Дверной_Проем• 22 февраля 2023
Вишивка рубкою вишиванки, який тип рубки краще виглядає?
Дівчата, вперше почала вишивку нитками, але бачу, що це не моє, хочу бісером, чи навіть рубкою. Лише 3 відтінки синього. Знаходжу матову рубку. Чи буде це норм? Чи якусь іншу брати?
Бегущаяпо• 22 февраля 2023
Смотрите, чтобы бисер был качественный, рубка иногда режет нить своими краями
МеняАЖтрусит• 22 февраля 2023
Мені матова більше подобається - більш природньо виглядає вишивка.
ПС: Сама не вишиваю, люблю подивитись на чужу творчість :))
У кого такое было• 23 февраля 2023
Моя порада, не треба, рубка перерізає нитки, а вишиванка ж не під склом лежатиме