Стефанія• 26 января 2023
У кого такая плитка во дворе вы довольны?
Та которая в кругу
Царь-Матушка• 26 января 2023
Уявіть собі, що з кожного шва незабаром доведеться вручну вибирати травичку.
3
Красота неземная• 26 января 2023
Щоб трава не проростала, ми и повністю бетонували площу, на якій мала стелитись плитка.
2
автор
Стефанія
• 26 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Уявіть собі, що з кожного шва незабаром доведеться вручну вибирати травичку.
Я надеялась что вместо травы будет зелёный мох и будет красиво
Марфушечка душечка• 26 января 2023
Ответ дляСтефанія
Я надеялась что вместо травы будет зелёный мох и будет красиво
У нас мох. Це дійсно гарно, особливо з нашою плиткою ’Старе місто’. Але і трава інколи пробивається. Як низ не бетонуй, в швах пісок, насіння насіюється і проростає періодично.
3
Автопортрет нурофена• 26 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Уявіть собі, що з кожного шва незабаром доведеться вручну вибирати травичку.
Для того, чтобы не было травы, под плиткой слой песка и изоляционная плёнка
ФрекенБок• 26 января 2023
Максимально не задоволені. От чесно! Пишу мінуси, швів багато, чепез те, що вона дрібна, шви не рівні, чистити від трави і моху не зручно. Дітям кататися на роликах і самокатах максимально не зручно, зуби вискакують… з часом хочемо забрати її на іншу територію(робочу, де ніхто не живе) , а біля хати постелити іншу. Вже навіть знаємо, яку хочемо, сусіди минулого літа постелили максимально зручну)
2
ФрекенБок• 26 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Для того, чтобы не было травы, под плиткой слой песка и изоляционная плёнка
Не правда, трава росте прямо в шві, нічого та плівка не дає і пісок. Перевірено.
5
Автопортрет нурофена• 26 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Не правда, трава росте прямо в шві, нічого та плівка не дає і пісок. Перевірено.
Значит что-то не так у вас сделали, у нас не растёт
ФрекенБок• 26 января 2023
Пробували обробляти раундап, палиться і газон поряд. Короче, ніж в поміч… і ручки-ручки… потім аж гудуть…менше швів-менше роботи..
1
Кинг-Конгша• 26 января 2023
Як спЄц пишу: трава буде з´являтися з часом. Перші роки не буде. Більше насіється вітром у шви. Бетонування ніяк не впливає на траву. Тільки, щоб плитка не просидала у місцях навантаження. Але, коли забетоновано треба робити відведення води, а коли ні, дощ і сніг просто уходять у шви. І без бетону набагато дешевше.
Кинг-Конгша• 26 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Максимально не задоволені. От чесно! Пишу мінуси, швів багато, чепез те, що вона дрібна, шви не рівні, чистити від трави і моху не зручно. Дітям кататися на роликах і самокатах максимально не зручно, зуби вискакують… з часом хочемо забрати її на іншу територію(робочу, де ніхто не живе) , а біля хати постелити іншу. Вже навіть знаємо, яку хочемо, сусіди минулого літа постелили максимально зручну)
У вас плитка з поверхнею нерівною. Така форма, хвилькою. Зараз є рівна, великофарматна і без фаски .
TANYA 0 0 0 0• 26 января 2023
Ми купуємо хімію, здається ’ Напалм’, і 2 рази на рік оприскуєм, вигоряє все. Трава не росте
Царь-Матушка• 26 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Для того, чтобы не было травы, под плиткой слой песка и изоляционная плёнка
Да, да, я теж так думала.
А реальність така, що з часом у шви потрапляє пил, земля з взуття, з коліс, насіння розсівається. І ніяка бетонна основа чи плівка не рятує від проростання трави.
А реальність така, що з часом у шви потрапляє пил, земля з взуття, з коліс, насіння розсівається. І ніяка бетонна основа чи плівка не рятує від проростання трави.
Царь-Матушка• 26 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Значит что-то не так у вас сделали, у нас не растёт
Очевидно, що плитка у Вас ще не дуже довго. Почекайте.
Кинг-Конгша• 26 января 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Да, да, я теж так думала.
А реальність така, що з часом у шви потрапляє пил, земля з взуття, з коліс, насіння розсівається. І ніяка бетонна основа чи плівка не рятує від проростання трави.
А реальність така, що з часом у шви потрапляє пил, земля з взуття, з коліс, насіння розсівається. І ніяка бетонна основа чи плівка не рятує від проростання трави.
Вірно. Плівка тільки воду тримає)) травичка у швах росте, насіння забуває вітром.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу