Незламна Україна• 21 февраля 2023
Как думаете какие шансы у наших детей за границей
Я прошу ответить только тех, кто сейчас выехал и пытается интегрироваться.
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Прикладной математики не было?
Прикладная математика и Фифт в кпи ни о чем, просто потраченные годы. Да, есть корочка, знаний нет.
Там компьютеры 2000 годов, которые не тянут современные программы, а так же преподаватели, которые не ориентируются в современным мире
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляТепличная
А при чому ваше порівняння дорослих з вищими освітами і тими дітьми ? 🤔
Человек не понимает, что такое хорошее образование,
Это далеко не школьные знания!!!
Своего не предлагать• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я навіть не знаю де ще є ’порішати’ - син в КПІ - немає, В Шевченко - ні. Могилянка - ні. Це де мої навчаються.
В Могілянці - дійсно немає. А в великому виші обласного центра - є. Про Одеський юридичний просто народні сказання ходять. Там на заочному не просто платив той, хто хотів. Там плановий збір був.
Борщец• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Він не цим був шокований.
Якістю навчання.
Він це вчив в школі, окрім спец предметів.
Ніхто навчатись не хоче - майже прогулюють пари, заліки не здають, враження, що вчиться лише він, але педагоги якось відносяться наче до білої ворони.
І всі в шоці, що він хоче вищу освіту. Всі інші будуть працювати просто робочими.
В принципі як і у нас в училищах.
Але ж то Британія, якість освіти якої хвалили.
Якістю навчання.
В принципі як і у нас в училищах.
Ну звичайно. Усі діти кругом тупі бездарі, один він бубочка
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляТепличная
Почитайте комертср, наявий Ви відповіли.
Там про дітей було,то Ви вже про дорослих написали
Борщец• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Не смішіть. Тільки ж у вас діти навчаються в Україні, більш ні в кого.
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
😂😂😂😂. Так я тоже училась отлично
Только где вы во взрослой жизни применяете школьные знания, кроме как учите с ребенком уроки?
Много где
При ремонте
Когда стройкой занимались
На работе каждый день
В быту, в магазине - те же пропорции
При ремонте
Когда стройкой занимались
На работе каждый день
В быту, в магазине - те же пропорции
Борщец• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Тому що на першому місці була політика і партія. І на цьому зав´язані знайомства і кумівство.
Я порівнюю свою освіту при СРСР і моїх дітей - в чомусь сильніша, вимагали більше, погано вчитись було соромно. Але тепер є свої плюси, яких у мене не було.
Ще всі розказують, що ось раніше ми такого не вчили. Спеціально порівняла свій підручник математики за 3 клас і доньки. При цому донька не в НУШ класі, програма сильніша і опереджає НУШ. Але вони таке вчити не будуть цього року, що вчили ми.
Так, на першому місті була партія. Але до чого тут рівень професіоналізму, який повинен бути високий, виходячи з того, що, як ви кажете, освіта була чудова? Куди він дівався?
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Много где
При ремонте
Когда стройкой занимались
На работе каждый день
В быту, в магазине - те же пропорции
При ремонте
Когда стройкой занимались
На работе каждый день
В быту, в магазине - те же пропорции
😂😂😂😂😂😂😂😂
А работаете вы кем?
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Вы давно там не были явно)))
Сын учится на ФИВТ
Ноуты у всех свои, домашку делают на графических планшетах, как и учителя дают.
Нет ни одного учебника - все в электронном виде.
Лекции есть все в записи. На парах сейчас не сидят. Все делают на платформах, в том числе платных - ВУЗ договора заключил.
Конспекты не пишут - тетрадка одна по математикам. И то у тех, у кого нет графических планшетов.
У,чат все современное. Из самого застарелого С++, правда вместе с остальными языками. Пишут на них параллельно.
Сейчас все что учат - применяет на практике, начал работать.
Сын учится на ФИВТ
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляБорщец
Мабуть туди вступають з іншою метою і рівнем знань.
