Малая Налегке• 19 марта 2023

Завтра починаю худнути

Вирішила тут написати, може хто захоче приєднатися.
Зранку напишу вагу і об´єми.
Буду рахувати калорії і вести щоденник схуднення. Думаю тільки так зможу себе дисциплінувати.
Мій зріст 167, ціль 52 кг і утримувати.
Творю чудеса• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ну вірніше, я вже сьогодні почала. Але так як зранку на ваги не стала, то початок офіційно буде завтра.
Для мене основна проблема, що я швидко здаюсь. Тому і написала тут, щоб було соромно зупинитись
Значит нет у вас мотивации.
А здесь вас могут еще и потащить вниз.

автор Малая Налегке • 19 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
Значит нет у вас мотивации.
А здесь вас могут еще и потащить вниз.
Я згодна, що вона слаба, як і сила волі.
Тай худнеться в 39 не так легко як в 25.
Але пора щось змінювати
Тримбулька• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Що наприклад за сьогодні зїли?
Салат зелений, огірок і редиска нарізала тарілку обсягом 300 мл, 1 велике яйце, яблука 2 шт, 1/2 грейпа, філе тріски 100-120 гр, 3 хлібця гречаних. 2 чашки кефіру, чай, кава, все без цукру, багато води.
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
А в мене добігає 3й тиждень посту.
Але я намагаюсь дотримуватися обмежень з олією і днів сироїдення.
На ваги не ставала.Але по одягу можу сказати,що пари кг точно вже немає
На пісних стравах можна ой як набрати, типу вареничків з картоплею. Але щоб там не гнали на хліб, у мене знайомий перші два тижні тільки хліб і вода і вага пішла вниз.
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
Значит нет у вас мотивации.
А здесь вас могут еще и потащить вниз.
Мотивація це головне, внутрішня, особиста. Але домашні мене розслабляють і спокушають. В своєму житті я була більш-менш струнка, коли жила одна, без мами на той час і без чоловіка/дитини. А ще коли жила сама з малою дитиною.
Клептоманка• 19 марта 2023
Ответ дляТворю чудеса
А де та дівчинка, яка вела тут онлайн щоденник? Хто знає?:)
Тоже вспомнила про нее.
КарамбОлька• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Продукти, від яких найбільше набираєш вагу, рослинного походження.
Дайте подумать• 19 марта 2023
Ответ дляТримбулька
В мене сьогодні 10 день жорсткої дієти), нормальний вже відвіс. Для мене це мабуть єдине що допомагає хоча за своє життя так худла тіки після пологів) і тримала майже 10 років.Тому вирішила -10 моя ціль! Будь-яким чином. Підрахунок до гр був і інтервальне нажаль не моє. Автор вам успіхів!
А жорстка это как? Расскажите.
Сама купляю квіти• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я такою була 5 років тому. Мені подобалось
Тому що ви були молодші. Шкіра пружніша. Блиск в очах. Плани на майбутнє, надії, мрії, можливості.
Ви хочете повернутися в цей стан, сподіваючись, що -5 кг вам його дадуть. Але в глибині душі ви знаєте, що ні, не дадуть. Несприйняття себе в поточному часі - тому собі і не подобаєтесь. А 5 кг це ні про що. Їх, крім вас, взагалі ніхто на помічає.

