Лукава Кішка• 22 февраля 2023
Що ви будете готувати дітям на сніданок? Фантазія закінчилась в мене
7 років
ничевока• 22 февраля 2023
Когда у меня заканчивается фантазия или дети ничего не хотят, переходим на овсяную кашу с утра и питьевой актимель)
Топтунша• 22 февраля 2023
Овсянка с фруктами, омлет, оладьи или сырники. Надоело выдумывать, чередую эти блюда.
Не за Будка• 22 февраля 2023
Омлет с овощами; каши гречка, овсянка, кукурузная ; кус кус + овощи пс совсем для ленивых готовые хлопья с молоком или йогуртом
Апрель Ивановна• 22 февраля 2023
Я сегодня не заворачивалась. Йогурт и какао.
Часто готовлю: гречку с сосиской, омлет или яичницу, овсяную кашу, блины, оладьи с яблоком, сырники, молоко с шариками, творожок детский Сорвяночка, конвертики из лаваша с сыром, просто по бутерброду.
Однозначная• 22 февраля 2023
В нас кожен ранок млинці/сирники/оладки і чай. Якщо спішу чи проспала то круасан, тост з нутеллою
очки_ннадо• 22 февраля 2023
Або вареники з капустою та грибами (вийшло дуже м´яке тісто, малому сподобались), або бутерброди, млинці , яблуко, чай, кампот- все на вибір.
Крапипопка• 22 февраля 2023
А во сколько дети обедают .некоторые дают легкие завтраки..в школе не ест разве что булочку в сухомятку купит..как ваши восколько обедают неголодные после блинчиков и до 3х ..часов в школе..
ША все! я пришла• 22 февраля 2023
Нащо фантазувати, нащо то розмаїття? В дитини або є апетит, або його немає. Готуйте те, що буде їсти дитина
Моїй 8 років, дуже обмежений раціон, моло що полюбляє. На сніданок небагато варіантів
1 сухі сніданки залиті молоком
2 вівсяна каша АХА з пактіків (лише 2 види)
3 панкейки + банан + шоколадна паста
4 круасан + йогурт (випікаю з заморозки МЕТРО)
1 сухі сніданки залиті молоком
3 панкейки + банан + шоколадна паста
ША все! я пришла• 22 февраля 2023
Ответ дляГерцогиня
Я втомилася боротися з дочкою. Якщо намагаюся годувати корисної їжею, то взагалі не снідає. Тому йогурт, бутерброд, лаваш (це улюблене), іноді омлет, якщо до цього всього їсть овочі або авокадо то свято. Як їсть кашу (не на сніданок) то я стою над душею, бо як не стоятиму то або викине або собаці віддасть. Сто раз вже проходили ’буде голодна їстиме’. Не їсть.
О, згадала. Я іноді готую ПП-шаурму. Але це не перед школою, тільки в вихідний день можу таке на сніданок готувати