sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Заказы и СП
anonim_159
Стефанія• 26 января 2023

У кого такая плитка во дворе вы довольны?

Та которая в кругу
attached-photo
19 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
anonim_59
Ниф_ниф• 26 января 2023
1
Срач собирает. Помыть проблемно
heart 1

anonim_196
Царь-Матушка• 26 января 2023
2
Уявіть собі, що з кожного шва незабаром доведеться вручну вибирати травичку.
heart 3
anonim_165
Красота неземная• 26 января 2023
3
Щоб трава не проростала, ми и повністю бетонували площу, на якій мала стелитись плитка.
heart 2
anonim_159
автор Стефанія • 26 января 2023
4
Ответ дляЦарь-Матушка
Уявіть собі, що з кожного шва незабаром доведеться вручну вибирати травичку.
Я надеялась что вместо травы будет зелёный мох и будет красиво
anonim_194
Марфушечка душечка• 26 января 2023
5
Ответ дляСтефанія
Я надеялась что вместо травы будет зелёный мох и будет красиво
У нас мох. Це дійсно гарно, особливо з нашою плиткою ’Старе місто’. Але і трава інколи пробивається. Як низ не бетонуй, в швах пісок, насіння насіюється і проростає періодично.
heart 3
anonim_219
Сколько_мне_лет?• 26 января 2023
6
Классная плитка да.
noavatar
Retu• 26 января 2023
7
Норм, у нас така сіра, коли сонечко нагріває, то приємно по ній босоніг ходити
anonim_212
Автопортрет нурофена• 26 января 2023
8
Ответ дляЦарь-Матушка
Уявіть собі, що з кожного шва незабаром доведеться вручну вибирати травичку.
Для того, чтобы не было травы, под плиткой слой песка и изоляционная плёнка
anonim_50
ФрекенБок• 26 января 2023
9
Максимально не задоволені. От чесно! Пишу мінуси, швів багато, чепез те, що вона дрібна, шви не рівні, чистити від трави і моху не зручно. Дітям кататися на роликах і самокатах максимально не зручно, зуби вискакують… з часом хочемо забрати її на іншу територію(робочу, де ніхто не живе) , а біля хати постелити іншу. Вже навіть знаємо, яку хочемо, сусіди минулого літа постелили максимально зручну)
attached-photo
attached-photo
heart 2

anonim_50
ФрекенБок• 26 января 2023
10
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Для того, чтобы не было травы, под плиткой слой песка и изоляционная плёнка
Не правда, трава росте прямо в шві, нічого та плівка не дає і пісок. Перевірено.
heart 5
anonim_212
Автопортрет нурофена• 26 января 2023
11
Ответ дляФрекенБок
Не правда, трава росте прямо в шві, нічого та плівка не дає і пісок. Перевірено.
Значит что-то не так у вас сделали, у нас не растёт
anonim_50
ФрекенБок• 26 января 2023
12
Цікаво, що саме)
anonim_50
ФрекенБок• 26 января 2023
13
Пробували обробляти раундап, палиться і газон поряд. Короче, ніж в поміч… і ручки-ручки… потім аж гудуть…менше швів-менше роботи..
heart 1
anonim_184
Кинг-Конгша• 26 января 2023
14
Як спЄц пишу: трава буде з´являтися з часом. Перші роки не буде. Більше насіється вітром у шви. Бетонування ніяк не впливає на траву. Тільки, щоб плитка не просидала у місцях навантаження. Але, коли забетоновано треба робити відведення води, а коли ні, дощ і сніг просто уходять у шви. І без бетону набагато дешевше.
anonim_184
Кинг-Конгша• 26 января 2023
15
Ответ дляФрекенБок
Максимально не задоволені. От чесно! Пишу мінуси, швів багато, чепез те, що вона дрібна, шви не рівні, чистити від трави і моху не зручно. Дітям кататися на роликах і самокатах максимально не зручно, зуби вискакують… з часом хочемо забрати її на іншу територію(робочу, де ніхто не живе) , а біля хати постелити іншу. Вже навіть знаємо, яку хочемо, сусіди минулого літа постелили максимально зручну)
У вас плитка з поверхнею нерівною. Така форма, хвилькою. Зараз є рівна, великофарматна і без фаски .
noavatar
TANYA 0 0 0 0• 26 января 2023
16
Ми купуємо хімію, здається ’ Напалм’, і 2 рази на рік оприскуєм, вигоряє все. Трава не росте
anonim_196
Царь-Матушка• 26 января 2023
17
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Для того, чтобы не было травы, под плиткой слой песка и изоляционная плёнка
Да, да, я теж так думала.
А реальність така, що з часом у шви потрапляє пил, земля з взуття, з коліс, насіння розсівається. І ніяка бетонна основа чи плівка не рятує від проростання трави.
anonim_196
Царь-Матушка• 26 января 2023
18
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Значит что-то не так у вас сделали, у нас не растёт
Очевидно, що плитка у Вас ще не дуже довго. Почекайте.
anonim_184
Кинг-Конгша• 26 января 2023
19
Ответ дляЦарь-Матушка
Да, да, я теж так думала.
А реальність така, що з часом у шви потрапляє пил, земля з взуття, з коліс, насіння розсівається. І ніяка бетонна основа чи плівка не рятує від проростання трави.
Вірно. Плівка тільки воду тримає)) травичка у швах росте, насіння забуває вітром.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff