Скромняшка• 01 февраля 2023
Зараз під час тривоги, чи сидите ви в коридорі, або йдете в підвал чи в укриття?
Де в квартирі найнебезпечніше місце, якщо до укриття йти далеко?
Ноги от ушей• 01 февраля 2023
Самое безопасное место между двумя капитальными стенами без окон. В основном- это коридор
Скромняшка
• 01 февраля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Коридор, він у нас за 3ма стінами (2 з них монолітні).
А у вас в коридорі є меблі,чи пустий він?
Бусурманша• 01 февраля 2023
Під час масованого обстрілу не шастаю ніде. Під час такої тривоги коли бульба просто літає то займаюсь буденними справами. Але я в тиловому регіоні.
Весела бджілка• 01 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Є вбудована шафа. Мало бути ще дзеркало на пів стіни, але до кінця обстрілів встановлювати його не будемо
Поддакиваю иногДА• 01 февраля 2023
Ночью сплю, днем занимаюсь делами или читаю. Кроме метро у нас укрытий нет. Подвалы, подземные переходы - это защита только от мелких осколков. Как и 2 стены в квартире.
Приму в дар• 01 февраля 2023
Если днём летит много ракет, то иду в метро, 15 минут пешком. Ночью никуда не хожу, сижу в коридоре одетая. Киев
Леді_в_пледі• 01 февраля 2023
Якщо літає дирло або як вчора не ясно чого, то у ванну ідем, якщо пуски - то в підвал.
dahashutka19• 01 февраля 2023
Живем в Днепре. Во время тревог занимаемся своими делами. Обычно пишут, тренировки это мразот или нет. Если в телеге пишут ’ ракета на Днепр’ или ’ до удара меньше минуты ’ , то в тамбур.