Слава Українi• 24 января 2023
Ввожу прикорм, підкажіть які каші, пюре, яких фірм краще купувати?
Всім привіт
Цікавить ваш досвід в плані якості, смаку дитячих каш (яких фірм). І коли почали давати звичайні, дорослі каші ?
А також пюре, планую готувати овочі на пару самостійно, розминати вилочкою і поступово переходити на шматочки. А от фрукти під питанням бо зараз мало на що сезон. хіба що яблука, банан, груші . Чи є смисл все інше (персики, ягоди, абрикоси, полуниця, слива ) купувати у вигляді магазинних пюре? Які смаки варто брати ? Дякую