Сумка з негодою• 23 марта 2023

Зовут замуж, как быть

Знаю, начнете меня воспитывать все.Я готова выслушать.
Дано-семье 25 лет, муж всю жизнь любит,лелеет,дети уже взрослые,живут отдельно,материально все я всегда,семья-пример для всех всегда.
Сейчас нужно отстраивать дом, все сначала, опять лямку мне тянуть, за что его строить по новой…не знаю пока…
Полгода живу в другом городе, и здесь случилась со мной любовь великая впервые в 45 моих, я-примерная жена,мама, взірець просто))
Он вдовец, у него есть все-дорогая машина, дом свой, недвижимости под сдачу , вот полгода он настаивает расписаться и жить вместе , разводись , ты не жила толком и все такое , сейчас жизнь моя рай какой-то просто…не вдаваясь в подробности - но как книга прям,роман)
Умом понимаю -нельзя предавать мужа, все-таки жили мы хорошо эти года…
Не случись войны - жили бы себе и дальше тихо-мирно.
Как вы считаете - рубить с плеча и жить -пожить красиво хотяб пару лет или всетаки не сходить с ума - возвращаться домой , работать , работать и строить , делать ремонт , тянуться дальше вместе с мужем ?
Нюанс - обеспеченный вдовец старше на 20 лет
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Не подсказываете.
Дорогой,я тебе машину купила.
Я себе купила свою машину сама , на которой сейчас езжу
Никогда на шее у мужа не сидела
И в декретах тоже

Чего вы так истерически реагируете ?
Спасибо и за ваш ответ на мою ситуацию , но тут мимо )
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Та не, не поверит)
Тут либо гуманитарная помощь, т.к. макароны и консервы закончились - стали ‘эмельками’ помощь переселенцам выдавать. Либо обменяла на мешок лука, без доплаты) Ну, как в старые добрые довоенные времена
Тут вы ошибаетесь и очень
Я хорошо стою на своих двоих )
И дом отстрою тоже и без гуманитарных )

Поднимаетесь выше - мыслите категориями успеха
Пора уже )
Пушап Мі мі• 24 марта 2023
Ответ дляLennochka
Да не молода вже жинка в 50
А вам сколько? )
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Про нерівність - точно!
Як напишуть, що чоловіки, які тут без жінок залишились, знайшли собі коханок, то купа коментів: сволота, .лядун, не може член в штанях втримати і т.д. А ось тут зовсім протилежне: кохання знайшла, попробувала нового життя. Ще й радять, щоб пожила так, порівняла, зробила вибір. Гидко таке читати!
То не читайте
Старпост прочитали-гидко
Все
Вийшли
Але дякую за вашу оцінку ситуації

Зазвичай нам гидко в людях те, шо ми самі в собі не хочемо визнати
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Я те саме писала. Щось авторка заплуталася в днях та місяцях. Так буває, коли хтось фантазує по ходу написання коментів.
Вам так важливі дати ?
Я не в датах заплуталась
А в ситуації
Того і написала запитала

Дякую вам за вашу оцінку ситуації
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Це так думала, коли 25 років сім,ю тягла на жигулях за 6тис баксів ?
’Купечество гуляет’))
Жигулі це образно написала

Вам потрібна марка мого авто ?

Ауді 100
20 років машині
Купувала бу на авто ріа
Сім років тому

Якщо це вас так полегшить щось )
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А починалось якось більш менш пристойно, народ навіть повівся)
Далі вже кіч попер.
Ще потрібно написати про спальню в ’лепестках роз’
Ви ж уже на шляху у своє селище? Блютуз нової автівки друку під вашу диктовку та відправляє на совєтчіцу? Чи може вже щось більш досконале, поділіться з неосвіченою масою)
Я нікого не принижувала і не називала неосвіченою масою
Вам не сором ?
Ви бабка ота з франківська ?
Якій дитина зі скалкою заважала

Жаль вас
Дуже
Знаю бакси• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
То не читайте
Старпост прочитали-гидко
Все
Вийшли
Але дякую за вашу оцінку ситуації

