Укр_жіночка• 22 февраля 2023

Як вам мої покупки? Вгадайте скільки заплатила за дві пари

Нажаль жіночого чогось схожого не вдалось зловити.
Якщо хтось знає де можна купити щось схоже на замшеві, але жіночі - діліться?
Loro Piana не пропунувати)))
Ватный Пупс• 22 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Автор, 400 за все. Я в неділю була в секонді у нас валом жіночого, нового взуття по 450-550 грн, класні мокасини бачила кларкс жіночі пудрові, замш 550, хотіла тьоті взяти, але пострімала, що з розміром пролечу, дууууже багато класних.
Де саме у вас? Мені треба теж
_MadonnA_• 22 февраля 2023
Ответ дляВатный Пупс
Киньте, будь-ласка, посилання на жіноче за такі гроші
На YOOX амер дивіться . Там зараз до 85 проц по моєму знижки
Ватный Пупс• 22 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Дякую
ТАЗератти• 22 февраля 2023
Ответ дляВатный Пупс
Де саме у вас? Мені треба теж
Боярка, завіз в суботу, на люкс фіксовані ціни, в п´ятницю -50 на люкс.