Стебель_березы• 02 марта 2023

Чоловік влаштував скандал через гроші

Постараюсь коротко. Причина: підрахував,що його дохід за минулий місяць 55 тис.грн. відкласти змогли 19 тис.грн. Агресія в мою сторону,що я транжира. Квартира зйомна. Дитина 12 р.
В даний час розвиваю свою справу,тому свій дохід вкладаю туди.
Як висновок,каже: з завтрашнього дня буду контролювати кожну копійку.
Лама_мама• 02 марта 2023
Вот отлично. Пишите список в магаз, в аптеку, за моющими, на базар. Пусть ходит. И про прокладки не забудьте, пусть покупает.
автор Стебель_березы • 02 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
Дякую вам за підтримку. Так і відповіла.
Але мені так обідно,з моїм то відношенням,чути таке😔
Лама_мама• 02 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Попустит. Ретроградный меркурий у мужиков.

А вы то список пишите побольше на закупки, в запасы складывайте.
Щира українка• 02 марта 2023
Не звертайте уваги,покуріть , або випийте чаю з м´ятою
ЛЮБА• 02 марта 2023
Затем будет как в том анекдоте - поругался с женой что она много тратит , взял все на себя , теперь не могу понять откуда она брала столько денег !!!
Некомильфо• 02 марта 2023
В мене теж такий,теж скандалимо часто. Але всерівно купляє те що мені потрібно 😁хоч і возмущається.
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляНекомильфо
Він нічого мені не купує. І подарунків ніколи не дарує
Броніки для Моніки• 03 марта 2023
Так из 36 еще оплата за квартиру?
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Так из 36 еще оплата за квартиру?
Так,і комунальні,спортзал обом
миссДавеча• 03 марта 2023
Автор, після того як чоловік походить зі списком до магазину тиждень і захоче спихнути все це знову на невидимих гноміків, що якось магічним чином це все на себе брали, не погоджуйтесь. Хай проникнеться від душі прям. А ви в кінці місяця запитайте, скільки відклав, ваш економний чудовий берегинь. Раптом відклав 19 тисяч і одну гривню, то кричіть «ой як чудово!» і «раз в тебе так гарно виходить, то тепер всіма закупами ти будеш займатися, коханий».
А вот недавно• 03 марта 2023
36 тыс грн на 3-х? Ну уж точно не экономите🤷🏻‍♀️
Или у вас 20 тыс аренда?
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Или у вас 20 тыс аренда?
10 оренда
Некомильфо• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
А ви поставте перед фактом,мій теж в плані подарунків тугий,все потрібно тільки казати ,що хочу. Я просто говорю що мені потрібно,повозмущається але купує. Але теж бувають заскоки. Тому коли вийшла на роботу в мене було полегшення.
ЗлойанОним• 03 марта 2023
Відреагуйте в стилі: ’Прекрасна ідея! Ось тобі гроші, список необхідних покупок, і зошит в клітинку для запису трат кожної копійки’.
ЗлойанОним• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Так,і комунальні,спортзал обом
А ну зізнавайтеся, Ви свій дохід тихцем все-таки докладаєте в сімейний бюджет?
Броніки для Моніки• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Так,і комунальні,спортзал обом
От, наглый. Посылайте в магазин, начинайте с лука, потом за химией пошлите.
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляНекомильфо
Якщо я знаю,що мене потім попрікатимуть,то мені дійсно нічого не потрібно.
Новопоштинская• 03 марта 2023
Мой сам все покупает и не звездит))
Не пириживай• 03 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
О, мій теж так майже казав, коли почав сам все купувати. А до того навіть перелік всіх витрат на папері не дуже допомагав
Русалка на ветвях• 03 марта 2023
Пусть едет жить к маме своей и там контролирует

Ну или устроится в троллейбусное депо, там надо контролеры всегда
миссДавеча• 03 марта 2023
Ответ дляА вот недавно
Или у вас 20 тыс аренда?
36 тисяч на трьох мінус 10 оренда= 26 тисяч на проживання. Якщо відкинути тисяч 12-15 на їжу, то цілком нормально. Так, без економії на всьому, але автор явно собі парфуми та персні на ці гроші в оптових об‘ємах не купує.

Те, що у нас в країні не така висока заробітна плата і хтось живе на мінімалку, не означає, що це ок і так потрібно жити всім і не нявкати, а робити вигляд, що більшого і не потрібно
парИла я парИла• 03 марта 2023
Напомнило, как мой муж возмущался, что я дочку в 9 бужу, типа это поздно и надо в 8. Сказал, что сам теперь будет будить её в 8. В итоге я будильник не ставила и проснулась в 11, а муж и дочка спят😐 Пусть ваш позанимается финансами, столкнётся с реальностью и его попустит
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляРусалка на ветвях

Мабуть до цього йде!( я про маму)
На ничку переводить їй кошти.
А мене попрікає,що багато витрачаю.
Ех… важко мені…
Звезда в шоке• 03 марта 2023
А тема для чого? Що робити тим, хто це прочитав?))))
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Авто своє заправляю,дитині щось купую…
Новопоштинская• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Авто своє заправляю,дитині щось купую…
Нах тогда муж? Готовить ему, давать и самой авто заправлять?
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Почути думки…
Хто бажає прокоментувати…
автор Стебель_березы • 03 марта 2023
Ответ дляНовопоштинская
Підтримки ноль,до дитини ноль…
Сегодня я не я• 03 марта 2023
А в мене чоловік тринькає гроші
Хоч і дохід набагато менший ніж у вас
А я стараюсь не наїжджати на нього) але таки сварю іноді за це
Новопоштинская• 03 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Підтримки ноль,до дитини ноль…
Пусть к маме валит, без него будет проще