Миллениалка• 19 февраля 2023

Ситуація так собі, як поступити?

Ходила я вчора по ТЦ на час коли я зайшла в один магазин вже була з пакетами з інших. От в цьому магазині є багато всього, і косметика ,і сумки ,і взуття і предмети інтер‘єру , і одяг. На початку магазину я вибрала з косметики два засоби - колаген і гіалуронку, кинула дві упаковки в пакети і пішла далі розглядати товари, пробула там десь хвилин 40, більше нічого не вибрала і просто пішла. Вже під‘їхавши додому, в машині я згадала про два засоби за які не заплатила.
От як бути? Мову я не знаю, тому прийти і пояснювати що це так сталось вчора не зовсім вийде. Думала мовчки зайти, пройти до каси і оплвтити так наче я щойно взяла, але якщо там турнекети і почнуть пищати коли я буду заходити в магазин? ( я без поняття чому вчора не щапищали)
От як бути? Чи взагалі вже не їхати нікуди, але якось совість мучить
Цветик-семицветик• 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Заявят на кого,неизвестную тетю?
На улицах везде есть камеры, проследить куда она пойдет не сложно
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Автор, если вы так уверены, что вам ничего не будет - забивайте и никуда не идите, ничего не возвращайте. Я вам написала как бы поступила я. Судя по вашей реакции видно, что вы еще не перестроились, считаете, что везде все как в Украине.
А ви вважаєте що вся Україна виїхала рік томув Гєрманію і це перша закордонна поїздка в кожного в житті а до того всі жили по селах і далі свого двору не висовували носа. Так от- це не так
Скромняшка• 19 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Когда эту тётю по камерам опознают вот тогда и заявят и будут проблемы
кто опознает и каким образом,тем более на улице,ну пошла она дальше или села в автобус, тем более кража копеечная,в тюрьму точно не посадят
КоКоКоКоКоКо...• 19 февраля 2023
Автор прийшла поржать:))
Антонина матушка• 19 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Якому ще досьє? Який оператор на якому пульті?
Звичайне, до вашої карти, я не знаю що у вас , біженця чи внж
Кожна карта має чіп, в якому відображаються данні про вас, від місця реєстрації до вчинених правопорушень
За пультом , що керує камерами відеонагляду сидить оператор
Ви якийсь невіглас
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Заявят на кого,неизвестную тетю?
Пульт розпізнає моє обличчя
Фамильная фондюшница• 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Так не про тюрьму речь, а про компенсацию стоимости товара и штраф
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
А чого вам так смішно,що по суті ви вкрали товар? Тоді повертайтеся в магазин та поверніть кошти, чи ви чекали на схвалення ’типу- розслабитися,все ок,з ким не буває’?
Я десь написала що я чекаю на схвалення? Чи ви читати не вмієте?
Скромняшка• 19 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Ви якийсь невіглас
почему этот оператор сразу не предотвращает вынос неоплаченного товара,смысл в такой охране?
Багиня• 19 февраля 2023
Тема - дно, автор вкрала і думає чи варто повертати, а скільки жіночок написало, що не зробили в цього, соромно, чому у нас такі люди є, повне розчарування
Цветик-семицветик• 19 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Нет, не считаю, что все в Германии и первый раз за границей. Но если судить именно о вас из того, что вы пишете, то создается впечатление, что да, вы из глухого села и первый раз в другой стране.
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
😂😂😂😂чесно це дуже смішно. Я в США тут квадратні кілометри парковки і точно там немає камер. А ще бомжі заходять в роздягальні просто натягують на себе купи одягу і виходять в ньому з магазинів. Тому не пишіть єрунду.
Суть взагалі не в поліції і страху перед неб
Антонина матушка• 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
) коли ви отримували карту, на захист чи Тд, вас фотографували, брали відбитки пальців
Якщо система в магазині досить сучасна, то знайти людину в базі-дідо часу та дозволу поліції
А потрім до данних ваших, вносять данні про скоєння правопорушень
Давіть проїзд безкоштовно по платній дорозі, хай і за рік після проїзду і вам і штраф не прийшов
Система повільна, але працююча
Скромняшка• 19 февраля 2023
Ответ дляБагиня
в большей степени просто лень возвращаться, при плохом знании языка хз к кому обращаться и что говорить,и конечно же,даже если кража ненамеренная,то все равно стыдно
Брынза• 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Заявят на кого,неизвестную тетю?
