КротоТо• 15 февраля 2023
Закінчили ремонт, налітай
Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)
Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Для цього району ні
Може і так. Я дивилась у центрі новобудову з ремонтом, ціна в два рази дешевша була. Тому я б може ще 15 зверху добавила за Вашу, але це мій максимум. Але я не місцева і не експерт.
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Автор а довго робили?
Рівно рік... але тому що грошей бракувало...а майстри ремонт за 2 місяці виконали
Карусель-весель• 16 февраля 2023
Ответ дляРезвая лошадка
Можете не лазить, разрешаю, квартира то не ваша
.
Безмежно вдячна за дозвіл. Просто у мене в спальні нема жодної шафи. Мені того не зрозуміти.
Мексиканочка• 16 февраля 2023
Мне Вот такой стиль больше по душе -
Квартира автора, полагаю, будет тысяч 55-60. Судя по ее комментариям. Цены, конечно у них в городе выпасли существенно
ЯспАкойнаЯ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Спальна зона... з виходом до лоджії
Автор класно вийшло. Ми до війни трохи не доробили, але теж 15 тис ремонт, 50 метрів. У вас вийшло дуже затишно, і не дороблено. у нас якось не так затишно як у вас.
В яку ціна вам вийшли кухонні меблі без техніки, якщо ви памятаєте.
Дякую . Вдалого продажу.
Играю_на_кларнете• 16 февраля 2023
Красиво, но для меня кухня маловата и подвесные унитазы меня пугают) Общее пространство тоже не очень - и кухня и гостиная. Но т.к. это на сдачу, и предположительно холостяцкий флет, то, думаю, эти нюансы не важны.
Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Правильно, якщо маємо кімнату хоча б в сорок квадратів, величезне панорамне вікно, то так, можна обирати темні кольори. Але коли це закуток під східцями, то використовувати темне просто злочин. Моя думка.
Ну ми ж всі різні. Мені дуже подобається темні кольори в інтер´єрі, а особливо в спальні. Це дуже затишно, як у коробочці))
Мексиканочка• 16 февраля 2023
Ответ дляMoco
Люблю всё в светлых тонах
И я) площадь смотрится раза в два больше, чем у автора))) при таком же практически метраже
пьЯНА• 16 февраля 2023
Все дуже гарно,але мені єдиний мінус-відсутність повноцінної спальні.як кімнати окремо,яка закривається.Це не комфортно для життя
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
З ремонтом бажано, трикімнатні скільки приблизно коштують?
Не обов´язково в центрі, можна на околиці
сирець десь 30тис, з ремонтом десь 50-60тис, околиця... двокімнатні 45, окодиці але з інфраструктурою
Козяка-маляка• 16 февраля 2023
Ответ дляМелочунь
Ванна, кухня, коридор, лоджия - супер
Спальня не понравилась. Мне эти шкафчики над головой не давали бы расслабиться. Имхо
А мне решетка с телевизором. А так все очень хорошо
Настенные трусы.• 16 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Скажіть будь ласка підлога це ламінат чи відреставрований паркет?. Не знаю що можна зробити з паркетом з СРСР тільки недавно купили квартиру, прибирати його не хочеться повністю…
Можно відремонтувати...
Клевотница• 16 февраля 2023
Ответ дляЛизочек
У автора одна спальня, плавно переходящая в кухню. Мне бы то белье глаз муляло постоянно.
Я от некоторых вариантов съёма отказывалась именно из-за этого, ремонтов, как с пинтреста, понаделают, а белье сушить по батареям и дверям, по ходу надо. Ладно бы с машинкой сушильной сдавали, но ведь нет
Ну я вот тоже в свои 50 лет первый раз вынуждена была снять жильё, причём быстро. И искала тоже студию. Хорошо муж сказал— ищи минимум двушку: как вы будете все в одной комнате? (Я и дочь+ 3 животных) . Нашли трёшку по нашему. Тоже свежий ремонт. Но прожив уже 6 месяцев, понимаю, чего бы я точно не делала потом в своей квартире. Ну и двери нужны! Сын с девушкой тоже сняли двушку: когда он играет в компе по ночам— очень двери помогают)))
БезВзяток• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Так, я живу без дверей! І в спальню теж
Хотіла запитати про стойку для ТВ . Це ви закладну залишили заздалегідь? Вираховували відстань від голови лежачи на корваті?
Карусель-весель• 16 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
Мне Вот такой стиль больше по душе -
Тут дуже гарно спальня і ліжко біля вікна! Так чисто, світло.
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ для100pudov
Больше всего не нравится пол . На фоне пола шкафы темные и еще черная кровать- просто мрак. Но Вы вложили силы, деньги. Поздравляю! Но я бы все переделала, в смысле пола и мебели.
Робіть знижку на освітлення, сонце вже сідалр...ліжко темно сіре, до чорного далеко ще
Мексиканочка• 16 февраля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Так и я про то)))
Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Такие себе цвета, я бы не хотела в такой жить) зайти на Олх , город Одесса, все сдают такие квартирки, у каждого такие ремонты, диванчики на кухне и тд
Диванчик на кухне это все же больше плюс, а не минус. А особенно для однокомнатной квартиры. В однушке это как нигде актуально.
Карусель-весель• 16 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Навіть в малих кімнатах? Для мене це жах.
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
У кого много денег, но много лени наймут дизайнера или купят с дизайнерским ремрнтом 😀🫶
Не погоджуюсь, бо всеодно треба обирати варіант, тобто віжпоіідати за свої рішення... а так заїхав, пожив, надоїло чи змінились плани то продав - це ж для молоді, у них вітер в голові
Играю_на_кларнете• 16 февраля 2023
А мне пол нравится. Еще одно замечание. В ванной мало света. Я понимаю, задумка такая и вроде зеркало с подсветкой, но маловато, нужен ее один источник света над зеркалом, желательно.
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляКарусель-весель
І навіть від вікна відгородили тими рейками. Тобто, природнє світло до ліжка геть не дістає.
Сон любить темряву
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляNinjavan
Автор) здайте майстрів в особисті, будь-ласка. Якшо норм працювали. Дуже-дуже прошу
Вони швидко працюють, і порядні, але рекомендувати страшно - може я просто невибаглива
Крапипопка• 16 февраля 2023
Очень круто !
Но я боюсь этих ящиков над головой .
Вдруг обвалятся(
Мы когда-то снимали в Италии на лето квартиру и там были тоже ящики над кроватью , спала на диване )
Но я боюсь этих ящиков над головой .
Вдруг обвалятся(
Карусель-весель• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Сон любить темряву
Але пробудження потребує світла, сонечка! А так, що ліг, що встав, як у підвалі. Я ж нічого не маю проти. Просто таке рішення точно не для мене.