Трактор Віка• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Але пора щось змінювати
а что конкретно вы планируете делать чтоб похудеть?
Начальник Анонимов• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
Не робила вареничків. Не дуже їх люблю.
А ось кашу з хлібом можно їсти...але ж не смачно. Тому багато не наберете на такій їжі кг.
Тримбулька• 19 марта 2023
Ответ дляДайте подумать
А жорстка это как? Расскажите.
Я вище написала сьогоднішнє меню, мені підходить. Бо вже була у ендокринолога, дієтолога і дотримувалась 5 міс рекомендацій, потім зірвалася так бо схудла всього на 300 гр. Нікого ні в чому не дай бог не переконую. Це мій вибір)
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Не робила вареничків. Не дуже їх люблю.
Комусь смачно. Я люблю кашу засмажену цибулею. А зліб з олією і сіллю або картоплю. Пусту вівсянку, так, на ній не набереш, але ж і голодний весь час.
Все буде Україна• 19 марта 2023
Тоже начинаю худеть. Я 170 рост, сейчас 70 кг, 10ку хочу скинуть. Смотрю свои свадебные фото, на них я 56 кг, аж просвечиваюсь. Вот год назад ещё была 62, отлично было... Разожралась, тьфу ты...
автор Малая Налегке • 19 марта 2023
Ответ дляТрактор Віка
Змінювати раціон і рахувати калорії
Моя улюблена страшко• 19 марта 2023
Автор починайте. Але діла не буде. Потім мене згадаєте
Трактор Віка• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Змінювати раціон і рахувати калорії
це якось дуже абстрактно звучить.
ви бачите собі якісь чіткі вимоги до харчування?
спорт?
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Не робила вареничків. Не дуже їх люблю.
Чекаю літа. Улюблений салат грецький. Вечеряю скільки захочу їм +півшматка хліба. Але правильно дівчина писала в якійсь темі, питання скільки людина ходить в туалет, чи виносить все організм. Якщо я зїм трохи менше або пропущу один прийом їжі в туалет я піду через день і тд.
Сільський ансамбль• 19 марта 2023
Мне тоже надо как-то по-хорошему вернуться в форму. Хотелось бы кг 9, наверное сбросить. Написала и офигела от цифры. Еще осенью оставалось сбросить 4 кг. Разъелась за зиму.((( Взвешиваться не буду пока. Взвешусь недели через 2. Почему-то когда начинаю взвешиваться, вес еще больше растет. Удачи вам, автор! И всем остальным!)

Раз одела не бу• 19 марта 2023
Я теж уже недільку худну. Правда мені й скидати треба набагато більше, ніж Вам. Проте я не роблю ставку на швидкість, бо не планую змінювати весняний гардероб.
Моя ціль до літа, щоб живіт не стирчав так сильно (бо в мене діастаз) та на ногах не так помітний був целюль.
Тому за основу вибрала ’Систему мінус 60’ і ходжу годинку в день в ’жироспалюючому темпі’.
Сільський ансамбль• 19 марта 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Почему? Не та фаза луны?
Большой секретик• 19 марта 2023
Я почала худнути рік назад,просто викоючила все шкідливе, багато-багато ходила (15-20 тис. кроків) і біг, і все.Результат -17 кг за рік.Рост 160 вага 47 зараз
Ну ниче се• 19 марта 2023
Дуже багато обмежень треба для себе організувати. Чоловік їсть багато хліба, він якщо тільки хліб прибере з раціону вже схудне, а в мене такого нема.
Дуб береза• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Не знаю. Давно не ставала, щоб нн засмучуватись. Думаю близько 60 кг.
Не подобається своє відображення у дзеркалі(
Так може краще з головою працювати? То ефективніше буде.
Моя улюблена страшко• 19 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Почему? Не та фаза луны?
Не в луне дело а в нас. Сколько уже тем тут было ? И что и где ? Каждая из вас сколько раз на диету садилась с понедельника? И что ? Выживают единицы ))
175см55кг19лет (она)• 19 марта 2023
Я тоже сегодня поняла, что дошла до ручки, сегодня не налезло кольцо с брильянтом, которое я планировала купить, а раскалывать не хочу :(( так мечтала о нем, за год поправилась сильно.
Трактор Віка• 19 марта 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
зато ник в тему
Ну ниче се• 19 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Це не так. На нешкідливому можна не худнути. Ви просто урізали дуже кількість. Я сьогодні їла котлети рибні запечені,, буряк, солоний огірок, квашену капусту, яйце, шмат хліба з маслом і червоною рибою, 2 яблука, 2 інжири, шматок сиру, суп овочевий без картоплі. Це все корисне, тільки не про схуднення. Сьогодні була заборонена смажена картопля 1шт, давно не їла і 2 ложки арахісової пасти. Зазвичай нема цього. Але є грецькі горіхи і чорнослив кожного дня.
Умничка-помощничка• 19 марта 2023
Ответ дляМалая Налегке
Але пора щось змінювати
Автор, я с вами, мне тоже 39
Рост 165, вес щас 64, всегда раньше был 53 кг до родов и стрессов бесконечных, нужно прийти хоть к 57
Большой секретик• 19 марта 2023
Ответ дляНу ниче се
в мене є принцип віддавати більше ніж береш.Ходьба щодня і біг 3-4 рази в тижлень мені допомогли. Я налаштувалась на довгий процес і все вийшло