Геть з голови вилетіло слово. Не попона, не капа, не можу згадати і гугл не знає. Такий довгий декоративний рюш в колір постільної білизни, звисає по бокам ліжка і закриває проєм. Такі штуки популярні були у наших прабабусь. Хелп мі, бо скоро дим з вух піде.
Так точно!• 13 марта 2023
Подзор то російською.
Цікаво, у нас в Україні такі штуки взагалі використовували?
ХуАнита• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Підзор!!!! Згадала))) всю ніч мучилась
Дякую Советчиці)))
Никогда не слышала даже)
Так точно!• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Використовували, у моєї баби на металевому ліжку були вишиті підзори.
Черкаська область.
Так, я тільки що на олх побачила об´яву з вишитим підзором 60-х років))
Моя бабуся більше рушники вишивала, фіраночки.
Закидай меня камнями• 13 марта 2023
По-русски подзор, по-украински не знаю.
Но это древнее совсем, столетнее)
маминаБубочка• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Підзор!!!! Згадала))) всю ніч мучилась
Дякую Советчиці)))
Ви кросворд розгадуєте?))
Закидай меня камнями• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Ні
Чисто професійний інтерес, клієнтка хоче собі таку шторку, тільки пришиту до простирадла на резинці. Слабо уявляю це на практиці, умовляю її на окремий підзор. І тут розумію, що взагалі не можу згадати це слово.
Такие бывают покрывала, с оборкой до пола. Но просто сборка, без резинки.
Закидай меня камнями• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Так, підзор робиться таким же чином, а як його втулити на простирадло на резинці чисто теоретично уявляю, але на практиці воно не буде ні гарно, ні зручно.
Может ей некрасивую кровать надо прикрыть, пока новую купит) я себе на мягкую кожаную кровать шила тканевые чехлы на резинке, тк кошка выдрала целые куски, а на обновление еще не было денег. Закрыла чехлами, пока копили на новую))
Думаю, можно сделать как простынь на резинке, но загиб под матрас не делать и резинку вшить в кулиску, чтобы край свисал на пол. Желание клиента - закон.
Ответ дляЗакидай меня камнями
Тоді і резинка не потрібна, а просто робити простирадло звичайне, воно і сповзати не буде, і спідничка прикриє все, що треба. Вобщім, знайдемо компроміс) резинка не зробить красиві складки, це треба закладку робити, як плісе.
Куколка-мяуколка• 13 марта 2023
Смотрю на этот подзор ( впервые услышала это слово )
А чем он отличается от покрывала с оборкой ?
Или это как бы нижняя юбка, и сверху будет стандартное покрывало ?
Ответ дляКуколка-мяуколка
Коли покривало знімаєте, то відкривається все, а підзор постійно на ліжку, є там покривало, чи нема.
Закидай меня камнями• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Можно сделать и складки, и резинку рядом. Может ей надо натягивать на матрас, чтобы не сползало.
Куколка-мяуколка• 13 марта 2023
Ответ дляМДТ
Зрозуміло.
Гарна річ.