КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Яичница с беконом• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
То шо тепер не жити в таких квартирах?
Я бы не хотела жить в квартире окна в окна,а вы?

Я только за!• 16 февраля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Так автор и не живёт, а продаёт/сдаёт
Полиэтиленовый привет• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не розумію..
Тема так і зветься ’кухонної решение’.....
Выручалка• 16 февраля 2023
Ответ длямладокошкина
У своих родителей.
Не у всех людей есть дети.
Добрий день.
О_Юми• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Вас просто разводят.Закончили два месяца назад ремонт.56 кв,делали не бюджетный,разводки,отопление,электрику делали очень все качественно.Обошлось все до 15000 это уже с посудой.Технику брали не дешёвую и встроенную всю и два телевизора 58 и 45 диагональ.Просто есть люди.которые свято верят строителям и прорабам и не проверяют все детали
Не знаю, Чи позволять. Але тільки матеріали скільки коштують. Рахую лише чистове на таку площу як у вас (ціни деякі до війни): інсталяція і душовий трап, душова стійка, гігієнічний 1,2 тис уо, плитка 1,3 тис уо, 2,5 тис паркет, фарба 1,5 тис. Отже лише чистові вже біля тис 6,5. Це без матеріалів для укладки і вартості робіт. Електрика з якісно наповненим щитком + сантехніка з водоочисткою ще потягнули тисячі 3 без робіт. Отже не вірю в небюджетний ремонт за 15 тис
Яичница с беконом• 16 февраля 2023
Ответ дляЯ только за!
Так автор и не живёт, а продаёт/сдаёт
Та, я как потенциальный покупатель и отвечаю- такое проблематично продать, да еще и за 62000
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
То не батарея, там приховано газову стоякову трубу, яку неможна чіпати, вона заходить на першому житловому поверсі з вулиці...+ колектор
Аааа
Ясно)
ТигрЛьвович• 16 февраля 2023
Простите,не понравилось. Пол ужасный,кухня никакая,мебель не пляшет друг с другом,цвета не сочетаются Нужно было обратиться к дизайнеру,видно что денег много потратили и как-то бестолково.
Ух ты какая Я• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
С ремонтом и чужой мебелью? Правда?
Правда. Найти мастеров, искать материалы не по заоблачным ценам сейчас, все контролировать чтоб не обманули, и ждать, ждать. А так выбрал по вкусу с готовым ремонтом, купил и заехал. Живешь себе и ни забот, ни нервов, ни проблем. А сейчас есть конечно жуть ремонты, но и много неплохих. Хотя бы купить уже со сделанными полами, стенами, потолками. В войну под тревогу не у всех есть желание нервы ещё и на ремонты тратить. Уверена, что такие квартиры как у автора имеют наибольший спрос.