Так як і у нас в ПТУ
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляБорщец
То може діти не навчаються, а просиджують, раз потрібно платити за заліки(
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляБорщец
В кого як.
В мене нікуди
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
У моего мужа специальность архитектор, в 32 года прошел несколько курсов айти и вытянул англ на С1.
Сейчас работает на американскую фирму, до этого было две европейских. Нигде, нигде никого не интересовало его образование, от слова совсем.
В кри полно педагогов ссср, которые понятия не имеют что такое айти.
Давно в КПІ були мабуть.
Вище написала.
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Вы давно там не были явно)))
Сын учится на ФИВТ
Я сама в Каи училась и у меня на кафедре остались работать одногруппники или знакомые. Так вот сами они говорят, что образование в кри устарело если смотреть на весь мир в целом.
Дети, которые ездят на практику в Америку охеревают от этой разницы.
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Логистика
Как доставить продукты из дома домой? 😂😂😂😂
Борщец• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Ага. А ще можливо, коли викладачі вимагають, щоб за залік було сплачено. В обов’язковому порядку, не зважаючи на знання дитини.
І ще можу додати, що навіть якщо діти не вчаться і протирають штани, то це повинно призводити до виключення дитини з навчального закладу. А не до «порєшать». Бо це теж така сама корупція. І говорить про рівень вузу.
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Не знаю, что Вам говорят. Мой сын даже сравнил пока одновременно учился в КПИ и Варшаве по программе. Сказал, что у нас дают больше информации и она более применяема
Девушка сына сейчас в Германии - тоже училась параллельно, они одногруппники. Тоже училась параллельно. Вернулась в КПИ
Борщец• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
В кого як.
В мене нікуди
Та ми вже почитали. Ви пам’ятаєте інтеграли в допомагаєте дітям робити домашку. Тільки ви при цьому не розумієте, що якість освіти зовсім не в цьому.
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Международная логистика.
О чем говорить, если Вы даже не знаете, что это такое.
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Международная логистика.
Естественно международная логистика, поэтому вы считаете пропорции в магазине и занимаетесь ремонтом покупая обои 😂😂😂
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляБорщец
+++++
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляБорщец
Тоді лише можу сказати, що такий ВНЗ обрали.
В мене в даний момент навчаються Син в КПІ, племінник в Чернігівській політехніці, племінниця КНУ біофак, ще дві в КНУ прикладна математика, хрешениця в НАУ, хрещеник КНУ економіка.
Нікого не просять щось платити, навіть слухів таких не чули.
Не всі відмінники.
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляБорщец
Якість освіти в її застосуванні.
Я про це теж писала
Можливо у Вас інші критерії якості
Я про це теж писала
Можливо у Вас інші критерії якості
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Я о применении в быту написала. Не все работают в логистике.
Я писала об обычных людях - где применяется математика.
Фантазерша• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
:)) нет, вы писали о себе.
Патриоточка• 22 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
:)) нет, вы писали о себе.
О применении в быту.
Если я напишу как применяю на работе - не все поймут.
И моя жизнь состоит не только из работы, поэтому применяю и в быту тоже
Вот сегодня я выходная. Ем и сижу на Советчице. Или все должны круглосуточно работать и говорить только о работе?
Закончится тревога - на волонтерку пойду
Там тоже математика применяется)
Незламна Україна
• 22 февраля 2023
Ответ дляКупипупсичек
Я бы сказала, что у польских детей и учителей большие проблемы с уважением к другим (по опыту двух школ).
Мы в Германии
Незламна Україна
• 22 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Не всі відмінники.
Знаєте защо я більше переживаю?
По закінченню ВНЗ в наших дітей не буде нормальної роботи.
Я довгий шлях пройшла поки сама не себе не почала працювати, не мала гарної зарплатні.
Не хочу такої долі для своєї доньки.
Який сенс з української освіти, якщо ти не можеш знайти роботу?
Не хочу такої долі для своєї доньки.