Стеклянная мышь• 20 января 2023
Чи вважаєте ви нормальним радіти смерті дітей якщо це росіяни?
Прочитала зранку твіт про те що дівчина підліток випала з вікна і померла в кареті швидкої ( ще й на відео це все записано) .
Мені аж фізично не добре . Можливо тому що в самої син підліток і я не можу якось відсторонено на це дивитися.
Вразили коментарі . Більшість пише «Чудово!», «Треба ше», «Хочу більше».
Я розумію що росія ворог. Але мабуть моя русофобія ще не достатня щоб радіти смерті дітей. Ба більше, я не розумію якщо вони вбивають наших дітей і радіють з того то ми маємо бути такі самі? А якщо мені шкода дітей то я лояльна до русні чи шо?
Ответ дляAny
Дивні такі трохи вподобання в автора. Поміж сімейно-дитячих тем є про хімічну атаку і ’не все так однозначно в Сирії, жертв небагато’, потім про рос.посла в Туреччині щ рос.джерелом.
Автор, Ви реально просто досі їсте з російського інфопрля чи ще й ждун трохи?
Еммм… А ви реально трохи параноік?
Я на ждун ( це я констатую) . Та виправдовуватись перед вами не збираюся , соррі .
shkoda_anna• 20 января 2023
Ответ дляЗаикальница
Так, вони роблять теж саме.
Око за око. Зуб за зуб.
Ні, не так, ми інші люди, ми не схожі на них, ми маємо цінності на відміну від росіян. І найголовніше ми ніколи би так зробили, не напали першими, не вбивали невинних, не виконували накази, які знищують інших.
Ответ дляjulil
Та не трохи , а ждуниха
и все не однозначно. Хуже рашистов такие по мне
У мене все однозначно.
Все решта ваші домисли які я обговорювати наміру не маю .
Подобається звинувачувати інших - на здоров’я .
Це мій останній коментар з цього приводу.
Моє питання про інше. Маєте що сказати по темі поговоримо .
Збираєтесь мені дорікати за щось інше - розчарую вас, у вас цього права немає .
Чашечка чая• 20 января 2023
Ко всем россиян - одно чувство ненависти и радости, если что-то происходит у них плохое! Око за око
Юлия_Юлия-2175• 20 января 2023
Рік тому я б теж казала, що не нормально. Пам´ятаєте, як ми ще рік тому переймалися смерттю жінки з росії, яка на Водохреще пірнула під кригу, жаліли її дітей і писали, що їх крики не можливо забути. А зараз ми б вже могли сказати, що спрацював природній відбір. І в голові зовсім інші картинки, спогади і крики.
Тому розумію, що не нормально радіти, але керувати емоціями вже не можу. Зараз нас прийшли вбивати в тому числі ті, хто в 2014 міг бути ще дитиною.
Нет, это ненормально. И бывает, когда у нас происходит какой-то обстрел и трагедия с жертвами, читаю комментарии русни, как они этому радуются. Но когда у них случается какая-то катастрофа, где погибли дети, например, и вижу комменты наших, которые тоже от этого в восторге. Страшно то, как много неадекватов с обоих сторон, что такая дикость воспринимается как норма и люди теряют свое лицо. В тоже время есть много и нормальных хороших людей
Евгения-8404• 20 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Вы нормальный человек просто.
Та діточка виросте і прийде вбивати наших уже онуків ....
lady.dziu2011• 20 января 2023
Я такому не радуюсь , до войны я бы переживала и сочувствовала, сейчас нет. Мне плевать на их детей. Мне больно за детей Украины.
Ответ дляshkoda_anna
Мої думки співзвучні з вашими.
Бо теж думаю що ми воюємо за те щоб врешті решт відмежуватися раз і назавжди , досвести світові і собі що ми не русня, ми інші , в нас інша культура, інша історія, інші цінності , інша мова.
Ответ дляНадя М
взагалі байдуже як хто сприймає.
Жалко/не жалко, радіють/сумують - ми ж їх не вбиваємо, яка різниця, шо там в коментарях.
І автор, чого ви мовчите, що в цьому конкретному випадку росіянці зловтішаються не менше?
Чого я мовчу ? Я написала шо вони вбивають в радіють , чи ви не дочитали?
Такі відгуки навряд чи пишуть прості українці. Або ж провокатори, або також можливо - деякі з тих, хто вже хлибнув по самі вінця і не має нічого, окрім ненависті. Памятаєте мультик про Ріккі-Тікі-Таві? Ніхто ж не обурювався, коли він маленьких кобренят винищив. Це вже біда, але так є. Для більшості радіти - то ні, але й співчувати уже не можемо і не будемо. То вже в минулому.
Ответ дляНадя М
ви не зрозуміли - я про цей нещасний випадок з дівчиною. Було купа коментарів і від русні, де вони зловтішались - природній відбір і т.п.
Треш якись . реально хвора нація .
Я в твітері читала , там переважно наші пишуть ( ну бо дописувач наш і аудиторія в нього відповідна) . Першоджерела не бачила .
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 20 января 2023
Не розумію чому ви наважилися на таку тему...
Очевидно, вас біда не торкнулася особисто, тому у вас є сили обговорювати й засуджувати українців
child3child• 20 января 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Да, страшная была история , еще и на видео записанная. Я в тот период была больше потрясена историей, когда в Костроме два ублюдка выкрали, изнасиловали и убили маленькую девочку...А сейчас столько вокруг смертей, мозг просто оказывается это уже принимать и верить в происходящее...Это очень страшно. Могли ли мы тогда поверить, что на нашей земле такое начнется? По теме - стараюсь не в пускать в свою душу ненависть, иначе она меня саму сожрет. Хочется верить, что эти темные времена рано или поздно закончатся.
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Я не засуджую . Не маю на те права.
Скоріше хочу про себе шось зрозуміти .
Смерті дітей мене не втішають , ким би вони не були .
Смерті військових, колаборантів, політиків , пропагандистів мені дуже навіть заходять . Можу спокійно снідати і дивитись на кацапських жмуріків в степах України.
Скоріше хочу про себе шось зрозуміти .
Ответ дляLen_to4ka
Я не засуджую . Не маю на те права.
Скоріше хочу про себе шось зрозуміти .
Вы можете ответить - нафига вы вообще о них думаете????
Ответ дляAllize_di
На сторінці можна написати що завгодно. Українці жалісливий народ
Как-то незаметно.
Хотя, может дает о себе знать смешанная кровь...
Я чистокровная украинка минимум до 7го колена, рашистам не уподобляюсь в их бесчеловечности, за что меня тут ’украинцы’ матрешкой называли