Трусиковед• 31 января 2023
С какого возраста вы включали мультики детям?
Улыбчик• 31 января 2023
З року-півтора точно. Мала прокидалась в 7 ранку, то я ще могла подрімати пів годинки всунувши їй планшет
Прилипало• 31 января 2023
где -то с момента как могли лежать в кресле для кормления месяцев 4-6 наверное
Прилипало• 31 января 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
С 8 месяцев. Тини лав, до сих пор помню
и я тини лав включала
Отмотала своё• 31 января 2023
З того віку, коли вони почали на них звертати увагу. До того була зачаровуюча реклама. П´ять хвилин спокою...
Бентливуман• 31 января 2023
Та одразу, як вона почала звертати увагу на телевізор
Коли треба було істи приготувати тощо
Зараз 7 місяців-іноді так само відволікаю мультфільмами, коли є потреба відлучитися з кімнати
Коли треба було істи приготувати тощо
Трусиковед
• 31 января 2023
Ответ дляДобрая феечка
Бебі Енштейн десь з 3х місяців, але це не мультик
А что именно? У нас много игрушек этой фирмы. Это какая-то тоже игрушка?