Сирожено_пирожено• 21 марта 2023
Як налаштувати дитині оплату карткою в телефоні (Андроїд)
У мене айфон, там усе просто. Тут не можу в‘їхати взагалі (( Прочитала, що треба встановити додаток Google pay, але в плеймаркеті видає ось таке (( Тобто дітям недоступно. Що його робити?
ПолБатона• 21 марта 2023
ві проверьте, есть ли в телефоне нфс - это самое главное. А потом ставите этот кошелек и подключаете карточки, ну и плюс разрешение от банка. Всё.
Сирожено_пирожено
• 21 марта 2023
Все, знайшла ( До 13 років заборонено. Дивно так, картки в банку можна відкривати юніор з 6 років, а користуватися з телефона гугл-пей ні ((
Сирожено_пирожено
• 21 марта 2023
Ответ дляПолБатона
Є. Гаманець не встановлюється ((
Не служанка• 21 марта 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Почта/аккаунт скорей всего детский. По этому не ставится.
У моего фитнес браслет с оплатой ) им и пользуется
Сирожено_пирожено
• 21 марта 2023
Ответ дляНе служанка
Так, реєструвала як дитячий. Печалька (