Безникая• 23 января 2023
Хто отримував повернення від доставки олх?
Як це відбувається? Якщо людина не прийшла за посилкою, коли чекати повернення?
І якщо людина, наприклад, відмовилась від посилки, вони її одразу повертають чи все одно чекати треба три дні?
Я так розумію вихідні вони не рахують?
Приму в дар• 23 января 2023
Да, было пару раз, один раз отказ, второй - не пришли. Едет сразу домой - назад действительно быстрее чем туда.если отказ, сразу домой.
Безникая
• 23 января 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Повертається скоріше, чим туди їде)
Я чому питаю, можливо мені треба щось зробити? З п’ятниці лежить посилка. Вона так писала про відправлення, так хотіла, переживала, щоб я відправила, а по факту, не прийшла. А є вже інший покупець..
Бачу_майбутнє• 23 января 2023
Ответ дляБезникая
Ні, не звертайте уваги, то в них постійно якийсь глюк на укрпошті на сайті. Буває забрали посилочку, а тільки через 2 суток гроші на карту заходять. Вона повернеться.
Бачу_майбутнє• 23 января 2023
Ответ дляБезникая
Ну )) З іншим покупцем поки не получите повернення і не подивитися- краще не робіть....Я відправляла новий дитячий комбінезон за 2 тис. гривень- повернення було, з вщент виламаною собачкою на молнії((( На пошті камер немає, туди куди відправка була. Я влетіла((
Силиконочка• 23 января 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Там не отказ от посылки, а вообще не пришли.
Боевая• 23 января 2023
Ответ дляБезникая
А покупатель знает, что посылка пришла?
У меня, к сожалению, было, что покупатель попросил товар отправить побыстрее. Я через два часа отправила, после заказа. А ей уведомление не пришло (Новая почта), через два или три дня пишет мне, что товар ей уже не актуален, и она же просила побыстрее, а по факту он уже два дня у неё в отделении лежал(( Был отказ и возврат посылки, и очень мне было жалко, что постаралась для покупателя, и не судьба(((
Безникая
• 23 января 2023
Ответ дляБоевая
А покупатель знает, что посылка пришла?
Так, писала, що забере в суботу( бо прийшла посилка в п’ятницю ще
Безникая
• 23 января 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Як вони її могли аж виламати(((
Це укрпоштою чи новою?
БезПаспортаНеПродаю• 23 января 2023
Ответ дляБезникая
Не прийшли і відмова це різні речі, якщо не прийшли доведеться чекати на автоматичне повернення
Безникая
• 24 января 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А як дізнатися чи була відмова?
Помогалочка• 24 января 2023
Ответ дляБезникая
А як дізнатися чи була відмова?
меняется статус и стоит відхилено покупцем и становится красным а не желтым как обычно цветом строка
Безникая
• 24 января 2023
Ответ дляПомогалочка
Ого, дякую!
Значить не відмова, просто не прийшла
БезПаспортаНеПродаю• 24 января 2023
Ответ дляБезникая
А як дізнатися чи була відмова?
В додатку нп, або в ОЛХ