Кто читал только что в тг Украина онлайн поймёт.
Это просто за гранью.
Где интерпол, где дипломаты?где разведка?
Это просто за гранью.
@ альонка@• 03 февраля 2023
Почитайте про Йозифа Менгеле ,скільки душ він загубив ,тисячі...помер в старості після війни і ніякого покарання не поніс...Цей світ самі люди перетворили в ПЕКЛО
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляS4aste02
Маю на увазі що про дітей яких вивозили з України і продавали для порно- жодну інформацію не зкстріічала.
Сьогодні в основному уся увага на цих хлопців з франківська які споювали та гвалтували дівчат
Я читала про такий трафік дітей з інтернатів так званих ДНР-ЛНР ще з 2014 року і це мене зовсім не дивує.
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляМандарина
Я смотрю новости на две страны одни люди клепают🤦♀️ одним рассказывают, что украинские женщины звонят и просят детей газ включить в квартире, другим-что дети из Украины - порнозвезды. Цель одна. И, в принципе, она достигнута
Це ви зараз так прирівняли нас до них?? Типово кацапське: ви такіє же варвари как і ми
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Мене не так рускі дивують, як наші гниди, кожного дня викриття про мільйони схем розкрадання, як в адміністраціях так і в військових частинах, а скільки їх є. Суки розікрали країну, довели до хаосу, я ненавиджу русню, але її напад це багаторічний результат роботи нашої влади.
Корупція - це зло, але наївно думати, що якби ми були країною без корупції, то кацапня б не напала, не вбивала, не знущалась над дітьми.
Мене дивує як ви взагалі ставите в один ряд корупцію і педофілійні збочення рашистів, це ж непорівнянні речі!
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кацапія напала, бо ми стали слабкою країною, дякуючи корупції. Щоб в нас була зброя, армія то вона б сто раз подумала чи нападати.
А стосовно того, що я ви написали непорівні речі- то педофілія є не лише в рашистів, а це проблема в світі.
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляZaviriuha
Ми стали слабкою країною, коли віддали свою зброю, і я не тільки про ядерну. І це дякуючи недолугому антиукраїнському керівництву з їх політичними рішеннями обеззброїти Україну.
І корупція - це теж проблема в світі. Не було б корупції на верхах в Німеччині, не були б ті чиновники на зп від газпрому десятиліттями, то рф теж би подумала чи набадати.
Тільки все одно не ясно чого ви переводите на нашу корупцію, коли мова про звірства росіян щодо наших дітей , яких тільки офіційно підраховано 14 тис, яких вивезли з окупованих територій
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляМандарина
Вы видите везде только то, что есть в вас. Кто понял, тот понял, как говорится))
Та не виправдовуйтесь, все з вами ясно і з які джерела попрацювали з вашою свідомістю. Распятые мальчікі і щодо
’целых автобусах детдомовских детей, которые бесследно исчезли ещё весной в Испании, Франции’ - раша-фейкомети вам ще не таке розкажуть

Ответ дляMrs.Ochmonek

Я в принципе не имею привычки оправдываться никогда. Если для вас Гардиан и Другие европейские издания-фейкометы-вам на труху😂 там то вся правда. Всего хорошего)
Ответ дляMrs.Ochmonek

И да, именно из-за таких как вы можно делать со стороны власти все, что не пожелаешь. Воровать гуманитарку( это рашистские фейки), вывозить детей (тоже фейки), подписывать законы, которые уничтожают целые отрасли (сложно назвать фейком, все на сайте ВРУ, но вы сможете, я в вас верю), продавать землю, за которую там умирают парни, брать чужие деньги для помощи украинскому народу и рассиживаться их по карманам. Этот список не имеет конца. А вы продолжайте подпрыгивать))
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляМандарина
Який гарний словесний салат
Використовується, коли нема як аргументувати і чим доводити конкретний ваш раша-фейк про’ автобуси детдомовских детей, которые бесследно исчезли ещё весной в Испании, Франции’’

Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляМандарина
А я должна что-то доказывать? Кому?
І правда. За розповсюдження фейків відповідальності нема, тому продовжуйте, я дозволяю))