ZhukOlena• 16 февраля 2023
Дуже гарно, хоча зараз тут половина із заздрощів зафукає. А інтер´єр самі придумали, чи дизайнер?
Библиотекарь• 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Не погоджусь, навпаки мода на темне відходить. Зараз найбільших обертів набирає стиль Джапанді. І там все в світлих, теплих кольорах
Та ну як набирає, так щоб у кожного другого-третього, то ні. Звісно він застосовується, і до речі він мені затишніший і набагато приємніший ніж сканді. Але собі його робити не буду, тому що він красивий на картинці, а в житті добавляється багато повсякденних речей і весь джапанді летить в тартарари. Цей інтер´єр для людей, які обходяться мінімумом або дуже організовані, щоб все зразу по містах розкладати. Ну це так, пофілосовствувати)
Кожному своє.
Інтер´єр автора в мене визиває неоднозначне ставлення, не так щоб і погано, багато спірних моментів і однозначно не вау. Але стільки сторінок коментів вже давно не було. І це при тому що це вже не перша тема автора, як мінімум третя на моїй пам´яті. Дуже сумніваюсь що м´який спокійний джапанді визвав би такий резонанс на порадниці.
Единорог_помог• 16 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Можна вашу тему?
Тему не знаю як знайти
Може по фото пригадаєте
Майская киска• 16 февраля 2023
Перше, на що звернула увагу, ’губи’ переїхали з полички біля раковини на поличку у ванну))) пам’ятаю тему про аксесуари)) ви мабуть дуже любите оригінальні деталі, бо наступне, що примітила, вішачки для верхнього одягу в коридорі) до шафи, що над столом у кутку, дуже не зручно підбиратися. Ремонт класний, мені сподобався, окрім решітки навпроти ліжка, вона вкрала простір. Її для телевізора ставили? То телевізор не сама потрібна річ у спальні
Щодо дверей, 14 років тому перед весіллям робили ремонт у своїй маленькій 1кімнатній квартирі, і я зняла двері у кімнату і на кухню, і нічого, так і жили 12 років, нам було зручно.
Губки-уточкой• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Цей диван це диво, він компактний, дншевий, довгий, з місцем для зберігання постелі і розкладний... я брала у своєму місті, але ось Вам наводка
А як вам стільці,зручні? Діван теж сподобався
Слоник-тоник• 16 февраля 2023
Красиво все, кроме пола и стиральной машинки
Обижулька• 16 февраля 2023
Панове, а чи комфортно в квартирі без міжкімнатних дверей жити двом??? Кухня, спальня, все одне приміщення. Ти каву тихо не завариш, щоб у спальні не було чутно коли інший відпочиває. Чому двері ніхто не ставить хоч одні міжкімнатні ?
О_Юми• 16 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
Не верьте,на таких и рассчитан заработок прораба
Так до чого тут прораб, якщо матеріали самостійно закупаються?
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Тропічний душ, інсталяція, кран 17тис... сумивальник ще 9, ванна 6. плюс кран, ітого = 35тис не більше...паркету у мене немає, у мене плитка під паркет за 500грн/м, вартість плитки 22тис на всю площу
Кисельная барышня• 16 февраля 2023
Ответ дляМорковку дай
Кроме ванны ничего не нравится. Как то не уютно ,особенно это темная спальня и фигня напротив кровати( ужас. Кухня тоже ,стол темный , не комфортно до меня уж точно.
А мне в ванной не нравится расположение туалета и стиральной машины. Почему нельзя было стиралку переставить в другой угол под столешницей

сказочное_Бали• 16 февраля 2023
Вітаю) А це тільки в ремонт 15 к, чи в меблі і техніку також?
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляМайская киска
Вішаки над м´якою банкеткою, то не стіл... то банкетка, яка відкривається і туди крема для взуття ховаються...а під нею поличка для взуття
О_Юми• 16 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Кожному своє.
Я не організована, але для себе базу обрала саме м´яку, теплу, спокійну. Хотіла спочатку теж якихось яскравих плям у вигляді контрастних стін, а потім вирішила, що кольору додадуть рослини
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Стільці зручні, але важкуваті бо з масиву...хотілось аби були надійні
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Невже ви зі своїми половинками тільки спите разом? Ми встаємо разом, каву п´ємо разом, коли я готую він поруч тєлік дивиться або навпаки і тд, 16 років в шлюбі
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Ремонт 12 (написала 15, бо не повірили б) з меблями і технікою 18
О_Юми• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Ну так це все бюджетне, явно ж не гроє тропічний душ і плитка українська. Я відповідала автору посту, яка пише, що робила небюджетний ремонт і вклалась в таку суму ще з двома телевізорами.
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляVIP Mama
По поводу ’величезного вибору гарної плитки’ вот никак не соглашусь. В Украине сейчас на складах в наличии бюджетная плитка и не всегда есть нужное количество. Собирают ее по всей Украине и плитка под одним артикулом иногда разного оттенка. Завозят плитку сугубо под покупателя с предоплатой и ждать надо непонятно сколько. Мы свою ждали более 2,5 месяцев.
Автор, Ваш ремонт должен нравится Вам. А хвосты по окончании есть всегда и у всех. Другое дело, как Вы к ним относитесь. Я, окончив ремонт в только, что построенном доме, горжусь собой с мужем и рада, что он есть у моей семьи. И мне абсолютно не важно, как он по вкусу другим. Этой наш дом, наш ремонт и наше виденье места нашей силы и комфорта.
Так автор на продажу делала. Ей важно, чтоб нравилось другим. При чем тут ’место силы’ ?
Майская киска• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Я знаю, що таке банкетка) якось текст злився, я про шафку, що у кімнаті, у кутку біля тв, над столом, біла така, от до неї не зручно підходити через стілець
пьЯНА• 16 февраля 2023
Прислала мені знайома фотки похвалитися що вони ремонт закінчили.Новобудова,сучасних хороший будинок.Я чуть не впала.Це люди зробила на здачу.А тут автопа зафукали))) як вам такий треш?Не знаю навіть як їй прокоментувати щоб не образилася,бо питає мою думку))
a.ostroverh• 16 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Тему не знаю як знайти
Може по фото пригадаєте
Ваш тоже хвалили)))