Болтушка Му• 28 января 2023
хто користується доставкою продуктів від metro?
поділіться враженнями, будь ласка! вам подобається? свіже привозять?
хочу спробувати замовити)
хочу спробувати замовити)
Не фонарь• 28 января 2023
З початку карантину закази роблю - метро, ашан. Збиральник зазвичай телефонує, деталі питає. В коментарях пишу побажання- мілкі чи крупні, і т.і. Збиральнику кидаю гривень 50. Вразив день після обстрілу, коли вони не змогли звʼязатися- не було звʼязку, інтернету, світла. І тут стук в двері - все привезли і пішки підняли
5
автор
Болтушка Му
• 28 января 2023
Ответ дляНе фонарь
З початку карантину закази роблю - метро, ашан. Збиральник зазвичай телефонує, деталі питає. В коментарях пишу побажання- мілкі чи крупні, і т.і. Збиральнику кидаю гривень 50. Вразив день після обстрілу, коли вони не змогли звʼязатися- не було звʼязку, інтернету, світла. І тут стук в двері - все привезли і пішки підняли
дякую! Збиральнику кидаєте це ви маєте на увазі чайові? там якось можна окремо збиральнику скинути?
а коли оплачуєте замовлення онлайн, там яка категорія йде? Їжа чи послуги? Не можу знайти відпові на питання на сайті, маю кешбек на категорію ’їжа’ на моно)
а коли оплачуєте замовлення онлайн, там яка категорія йде? Їжа чи послуги? Не можу знайти відпові на питання на сайті, маю кешбек на категорію ’їжа’ на моно)
Не фонарь• 28 января 2023
Ответ дляБолтушка Му
дякую! Збиральнику кидаєте це ви маєте на увазі чайові? там якось можна окремо збиральнику скинути?
а коли оплачуєте замовлення онлайн, там яка категорія йде? Їжа чи послуги? Не можу знайти відпові на питання на сайті, маю кешбек на категорію ’їжа’ на моно)
а коли оплачуєте замовлення онлайн, там яка категорія йде? Їжа чи послуги? Не можу знайти відпові на питання на сайті, маю кешбек на категорію ’їжа’ на моно)
Коли будете оформлювати заказ, ( але я пишу про заказ.юа, бо завжди там замовляю) справа буде сума товарів, доставка ( перші два безкоштовно) і ’чайові’ збиральнику ( можете залишити 0). Замовляю, наприклад , на 12 завтра, тоді збиральник зателефонує вранці і буде розповідати: мандарини поганої якості, курка строк вживання виходить післязавтра, і питає, що класти, що замінити.
Після того через хвилин 20 приходить рахунок на онлайн оплату. Не вказую призначення платежу - не підкажу про кешбєк. Все
Після того через хвилин 20 приходить рахунок на онлайн оплату. Не вказую призначення платежу - не підкажу про кешбєк. Все
1
english book• 28 января 2023
Звичайні хлопці та дівчата. Бігають з возиками по магазину, збирають замовлення. Хтось більш відповідальний, хтось менш. Хтось акуратно бере упаковку, живиться строк, та кладе до ящика, хтось спішить і робить це швидко, особливо не роздивляючись.
Кима_кепка• 28 января 2023
Пользовались давным давно ещё с начала сервиса, за много лет может пару раз какие то осечки были, так что очень довольны
После того как любимый Сильпо сделал свой аналогичный сервис перешли на него, так как там больше любимых нами продуктов и импорта
Пишите все пожелания и комментарии, как например не спелое не брать , срок годности до такого то и так далее и будет все отлично
После того как любимый Сильпо сделал свой аналогичный сервис перешли на него, так как там больше любимых нами продуктов и импорта
Пишите все пожелания и комментарии, как например не спелое не брать , срок годности до такого то и так далее и будет все отлично
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу