Эт вернячОк• 24 января 2023
Якби до вас підійшла дитина чужа та спитала "а чого вы розмовляєте російською?"
Мені розповіли сьогодні. Жінки між собою спілкуватися біля дома свого, російською, до них підійшла якась дитина і спитала чого вони на тій мові говорять. Що ви відповіли би?
Ответ дляwoman Warrior
Ну раз условные родители не воспитывают условного ребенка, то воспитает общество.Подходить к незнакомым людям с подобными вопросами недопустимо.
І навіть налайкали)
Але насправді кожна з вас віддзеркалила свої проблеми в сприйнятті)
Адже ситуація максимально проста: дитяче питання.
Ви навіть відповідати на нього не забов’язані, але більшість обрала варіан показати свою зверхність.
І більшість же не розуміє, що проблема набагато глибша ніж мова)
Ответ дляKatrinkaSh
Вы сами думайте ошибка ваша жизнь или нет, мне как то всё равно. Но, в свете ситуации, пропаганда языка страны террориста и убийцы в страдающей от него стране неадекватна.
Вирішуйте самі, помилка ваше життя чи ні, мені байдуже. Але, а огляді ситуації, пропаганда мови країни терориста і вбивці в країні, що страждає від нього неадекватна.
Зачем вы дважды написали одно и тоже? Вы понимаете, что в здоровом обществе вообще никакие языки не пропагандируют? Для того, чтобы страна была целой, а тем более такая двуязычная страна, как наша, языковой вопрос просто поднимать нельзя, потому что это приведет к разделению. Это же очевидные вещи.
Бессмертный пони• 24 января 2023
У меня , по сути , осталось 2 вопроса .
1) Где автор ?
2) Какого лешего ребенок подходит к посторонним чужим людям и пристает к ним с вопросами ?
1) Где автор ?
Мелитрисса• 24 января 2023
Ответ для vihola
Вище пояснила, якщо питання мови та регіональності. Свій регіон, чужий регіон. Буде знято. Будуть обирати не просто своїх-чужих, а професіоналів.
Відповідно, професіонали будуть створювати сильну економіку та армію.
Двох мов, особливого статусу для парашинської мови вже ніколи не буде, забудьте. Можуть бути виключно спекуляції на цьому питанні.
Почитала ваши комментарии, не поняла что вы имеете ввиду про свой чужой регион, ну да ладно. Что касается региональный языков, от них никому ни холодно, ни жарко, ни от их принятия, ни от их отмены ничего не изменилось, документация как была на украинском, так и осталась, только взбаламутили народ.
Oasis in the Desert• 24 января 2023
Ответ дляVitalinka1987
Але Київ змінюється. У нас в батьківському чаті багато батьків писали рос мовою до війни, зараз лише кілька батьків, а так всі перейшли на українську.
Це може бути простою мімікрією, бажанням стати, як усі.
На кшталт того, як раніше гості столиці зрікалися рідної української мови аби здаватися ’своїми’...Уже після здобуття Незалежності! А тепер ці пристосуванці звинувачують у своїй малодушній зраді російськомовних.
woman Warrior• 24 января 2023
Ответ дляFilomena
І навіть налайкали)
Знаете, мне чужие выводы обо мне не то что бы неитересны, они не существуют).
Проблем у меня нет, кроме общей-войны.
Так что, пожалуйста, оставьте свои далекоидущие выводы о чем либо кому либо другому.Да еще в таком тоне.
Проблем у меня нет, кроме общей-войны.
Мелитрисса• 24 января 2023
Ответ для vihola
Тобто, ви не ідентифікуєте себе українкою.
Ви якийсь метис. Зрозуміло.
Ужас, да? Было бы странно относить себя к одной национальности, имея в роду кучу людей другой национальности, тем более, что скорее всего есть еще и представители третьей национальности. А метисы у нас пол страны на самом деле.
Lux Aeterna• 24 января 2023
Я бы ничего не ответила, просто посмотрела, как на пустое место, с умалишенными (во всех смыслах) диалог не поддерживаю
Ответ дляwoman Warrior
Проблем у меня нет, кроме общей-войны.
То може ви не будете вступати в діалог, якщо не готові почути відповідь?
І знову ж ви почули мій «тон» через екран?
Ви ж розумієте, що це лиш ваше сприйняття?
Не відповідайте мені, бо знову образитеся на мій «тон»
Ответ дляМелитрисса
А у вас є паспорт метиса?
Може в метисів є своя країна?
Бо я не знаю що з вами далі обговорювати, якщо ви з українським паспортом не ваажаєте себе українкою.
Проблеми метисів мене не цікавлять, я з ними незнайома.
Може в метисів є своя країна?
impossibilia non sunt• 24 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
О как ! Вы слышали , как человек разговаривает по-польски , что делаете такие далеко идущие выводы ?
неоднократно сталкивалась с субъективным завышенным мнением о своих способностях, когда в резюме пишут англ. выше среднего, а на деле ни бэ ни мэ ни кукареку. А еще бывает произношение хромает, понять не реально что оно там бормочет, но зато дипломы и сертификаты с курсов тычет, с полной уверенностью что англ. таки выше среднего.
Так и с польским в данном случае, на польском продавец не видел резона продолжать и тому была причина
Ответ дляwoman Warrior
первый раз слыщу, что выучить песню является показателем выкого интеллекта.
без обид.
Ну тут же дама стверджувала, що 90% з її оточення навіть пісні вивчити не можуть, чи то в неї таке оточення з низьким інтелектом, а діти в 4-5 років вивчили за пару днів.
Ответ длямаринабаранова
Знати ’купу пісень’ - ще не свідчить про великі розумові здібності.
Ок, діти, які вчать вірші (пісні) - з низькими розумовими здібностями. Скажу нашій виховательці, щоб не виховувала купу дурників, нащо ті віршики вчити, нехай теореми, закони вчать, а то дурню якусь придумала.
woman Warrior• 24 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Нет.Вы негативно ысказались о людях и попытались показать, что ваши дети сверхумны.
Вот вам и отвечают, что для того, чтобы выучить песню, ум не нужен вообще.А что люди не учат песни, взрослые, они им нужны?
Гимн Украины учат так вообще с садика, я не знаю, кто его может не знать.
woman Warrior• 24 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Да пусть себе учат.Раз ничего другого нет.
Насколько помню садиковское время моего ребенка, если б они только песни учили, у меня были бы большие вопросы.
Ответ дляКсения83
Тому що у будь-якому вирадеу ти перекладаєшь з російської мови на укр і коли не носій мови і не спілкувався до цього це виглядає неприродньо. Замовити каву або смол ток, норм, але сперечатися і спілкуватися виходить коряво.
30 років у нас незалежна країна, 25 років + викладання в вузах українською, іноземці за 5 років вивчають українську чудово, китайка за 1,5 роки вивчила мову, а наші громадяни у вакуумі 30 років жили, чи у вузах не вчилися, а зразу на завод, чи нігті пиляти, не можуть говорити українською, ганьба.
Ответ дляОксана_12
Ні. Тому, що унивашп рідна мова. Нею спілкується ваша родина і друзі. Тому і ви. Як і більшість. Просто зараз ті, в кого рідною мовою чисто випадково виявилась українська чомусь це ставлять собі в заслуги.
Моя рідна мова українська і нею спілкувалася завжди в родині. Але так, раніше українська вважалася мовою селюків, престижно було в місті балакати виключно російською. Це мій досвід.
Ответ дляВЛС
У меня другая реальная ситуация. Ребенок ходит в школу за границей. Дом в окупации. Папа с первых дней на нуле, вернулся туда же после ранения. Пришла со школы дочка на эмоциях (9лет). Мальчик в классе мама которого из Крыма, папа иностранец. На ломаном русском ей рассказывал, что росия самая сильная победит и он русский. Ещё там цитаты были, явно трансляция того что слышит от взрослых не первый раз. Что вот в такой ситуации делать? Со своей я поговорили, кто есть кто. Но ей обидно до слез...
Як мінімум зверніться до поліції з цього приводу.
В ідеалі - до нашої спільноти у цій країні. Треба надати розголосу цій ситуації, щоб цю личинку разом з тими хто її виродив депортували на родіну мать!
impossibilia non sunt• 24 января 2023
Ответ дляфеечка.
За мовний булінг в тюрму садити треба.
воспользуйтесь хотя бы гугл переводчиком, чтобы правильно слово тюрьма перевести
Ответ дляТатьяна-В
Кто-то еще не понял почему русскоязычные украинцы не хотят быть с россией? Вот поэтому же и украиноязычные украинцы нам не должны указывать на каком языке говорить ибо будут посланы! Так что мовные срачи и проблемы лучше позабыть и заняться чем-то нужным и полезным для нашей страны. Нам еще войну выигрывать. Дай Бог!

Та говоріть собі хоч на суахілі!
Всім по барабану!
Але ж це в вас постійно якісь претензії! Нас нє панімают, с намі нє дружат.
Ответ дляwoman Warrior
90% в оточенні опонентки тієї не знає. Тобто навіть після 100 прослуховувань нічого не відкладається в голові, а чому, бо ум не нужен, чи все таки не порожня черепушка повинна бути.
Бессмертный пони• 24 января 2023
Ответ дляimpossibilia non sunt
Очень хорошо , что у вас такой богатый опыт и вы владеете английским в совершенстве . В данном конкретном случае вы слышали , как человек разговаривает по-польски , что делаете такие далеко идущие выводы ?
woman Warrior• 24 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Ганьба тим, хто бере на себе суддівські функції та виражає зневагу до когось іншого,при чому невідомо на якій підставі.
Ответ дляМелитрисса
Насправді, питання в самоідентифікації.
Ніхто не міряє вам череп і не пише висновок українець, росіянин, метис.
Це виключно ваше бажання сидіти під російськими бомбами і шукати в собі російську кров.
oksigen_ks• 24 января 2023
Ответ дляKatrinkaSh
Ірландці так і говорять, байдуже, ірландська англійська це дещо, але головне базис.
А причем ирландцы, если речь про ваших коллег? Будут понимать вас, если в речи будет много украинских слов?