Оцененная• 21 марта 2023

Що означає фраза для вас: «я знаю, ти любиш мене більле ніж я тебе»

Мені стало не по собі взагалі.
Це типу я так себе показую? В типу ти мені нафіг не треба ?
Проблема в мені? І чи нормально коли я люблю більше ніж мене? Чи це початок кінця і я себе втрачу (тобто буду як одержима людиною ) ?
Хомо_сапиенс• 21 марта 2023
Скорей всего,ваша одержимость уже стала слишком явной, раз человек о ней говорит
__Jane__• 21 марта 2023
Фразу таку ніхто мені не казав, але думаю, це значить, що сказавший сіє хоче получить в ніс
автор Оцененная • 21 марта 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
🤔
Що тепер робити? І цікаво чому і яа це видно
Виннипуховна• 21 марта 2023
Всегда в паре кто то любит больше. Это нормально.
автор Оцененная • 21 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Думаєте? Мені стало якось неприємно (
Бабайко• 21 марта 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Или это означает, что автор любима намного меньше. То есть она ну такое, шоб було. Любящие люди таким не заморачиваются
Полтавська галушка• 21 марта 2023
Да, це ти мені нафіг не треба.
Хомо_сапиенс• 21 марта 2023
Ответ дляОцененная
🤔
Ищите то,что вас так же будет увлекать, заставлять глаза гореть. Отлипайте от человека, дозируйте ваши встречи
автор Оцененная • 21 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Да, це ти мені нафіг не треба.
Але просто це було сказано в контексті я теж люблю але ти мене більле
Хомо_сапиенс• 21 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Да, це ти мені нафіг не треба.
Либо: дай мне личное пространство, тебя слишком много
Тантрический кекс• 21 марта 2023
а контексто какой? чего-то ж он это сказал, не внезапно же?
З горіха зерня• 21 марта 2023
Вам сказали по сути, что не любят. А просто позволяют себя любить
автор Оцененная • 21 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
вже точно не згадаю всю розмову
Але було типу я теж люблю але ти мене більше щось типу такого..
Полтавська галушка• 21 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Нема ні в кого коханняметру, тому нема як порівняти.

Кожен проявляє своє кохання по-різному, кожен має різні потреби у проявах кохання. Аое кожна людина знає, кохає вона когось чи ні.
Тантрический кекс• 21 марта 2023
Ответ дляОцененная
вже точно не згадаю всю розмову
може просто сказанув не подумавши? неприємно, треба дивитись на відносини зі сторони.
5cmhybyna• 21 марта 2023
найсильніша людина може встати і піти. Але жінки слабкі і не можуть нічого не відповісти, вічно останнє слово має бути за нею
Виннипуховна• 21 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка

Интересно. У нас больше любит муж.
Это всегда видно и чувствуется. И так у каждой пары.
автор Оцененная • 21 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Интересно. У нас больше любит муж.
А ви його теж любите чи при таких обставинах що він любить більле а ви менше можете піти? Вам байдуже чи що?) чому так?
Виннипуховна• 21 марта 2023
Ответ дляОцененная
Байдуже. Люблю любовника.
Бабайко• 21 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Интересно. У нас больше любит муж.
Ага, а потом оказывается, что у мужа любовница, так любит. А жена всем рассказывает, что муж ее любит сильнее. Как раз недавно читала об этом в теме )
Виннипуховна• 21 марта 2023
Ответ дляБабайко
Да мне все равно. Сама с любовником 😂
Я вся ваша• 21 марта 2023
Если бы такое услышала от своего мужчины то послала б его
Хомо_сапиенс• 21 марта 2023
Ответ дляОцененная
Автор,любой не созависимый может уйти. Не уходить тогда когда дискомфортно, это не признак любви к партнеру, это признак нелюбви к себе
Полтавська галушка• 21 марта 2023
Ответ дляОцененная
Або в контексті ’я тебе менше’.

Ви ж розумієте, що людина, яка б вас цінувала, якби вас спримала як дарунок долі, якби була впевнена, що у вас є почуття власної гідності, ніколи б це не озвучила, навіть якщо б так подумала.
Цибулька зла• 21 марта 2023
раджу почитати ’Звільнення від співзалежності’ Баррі К. Залежність від людини рідко призводить до гармонійних відносин. І чисто з власного досвіду: чим більше віддаляєтесь ви, тим більше чоловік стає зацікавленим.

Є ще дуже хороша книга «Жінки, які кохають до нестями». Не навішуйте на себе провину що ви щось зробили не так. Таке життя, і більшість стосунків не навічно. Це важко приймати, але потрібно, бо застрягнете в горюванні надовго..
Виннипуховна• 21 марта 2023
Вообще не пойму почему все в этой фразе видят негатив. Чуть ли не разрывать отношения.
Это прости фраза.
автор Оцененная • 21 марта 2023
Ответ дляЦибулька зла

Дякую Вам. Обов’язково почитаю
Так це правда я стала залежна
І то дуже((
Назвіть якщо він в тік ток дивиться на іншу в відео в мене ревність
Як міряти?• 21 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Это из серии ’ Один любит, а другой позволяет себя любить.Что я дура, чтобы любить самой?’ (с)
Країна мрій• 21 марта 2023
Мені чоловік завжди каже що любить мене більше, але то він тільки так собі думає, ну хай думає Авторе якщо ж вам сказали що ви любите більше, треба задуматись чи то просто ляпнулв він так чи дійсно ви більше проявляєте свою любов.
Полтавська галушка• 21 марта 2023
Ответ дляВиннипуховна
Это прости фраза.
Мабуть, тому що інші люди вважають, що слова говорять, коли хочуть щось сказати, а не просто язика тренують.

Говорити просто фрази може папуга, дитина, недієздатна людина.