язззззь!!!• 09 февраля 2023
Хто по U4U
Які варіанти отримати грін - кард?
Тракторні війська• 10 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Позвонить в юскис и назвать причины, например болезнь родственника, будьте готовы предоставить документы
Дякую. А є ще варіанти?
Купи слона• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Дякую. А є ще варіанти?
Если честно, то это единственный и то не факт что сработает, у них свои регламенты и они строго по ним
Тракторні війська• 10 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Зрозуміло. Дякую
Мона Лиза• 10 февраля 2023
Просто цікаво, чим вам так подобається в США, що хочеться залишитися? Країна котиться вниз згори із швидкістю паровоза - наркотики, кримінал, заохочення до зміни статі дітей, щапрошують драгквін до дитячих садків, росте расизм по відношенню до білих, падає рівень економіки, ростуть відсотки на кредити, проблеми з можливістю придбати житло, міста брудні страшенно, бомжі і наркозалежні облаштовують цілі наметові містечка у великих містах і ще купа всього. Що вас так приваблює?
Берегу и стерегу• 10 февраля 2023
Ответ дляМона Лиза
Я теж такої думки..
Ми щойно приїхали живемо у красивому містечку, але чорних теж вистачає)
Країна дає можливості це так, але ті хто їдуть в 50+ без мови і родичів, я щось не розумію...
І платять тут великі гроші щоб залишитися....
Чорні поводяться зухвало, але я тільки сміюся з цього))
Рвати попу щоб залишитися не буду)
Заела_пластинка• 10 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Я теж такої думки..
Рвати попу щоб залишитися не буду)
А зачем вы приехали в такую ужасную страну, где вас будут черные притеснять?
Умный хвост• 10 февраля 2023
Ответ дляLJA
Ні , але є чоловік американець з яким одружені 5 років, він хоче щоб я оформлювала карту і їхали в США а я вважаю що нема сенсу платити тим більше я не хочу залишатись там . Я не розумію чим Грін карта краща
Їдьте в США по u4u або турвізі і на території США подавайте на грінкарту. Але ви ж знаете правило, щоб грінкарта у вас не пропала, то треба більше чим 6 міс проживати на території США. Ви коли отримаєте грінкарту, і в Україні занінчиться війна наприклад, то якщо поїдете жити назад в Україну то грінкарта анулюється. Треба тоді після грінкарти отримати громадянство, і можна вертатись в Україну якщо забажаєте.
Берегу и стерегу• 10 февраля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Я не сказала що країна жахлива)
Тут є можливості і для бізнесу і для професії, просто ставити все на карту щоб сюди приїхати і заплатити 20 тис дол щоб залишитися, не розумію цього. Країна дуже специфічна, розпусти багато, що є небезпечним для формування дітей, багато інших моментів..
А притісняти мене не будуть, не хвилюйтеся)
Заела_пластинка• 10 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Я не сказала що країна жахлива)
А почему вы решили, что все кто рассматривает вариант остаться, ставит на карту все? Что все? Чтобы ту же рабочую визу оформить 20 тыс не нужны.
Замуж тоже можно бесплатно выйти.
Мне кажется странным ехать за океан в страну, где так много не устраивает. Есть же более приемлемые варианты по идее.
Замуж тоже можно бесплатно выйти.
Берегу и стерегу• 10 февраля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Замуж тоже можно бесплатно выйти.
Правильно є інші варіанти, тема ж не про мене, запитують як залишитися..
Спробуйте безкоштовно все це зробити, потім поділитеся досвідом.
В мене тут багато знайомих і родичів, тому в казочки про безкоштовно не вірю.
Люди тут в чатах готові все продати, щоб в Штати приїхати, от і питання, а заради чого? А дальше що?
Заела_пластинка• 10 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
У них фиктивные браки, за которые они 20 тысяч заплатили?)
Ну автор не писала, что готова продать все, поэтому странно такой вопрос в ее теме задавать.
У меня грин карта по браку. Это и близко не стоит 20 тысяч.