sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Заказы и СП
anonim_176
Болтушка Му• 28 января 2023

хто користується доставкою продуктів від metro?

поділіться враженнями, будь ласка! вам подобається? свіже привозять?

хочу спробувати замовити)
6 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
anonim_104
Не фонарь• 28 января 2023
1
З початку карантину закази роблю - метро, ашан. Збиральник зазвичай телефонує, деталі питає. В коментарях пишу побажання- мілкі чи крупні, і т.і. Збиральнику кидаю гривень 50. Вразив день після обстрілу, коли вони не змогли звʼязатися- не було звʼязку, інтернету, світла. І тут стук в двері - все привезли і пішки підняли
heart 5

anonim_176
автор Болтушка Му • 28 января 2023
2
Ответ дляНе фонарь
З початку карантину закази роблю - метро, ашан. Збиральник зазвичай телефонує, деталі питає. В коментарях пишу побажання- мілкі чи крупні, і т.і. Збиральнику кидаю гривень 50. Вразив день після обстрілу, коли вони не змогли звʼязатися- не було звʼязку, інтернету, світла. І тут стук в двері - все привезли і пішки підняли
дякую! Збиральнику кидаєте це ви маєте на увазі чайові? там якось можна окремо збиральнику скинути?
а коли оплачуєте замовлення онлайн, там яка категорія йде? Їжа чи послуги? Не можу знайти відпові на питання на сайті, маю кешбек на категорію ’їжа’ на моно)
anonim_84
Невидимка• 28 января 2023
3
Через глово заказывала с Ашана. Очень понравилось. Звонили и уточняли.
anonim_104
Не фонарь• 28 января 2023
4
Ответ дляБолтушка Му
дякую! Збиральнику кидаєте це ви маєте на увазі чайові? там якось можна окремо збиральнику скинути?
а коли оплачуєте замовлення онлайн, там яка категорія йде? Їжа чи послуги? Не можу знайти відпові на питання на сайті, маю кешбек на категорію ’їжа’ на моно)
Коли будете оформлювати заказ, ( але я пишу про заказ.юа, бо завжди там замовляю) справа буде сума товарів, доставка ( перші два безкоштовно) і ’чайові’ збиральнику ( можете залишити 0). Замовляю, наприклад , на 12 завтра, тоді збиральник зателефонує вранці і буде розповідати: мандарини поганої якості, курка строк вживання виходить післязавтра, і питає, що класти, що замінити.
Після того через хвилин 20 приходить рахунок на онлайн оплату. Не вказую призначення платежу - не підкажу про кешбєк. Все
heart 1
noavatar
english book• 28 января 2023
5
Звичайні хлопці та дівчата. Бігають з возиками по магазину, збирають замовлення. Хтось більш відповідальний, хтось менш. Хтось акуратно бере упаковку, живиться строк, та кладе до ящика, хтось спішить і робить це швидко, особливо не роздивляючись.
anonim_153
Кима_кепка• 28 января 2023
6
Пользовались давным давно ещё с начала сервиса, за много лет может пару раз какие то осечки были, так что очень довольны
После того как любимый Сильпо сделал свой аналогичный сервис перешли на него, так как там больше любимых нами продуктов и импорта

Пишите все пожелания и комментарии, как например не спелое не брать , срок годности до такого то и так далее и будет все отлично
heart 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff