Твердая валюта• 02 марта 2023
пропозиція адмінам про вкладку "як буде українською"
можете на вкладку "в тренде" выставить линк на темы в стиле "як будет на укр.языке...?" буде зручніше так
а іншим пропоную проголосувати
Результат:
вже голосів:
15 (35.71%)
та нащо це?
12 (28.57%)
так,це дуже актуальна вкладка!
7 (16.67%)
не треба, самі розбирайтеся
6 (14.29%)
хм..гарна ідея
2 (4.76%)
тиць
Мочалкин блюз• 02 марта 2023
Що може бути сумніше за таку тему.. російськомовних притісняли у Україні, блін.
Не куру• 02 марта 2023
мені цікаво - якщо є час створити тут тему, як буде щось українською, чому немає часу перевірити слово в гуглі?) це типу ’а поговорити’, напевно)
Твердая валюта
• 02 марта 2023
Ответ дляНе куру
в гуглі, на жаль, часто маячня((( дуже дивні і явно криві переклади(
Не куру• 02 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я не про перекладач, а про пошукову систему. Там зазвичай перші посилання ведуть на різні словники/ переклади)
Твердая валюта
• 02 марта 2023
Ответ дляНе куру
на жаль, не видає адекв переклад іноді(
порадьте будь ласка сайт?
Не куру• 02 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
на жаль, не видає адекв переклад іноді(
порадьте будь ласка сайт?
на жаль, один конкретний не підскажу - я просто гуглю, поки не знаходжу адекватний варіант)
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляНе куру
только что дитё спросило, как будет ’достопримечательности’?
я зависла. пришлось гуглить.
а нужно было тему на Советчице создать.
я зависла. пришлось гуглить.
а нужно было тему на Советчице создать.
po_li_na-49a8• 02 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
ага
белое это черное = типичные рашкины нарративы, увы, так и про притиснение русских.
А на самом деле наоборот. Я сама об этом не так давно задумалась
Не куру• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
я зависла. пришлось гуглить.
а нужно было тему на Советчице создать.
я зависла. пришлось гуглить.
а нужно было тему на Советчице создать.
ну так, а ви ото в гугл зразу
Карпатський грибар• 02 марта 2023
Пропозиція дуже слушна. Залежно від контексту, ні гугл, ні словники часто не наведуть адекватного перекладу. Пригадую, іноді збирали консіліум.
Для прикладу:
Платеж по этой статье взимается по 30 июня текущего года.
Як це сказати українською? Тут величезна підводна каменюка. Та ще й юридичний фінансовий текст. Не один перекладач зуби обламав.
Для прикладу:
Карпатський грибар• 02 марта 2023
Ответ для vihola
Тобто, ви хочете, щоб адміни вдосконалили перекладача і тут запровадили?
А можна спеціальну кнопку доставка продуктів і побутової хімії додому?
Автор теми пропонує, щоб тут можна було обговорювати варіанти перекладу. Це слушна пропозиція.
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Для прикладу:
Платіж за цією статтею стягується по 30 червня поточного року.
или как?
Ответ дляКарпатський грибар
Для прикладу:
Платіж за цією статтею стягується до 30 червня поточного року.
А що так неправильно?
Карпатський грибар• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
или как?
На перший погляд правильно. Але на підводну каменюку ви натрапили.
Поясню пізніше, коли прочитаємо всі варіанти.
Наполеон Бонапарт• 02 марта 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Для прикладу:
Платіж, передбачений цією статтею, стягується до 30 червня поточного року
Що складного? Ви перебільшили про консіліум.
Карпатський грибар• 02 марта 2023
Ответ для vihola
А що так неправильно?
Пост 26.
Наполеон Бонапарт• 02 марта 2023
Ответ дляКарпатський грибар
прийменника ’ по’ немає, він винятково вживається: пішов по гриби.