Ну ниче се• 10 марта 2023

Шо він про мене думає?

Ох, поки знайшла як створити тему аж рознервувалася 😂😂😂
Наивная Хо• 10 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Продукти він теж їсть, в кіно і ресторанах просто оплачує приємну компанію, не буде ж він туди один ходити. Це не для вас витрати, це для нього, його дозвілля. А що для вас особисто?
В чем проблема пойти одному? Зачем платить за двоих, если можно прийти и заплатить только за себя? И продукты зачем покупать на двоих, если можно на себя. Не сочиняйте.
автор Ну ниче се • 10 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
А я то чуттєва, прочитала то і аж зависла. От можна ж наслухатися порад та розкрутити любу ситуацію і в плюс і в мінус
Наивная Хо• 10 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Мне кажется, мужчины практичнее, они не будут комплексовать, что как это одному в кафе сидеть. Другой вопрос, что если денег у мужчины очень много, то для него оплатить вам ужин - незаметная трата. Тогда правда нельзя считать это доказательством симпатии
автор Ну ниче се • 10 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
А нік цей Наивная Хо, пам’ятаєте тут теми створювали що дівчина багато напророчила
Давно то було
Ангелок з ріжками• 10 марта 2023
Ответ дляНаивная Хо
За вас що, чоловіки ніколи не платили, щоб ви просто прикрасили їм вечір? Приємна бесіда, якісь жарти, сміх. Це не для неї розвага, це для нього в першу чергу. Чи ви думаєте, що чоловік зранку побрився, це щоб дружині сподобатися, а не щоб бути охайному і гарному.
Наивная Хо• 10 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Платили на свиданиях. Но я думала, что это от симпатии, а не от желания купить компанию для похода в ресторан
автор Ну ниче се • 10 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Це для обох розвага
Часом кажуть чоловік використовує жінку але ж є і навпаки
Та загалом коли обом добре, то разом отримують свої бонуси
автор Ну ниче се • 10 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Люблю як готує мені смачно)
3-4 години варить борщ, я так не варю ))