Ответ дляirina _d
Я тебе поплакалась в личку, было дело .
админам не стала писать просто из-за срока сутки. Как говорится, дали время посуду помыть и пыль смести дома)
Но ради справедливости
Надо отстаивать!
Хоть ответ был бы и позже, но сам факт, теперь ты не знаешь почему
Надо отстаивать!
Ответ дляLudaSHS
Но ради справедливости
Надо отстаивать!
Я вас умоляю,меня забанили когда я высказала не оч популярное мнение ,меня начали оскоблять ,я не велась а просто улыбалась .
При том смс не удалили так как нечего .
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ну, в день приезда Байдена в живой теме я написала всего один пост, чтобы так быстро не удаляли посты, а то я и на работе, и пытаюсь тему читать, а она вся красная ’ удалено’.
И улетела в бан сразу же за флуд и троллизм
Я до сих пор в недоумении, если честно. Раньше я хоть понимала за что в бан иду
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я майже зовсім не п´ю. Але, мабуть, це ще підозрілівіше
Зараз і я почну щось підозрювати
Ответ дляLudaSHS
А вы читали
🇹🇷 У турецькій провінції Малатья стався новий землетрус магнітудою 5,6. Наразі відомо про щонайменше одну загиблу людину та ще 69 поранених. Деякі будівлі під час землетрусу були зруйновані
Да ,видела ,в мире какой то пиндец происходит.
Земля нас хочет струситт с себя мы и ее достали.
Ответ дляpumadinika
В Китаї мобілізація з 1 березня закон
Вы по приднестровью
Аот
Україна має право вдарити по Придністров´ю, але не робитиме цього. Про це заявив депутат від партії президента Молдови Маї Санду ’Дія та Солідарність’ Оазу Нантой.
За його словами, війна є непередбачуваною справою, а тому зберігається ризик удару в спину з боку окупованого Придністров´я, і Україну дратує той факт, що вона змушена тримати війська на цьому напрямку. В той же час політик водночас вважає, що Україна не битиме по Придністров´ю, оскільки між Києвом та Кишиневом існує конструктивний діалог.
’Сьогодні ситуація на фронті така, що ця військова операція не потрібна’, — заявив Нантой.
От приємно бути правим у спокійному аналізі. А не бігти за дурним хайпом.
Поки нема суттєвих ознак того, що в Європі чи США прийнято рішення щодо Придністров’я. Чи що Молдова готова на силове вирішення конфлікту.
Аот