести світові і собі що ми не русня, ми інші , в нас інша культура, інша історія, інші цінності , інша мова.
Brita• 20 января 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ну вони ваажають це нормальним. То жжж…
Т.е если они гавно, то и мы должны быть гавном?
автор Len_to4ka • 20 января 2023
Ответ дляНадя М
взагалі байдуже як хто сприймає.
Чого я мовчу ? Я написала шо вони вбивають в радіють , чи ви не дочитали?
Елена Шир• 20 января 2023
Такі відгуки навряд чи пишуть прості українці. Або ж провокатори, або також можливо - деякі з тих, хто вже хлибнув по самі вінця і не має нічого, окрім ненависті. Памятаєте мультик про Ріккі-Тікі-Таві? Ніхто ж не обурювався, коли він маленьких кобренят винищив. Це вже біда, але так є. Для більшості радіти - то ні, але й співчувати уже не можемо і не будемо. То вже в минулому.
Надя М• 20 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
ви не зрозуміли - я про цей нещасний випадок з дівчиною. Було купа коментарів і від русні, де вони зловтішались - природній відбір і т.п.

автор Len_to4ka • 20 января 2023
Ответ дляНадя М
Треш якись . реально хвора нація .
Я в твітері читала , там переважно наші пишуть ( ну бо дописувач наш і аудиторія в нього відповідна) . Першоджерела не бачила .
PmB• 20 января 2023
Нафига здесь тема про кацапню???? Вам порыдать не над чем?
Anitia• 20 января 2023
Не радію, але й не співчуваю. Не існує для мене цієї мерзотної країни.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 января 2023
Не розумію чому ви наважилися на таку тему...

Очевидно, вас біда не торкнулася особисто, тому у вас є сили обговорювати й засуджувати українців
PmB• 20 января 2023
А потеме мне @рать на их отпрысков. Ни радости ни сострадания.
Они для меня пустота, черная дыра.
ИХТАМНЕТ.

Собаку или котейку сбитых на дорогах или голодных жаль .
child3child• 20 января 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Да, страшная была история , еще и на видео записанная. Я в тот период была больше потрясена историей, когда в Костроме два ублюдка выкрали, изнасиловали и убили маленькую девочку...А сейчас столько вокруг смертей, мозг просто оказывается это уже принимать и верить в происходящее...Это очень страшно. Могли ли мы тогда поверить, что на нашей земле такое начнется? По теме - стараюсь не в пускать в свою душу ненависть, иначе она меня саму сожрет. Хочется верить, что эти темные времена рано или поздно закончатся.
автор Len_to4ka • 20 января 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ

Я не засуджую . Не маю на те права.
Скоріше хочу про себе шось зрозуміти .
Смерті дітей мене не втішають , ким би вони не були .
Смерті військових, колаборантів, політиків , пропагандистів мені дуже навіть заходять . Можу спокійно снідати і дивитись на кацапських жмуріків в степах України.
Мила 26• 20 января 2023
Ні, не вважаю це нормальним. 1. Тоді ми мало відрізняємось від них, 2. Мало хто аналізує причини такого ставлення і просто сприймають українців ненавистними
PmB• 20 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
Я не засуджую . Не маю на те права.
Скоріше хочу про себе шось зрозуміти .
Вы можете ответить - нафига вы вообще о них думаете????
sky-labs• 20 января 2023
Ответ дляAllize_di
На сторінці можна написати що завгодно. Українці жалісливий народ
Как-то незаметно.
Хотя, может дает о себе знать смешанная кровь...

Я чистокровная украинка минимум до 7го колена, рашистам не уподобляюсь в их бесчеловечности, за что меня тут ’украинцы’ матрешкой называли
VA 11• 20 января 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Діти вони не від громадянства. Так мені шкода всіх дітей
Удалено администрацией...