КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Я только за!• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
І в радянські часи паркет це було шикарно і дорого, у більшості лінолеум - мені він асоціюється в ламінатом...
В комнатах был паркет, в коридоре и кухне - линолеум.

Я только за!• 16 февраля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Мені тільки санвузол сподобався.Категорично ні- це підлога,яка все псує своїм доісторичним виглядом.Та відсутність дверей.Особливо балконого блоку .Якщо там паркова зона,то яка б була краса вийти на відкритий балкон сісти в крісло качалку.А так зробили якийсь апендикс незрозумілий.
Але перше,що в око кидається,це підлога не гарна
Да, жильцу даже покурить негде
11061977• 16 февраля 2023
красиво, ви молодці. і смак гарний
ПАЦАНКА О• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Витяжка ELEYUS Viola 750 50 BL
Не скажу що тиха, але всі вони шумлять...на першій швидкості норм
Дякую
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
У мене беж , нічого не брудниться . Може залежить від матеріалу
Та звичайно, від матеріалу і чистоплотності :)
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Обожаю зеркала, квартира и расширяется, и света больше

Автор, какая цена кухни?
36тис грн без стільниці! Фасади мдф фарбований
Пленница SexShop-а!• 16 февраля 2023
Ответ дляКлементина
В мене протилежний досвід. Продавали квартиру батьків. Всі меблі викинули, хотіли освіжити стіни. Ріелтори сказали ’в жодному разі не робіть так’ Люди все одно будуть робити тут ремонт, зроблять на свій смак, ніхто ваші ’свіжі’ стіни не оцінить. Продали швидко, бо був гарний район.
Собі ми також купили після будівельників, бо хочемо ремонт тільки на наш смак, у інших все не те...
А можна побачити який саме вам подобається ?
Цікаво.
В мене немає дизайнерських здібностей, тому цікаво які варіанти зараз використовують .
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
А скажите, он удобен для сидения?
Так, чудовий диванчик, жорсткий... і не дорого і акуратний по розмірах виглядає, а реально то тримісний
Омлетик• 16 февраля 2023
Дуже стильно, зі смаком! 😍

Фрекен бок• 16 февраля 2023
Ответ дляРезвая лошадка
В том, что такая мебель сейчас является актуальной и приходит на смену классическим гарнитурам, освобождая площадь спальни, экономит место в помещении, по новому и свежо звучит, в то же время эргономична и вместительна.
Посмотрите, через пару лет будет везде.
Где-то в 2003м подобные конструкции пришли на смену «классическим гарнитурам». Свежесть и актуальность вашего «тренда» уже вуз заканчивает.
Пленница SexShop-а!• 16 февраля 2023
Ответ дляAdmin
Все ок, кроме спальни. Она выглядит чуждой (какой-то забитой халупой) всему остальному пространству, как по цветовому, так и функциональному решению. Без обид, но вот так воспринимается.
Завжди було цікаво чи читає адмін подібну тему.
Дякую,що пишете.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
А в соседней теме за 1300уе видели?

Я бы зашила трубу к газовому котлу, хотя бы в короб, если его не спрятать вообще(
И дверь бы в ванную сплошным полотном
Идея с полоской бомба! Не надо ’сушить’ голову что искать и крепить, но маловата))) Все девчачьи штучки могут не влезть
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
на квартиры с современным ремонтом, всегда устойчивый спрос
С ремонтом и чужой мебелью? Правда?
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Гарно!!! Підлога, меблі, люстри. - виглядає дорого
Є нюанси , але то кожен знайде, що він би зробив інакше )
Єдине дивує ціна
Весь ремонт 15тис? З нуля? А меблі увійшли в ціну?
Цікавить на викидку-ціна підлоги, кухні, дивану і штор з люстрами?)))
Ціна плитки 500грн. Кухня без стільниці 36, тюль 1500грн, штора 400 (ще дві не вішала, бо колір не подобається)... люстри всі до 20тис

По ціні ремонту я написала 15тис $з запасом, реально 12тис $...з меблями і технікою 17-18
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Яка вартість кухні?
Збираємось міняти свою
36тис, але ж вона маленька...,vip-master робив дистанційно, отримала поштою, замовляла по вайберу, збирали самі
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ні, секс будуть бачити діти.
І секс буде в спальні з запахом борщу, котлет, і тд
Ви ж зрозуміли про що я.
Це квартира для молодої пари або для одинака, жодних дітей
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Там французький балкончик, сісти не вийде... а парк і озеро поруч, а не вид на парк
Мусик Пусик• 16 февраля 2023
Мені в принципі подобається. Зрозуміло, якщо б робили для себе, то не економили б на посудомийці вбудованій та мікрохвильовці. Єдине - мені також не зрозуміла історія з відсутністю міжкімнтаних дверей. Ну і ціна як на мене завелика за таку площу. Навіть в цьому районі Франика. А так добре.
А, ще, ця плитка у нас була в квартирі. Повна фігня, на жаль. Вона тупо ламається та бьється.
a.ostroverh• 16 февраля 2023
И цветочкам на батарее (если там она) плохо будет)))
Обожаю сансевиерию

Мусик Пусик• 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Обожаю сансевиерию
Думаю вона штучна. Квітка
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЯ только за!
У мого крутого діда-директора всюди був паркет, навіть на кухні...у нас був всюди лінолеум
Яичница с беконом• 16 февраля 2023
А еще, как по мне, самое ужасное, - это дом напротив, окна в окна, никакого втда
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЯ только за!
Да, жильцу даже покурить негде
Тут і лоджія і балкончик французький на кухні, явно для перекуру
Полиэтиленовый привет• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Естетично подобається, але якось не практично. Немає дверей у спальні. Спальню видно з кухні. А як секс?
Запах борщу?
Шафи над головою для мене також викликають тривогу)
Кухня для мене занадто мала..
а так все гарно)
Ванна чудесна)
Вітаю!
Ваш ремонт дуже хвалять, це добрий знак, всім подрбається. Мій рознесли в пух і прах)))
Це ви авторка того дивного ’рішення’ яке будете продавати окремо як ’концепцію’? З теми про кухню?
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Обожаю сансевиерию
То не батарея, там приховано газову стоякову трубу, яку неможна чіпати, вона заходить на першому житловому поверсі з вулиці...+ колектор
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Думаю вона штучна. Квітка
Жива
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
То шо тепер не жити в таких квартирах?
Единорог_помог• 16 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Не розумію..
Я только за!• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
И животных
Полиэтиленовый привет• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не розумію..
Можна вашу тему?