Ну невже так важко зрозуміти 🤦 Камера в магазині побачить, що автор поклала товар в пакет і не оплатила. Далі, охорона подивиться по камерам, де автор робила покупки до цього (а вона робила, судячи з тексту поста). Далі подивляться по часу і знайдуть касовий чек і банківську картку, яку використовували для оплати. Так і ідентифікують автора. Чи можливо на парковці торгового центру автор оплачувала парковку карткою. Зараз це все швидко робиться
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляБагиня
От і працюйте над собою, почніть з того що перестаньте всіх по собі судити
Печенюшка• 19 февраля 2023
Мову я не знаю, але запихнула у пакет товпр, за який незаплатила((( в п´ятницю була свідком в німецькому магазині - пара сірійців, він і вона, показують чек на касі, він взагалі не розмовляє німецькою, вона видно, що завчила - кауфен зібен цітроне, бецален айнс цітрон, і тримає гроші, всі все зрозуміли. Неочікувано, як для сірійців, і ще більш неочікувана ситуація з автором - її мабуть забагили в гугоі, що вона не можн через перекладача описати ситуацію.
ЛюбимаЯНЬ• 19 февраля 2023
Напишите записку с объяснениями, переведите, отдайте и все поймут
Кнопус• 19 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Автор, теж в США… це ви собі можете думати, що камер нема, але вони є, всюди, навіть там де не подумав би… це я знаю точно
Муууумие• 19 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Це не я дика. Розсдабтесь, ніхто ні в яку поліцію не заявить. Не пишіть цю єрунду будь ласка.
Удалено администрацией...
Яжемать Мне можно• 19 февраля 2023
Так, дурна ситуація вийшла. Я, наприклад, повернулася до магазину, бо в чеку не побачила те що купила. Прийшла і заплатила за товар, продавець був здивований. Це у нас було. Тут самі вирішуйте, але я б себе дуже погано почувалася
Антонина матушка• 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Бо це людський фактор
Камера лише спостерігає ха покупцями, наприклад
Але вона не сигналить при порушенні
За цим за пультом сидить людина, зо спостерігає
Людина може не помітити, відволіктись, камера може не зафіксувати тощо
Але ! Ймовірність існує і вона доволі висока
Багиня• 19 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
Це відмазка, є перекладач, показала на телефоні текст, посміхнулася та вибачилася, все, було б бажання
Я б згоріла від сорому, але, всі люди різні, чого це я по собі оцінюю
Скромняшка• 19 февраля 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Система повільна, але працююча
Та не будет полиция из-за крема для лица заводить дело. В конце концов иностранец, плохо знающий город, мог просто забыть, где случайно свистнул товар. И где охрана магазина будет снимать отпечатки,откуда им знать в какой день,и кто украл, не знаю когда у них переучет, но наверное не каждый день.
Кошечка-муркошечка• 19 февраля 2023
Зайдите и просто оплатите. Даже если и запищат турникеты, вы же не выходите из магазина,а наоборот входите. У меня сумка есть, часто пищит на входе в магазинах, никто меня при этом не обыскивает
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляКнопус
Так камера з космосу. Ви дуже перебільшуєте значимість сша як і закордону в цілому, але суть не в цьому, не розумію взагалі чого тема зайшла в русло страхів подіції? Питання було в іншому.
І повертатись в машазин я збираюсь не тому що боюсь поліцію. Бачу більшість саме це і лякає.
Скромняшка• 19 февраля 2023
Ответ дляБрынза
Ага,автор международный торговец наркотой, мафиози, какой банк даст данные охране, от у вас фантазия.
Оцененная• 19 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
І яким чином її упізнають?)
автор Миллениалка • 19 февраля 2023
Ответ дляМуууумие
Удалено администрацией...
Багиня• 19 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Не звертайте на мене увагу, продовжуйте і надалі красти, чого ви, взагалі, ще не оплачений товар поклали у свої речі і як можна бути такою наївною та легковажною,що ви забули? Погуляла, набрала товар і додому, і ні разу не згадали про касу, ні проходячи її, ні дивлячись на інших покупців,що розраховуються, ні по дорозі додому недалеко від магазину?