Накладная• 14 февраля 2023
Хто розбирається у ренгені легень? флюрографія
посилений легеневий малюнок - що це означає? можливо це зв’язано з курінням? допоможіть, хто знає
Я такая наивная• 14 февраля 2023
Саму таке цікавить,вже 3 місяці таке,вірніше перше посилений малюнок,а вдруге ознаки бронхіту,лікар каже якщо нема кашлю і симптомів то нічого і не робити,але мене це напрягає трохи
Гербария• 14 февраля 2023
Захворювання легенів і патології органів середостіння викликають зміни нормального легеневого малюнка. Це пов’язано із запаленням навколо кровоносних судин, стінки яких товщають – це неминуче відбивається на рентгенограмі. Стінки бронхів потовщуються, з’являються прошарки сполучної тканини, перегородки між альвеолами, які в нормі відсутні.
В такому разі призначається повторний знімок, або більш поглиблене обстеження, оскільки деякі захворювання протікають безсимптомно, особливо на початкових стадіях – яскравий тому приклад туберкульоз, новоутворення.
Я такая наивная• 14 февраля 2023
Ответ дляГербария
Ви лікар? Після грипу ск.таке може триматись?