Малая Налегке• 19 марта 2023
Завтра починаю худнути
Вирішила тут написати, може хто захоче приєднатися.
Зранку напишу вагу і об´єми.
Буду рахувати калорії і вести щоденник схуднення. Думаю тільки так зможу себе дисциплінувати.
Мій зріст 167, ціль 52 кг і утримувати.
Зранку напишу вагу і об´єми.
Мій зріст 167, ціль 52 кг і утримувати.
Сільський ансамбль• 19 марта 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не в луне дело а в нас. Сколько уже тем тут было ? И что и где ? Каждая из вас сколько раз на диету садилась с понедельника? И что ? Выживают единицы ))
Тут вы правы. Поэтому я не сажусь на диеты.))) Ем все, только поменьше. Но постоянно в доме сладости… Соблазн постоянный… Да и, например, ужинать не хочется, а начну семье готовить, запах пошел, попробовала на соль… и сажусь вместе со всеми, т.к. разыгрывается аппетит. Надо что-то придумать, чтоб не есть вместе с ними. Кефир, что ли в зубы, и выйти из кухни.)
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Це не так. На нешкідливому можна не худнути. Ви просто урізали дуже кількість. Я сьогодні їла котлети рибні запечені,, буряк, солоний огірок, квашену капусту, яйце, шмат хліба з маслом і червоною рибою, 2 яблука, 2 інжири, шматок сиру, суп овочевий без картоплі. Це все корисне, тільки не про схуднення. Сьогодні була заборонена смажена картопля 1шт, давно не їла і 2 ложки арахісової пасти. Зазвичай нема цього. Але є грецькі горіхи і чорнослив кожного дня.
скільки гуляли для прикладу, скільки пройшли, скіьки води випили, коли останній прийом їжі був?
Умничка-помощничка• 19 марта 2023
Предложила бы группу создать в вайбере или тг, кому реально нужно, как и мне, худеть
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
в мене є принцип віддавати більше ніж береш.Ходьба щодня і біг 3-4 рази в тижлень мені допомогли. Я налаштувалась на довгий процес і все вийшло
Ну це так, фізичні навантаження найкращий шлях. Але для нього треба ой яка сила. Ви молодець.
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
просто ходіть багато, особливо після вечері перед сном,я до сьогодні гуляю по 5-6 км вечором, це займає макстмум годину, включила редим хотьби на смарт грдиннику і пішла, при поверненні додому чай або кефір і все
Малая Налегке
• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я почала худнути рік назад,просто викоючила все шкідливе, багато-багато ходила (15-20 тис. кроків) і біг, і все.Результат -17 кг за рік.Рост 160 вага 47 зараз
Супер
Планую теж багато ходити
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я теж страюсь менше, маленький шматок від піци, спробувати маффін, спробувати ватрушку, плюшку і тд
Трактор Віка• 19 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
не тянуть в рот еду, если ты не голодный - это привычка, которую надо выработать. ну а если вы голодная к ужину (что вполне нормально) - то сядьте поешьте. но ужин конечно должен быть легким. у меня ужин раньше, чем у всех (дома в смысле), получается я готовлю ужин не голодная и не кусочничаю
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вам скільки років?
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Супер
Планую теж багато ходити
але щодня, візьміть за правило, щодня! Краще 20 тис кроків. Навіть у дощ з парасолею)
Малая Налегке
• 19 марта 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Автор, я с вами, мне тоже 39
Рост 165, вес щас 64, всегда раньше был 53 кг
до родов и стрессов бесконечных, нужно прийти хоть к 57
Тоді не пропадайте
Завтра зважуємось
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Вам скільки років?
мені 34, все життя хотіла схуднути і ось це сталось
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Таке в мене було в 25 , зараз така відсутність енергії, що не можу себе заставити не те що ходити, а взагалі виходити з дому.
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
так було важко спочатку і лінь, але увійшло у звичку
Малая Налегке
• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
20 можу не осилити, 10 більш реально для мене
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Що змінилось у житті зі схудненням? Ви стали щасливі чи були щасливі? Шмотки і відображення у дзеркалі мене не хвилюють.
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Супер
Планую теж багато ходити
Найкращий спосіб багато рухатися завести песика.
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
для початку згодиться, але потім збільшуйте і воду пийте
Малая Налегке
• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Питний режим вже відпрацьований.
Ходила малувато, буду виправляти
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ну я вам скажу, що я рік ходила + ходила на басейн зранку, не увійшло у звичку, на жаль. Але раніше хоч енергія була. Після 40 енергії нема.
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
я дуже щаслива,я відчуваю себе на 10 років молодшою, багато компліментів від оточуючух
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ви залежна від думки оточуючих? Я просто розумію, що мені насрати що хто думає і від компліментів ні холодно ні жарко. Колись я думала , що я схудну і буде щастя. Схудла, щастя не прийшло. Набрала знову вагу. Мені здається треба навпаки стати щасливою, і тоді схуднеш. А стати щасливою набагато складніше ніж схуднути.
Умничка-помощничка• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Тоді не пропадайте
Завтра зважуємось
Я только вернулась, отошла от дороги, и вот собираюсь возобновить зал, завтра-в пн.начинаю ))
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
ні думка не важлива абсолютно, просто кажу що змінилось
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
ось є фото недавнє ще пошукаю фото до
Худенька, маленька, струнка. Так тримати, якщо вам подобається і ви щасливі.
Умничка-помощничка• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
ось є фото недавнє ще пошукаю фото до
Вы красотка!
Большой секретик• 19 марта 2023
поки дитина на майданчику гралась, мама круги намотувала навколо😄
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ніяких прогулянок. Люди з зайвою вагою, це малорухливі. Якщо бігати цілими днями зрозуміло, що все улетить . Має значення вода чи чай без цукру. Не люблю просто воду.