Я навіть не Вам відповідала, але очевично Вас зачепив цей коментар. Ще раз. Поставте себе на місце свого чоловіка. Як себе почували б, якби сиділи чекали його вдома, а він десь в іншому місті ’тестує’ нову дружину, насолоджується вільним життям і думає над питанням ’як би одночасно мати і одну, і другу’? Можете чесно відповісти?
Мої коментарі не на Вашу користь, але можливо, це трохи розвіє рожевий туман, в якому перебуваєте. Ви - доросла жінка, самі маєте зробити свій вибір.
Останнє твердження хибне. Люди зазвичай якщо щось засуджують, то самі такого не роблять. Це називається моральними принципами.
Lennochka• 24 марта 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А вам сколько? )
Молодым человеком по вооз у нас является персона до 44 лет. Это официально
Директриссимо• 24 марта 2023
Ответ дляLennochka
Ну ваш хлопец тоже не думает что с вами до конца своих дней
то я так не думаю! А він якраз думає і від пропозиції узаконити стосунки втомилася відбиватись, ще й дитину просить (((хоч бери втікай , але куди
Lennochka• 24 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Фантазии они такие
Всех анонимов аноним• 24 марта 2023
Ответ дляLennochka
Фантазии они такие
а почему , если у вас не так, то сразу фантазии?Это новая реальность, примите это, сейчас, как никогда , молодые парни со старшими( хотя 30-40 лет это еще молодая цветущая женщина) женщинами , сама лично в своем окружении знаю несколько таких пар.
Lennochka• 24 марта 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Да потому что речь не обо мне и не все слепоглухонемые
sur_sur• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Вам не сором ?
Ви бабка ота з франківська ?
Якій дитина зі скалкою заважала

Жаль вас
Дуже
А ви все дівчинкою скачете?
Закривайте вже свій примітивний роман, ’счастье любит тишину’, як і гроші, завжди потрібно вчасно зупинитися.
Як згадаю, як у підлітковому віці мені гемоглобін піднімали чорною ікрою, аж здригнуся..
все ж таки ’лепестки роз’ було б набагато романтичніше)
Ви навіть про неосвічену масу не допетрали)
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А ви все дівчинкою скачете?
Форум не забороняє писати свої ситуації
Тому ваші поради тут не доречні
За себе дивіться
Аби ви петрали
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую
Що прочитали мені мораль

Дякую
Що відгукнулися в моїй темі
sur_sur• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Форум не забороняє писати свої ситуації
Тому ваші поради тут не доречні
За себе дивіться
Аби ви петрали
Дьявол кроется в деталях, палить ваш тролізм, а не ситуацію.
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А вам не все одно ?
Ситуація моя і мені з нею жити

Чи вам вогнегасник потрібен - бо шось у вас палить?
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Для вас 60 грн огірки дорого
Вам потрібно зайнятись підвищенням своєї кваліфікації
А не слідкувати за чужим життям
Людина, яка не може купити огірок за 60 грн, не може апріорі давати поради в таких ситуаціях , як моя
sur_sur• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Для вас 60 грн огірки дорого
А не слідкувати за чужим життям
До чого тут огірок? То з дитинства не мій овоч взагалі ) просто народ тут бідкався як усе дико дорожчає, але в реалі ніхто не біг купувати)
Моєму четвертому авто 4 роки, не з ріа, і не з базару. Я б так часто і не міняла, але чоловік через три роки починає нити, що подушки безпеки можуть не спрацювати, то вже зараз вийшла простррчка заміни.)
Спочатку повелася на вашу тему, видно по моїх перших коментарях, але багато дурних деталей спалили вас. Адвокат підзахисному завжди каже не тріпати зайвого.
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Ніхто мене не палив
Ніколи
Я щаслива жінка
Щаслива мама
Успішна по життю у всьому

Щось ви нагородили не зрозуміло що )

І я ніколи не тріпаю
Ніколи
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Дочитала до останнього ))

Боже
Який ще адвокат ?))
Ви когось вбили ? Не дай Боже
Що ви нагородили ото в тих реченнях
Чи ви теми поплутали )
sur_sur• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Ніхто мене не палив
Ніколи
Я щаслива жінка
Щаслива мама
Успішна по життю у всьому

Щось ви нагородили не зрозуміло що )

І я ніколи не тріпаю
Ніколи
Чому тему не закриваєте?) ви ж визначилися)
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Нема кнопки
sur_sur• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Дочитала до останнього ))

Боже
Який ще адвокат ?))
Ви когось вбили ? Не дай Боже
Що ви нагородили ото в тих реченнях
Чи ви теми поплутали )
Огірок - то ж був ваш закид.
Авто - щодо вашої писанини про свою заможність та успішність на 20річній автівці.
Адвокат - то вже дещо ближче до моєї кваліфікації та порада до вашої трольної балаканини.
Ну про вбивство - якось занадто плоско.
Маю вже збиратися та їхати)
sur_sur• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Нема кнопки
До адмінів. Тролям це не цікаво.
Якось так і живу• 24 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Он не любит это
Да и я особо не горю к сексу
Мне б бассейны
Коктейли
Вот все лето и осень меня возил в Европу )))
Слушайте своё сердце.
Не голову, не половой орган, только своё сердце.
Совесть вообще не при чём, муж на вашем горбу всю жизнь ездит и дальше хочет ехать. А Вы не лошадь, а Женщина.

П.С. Если включить голову: а что с наследниками у богатого дядьки, кому все эти машины, заводы-пароходы достанутся, если Вы за него замуж таки выйдете?

Тогда просто принять решение - сесть на листочке написать 2 колонки: Муж и Новый муж.
Ну и взвесить обе колонки для себя, что перетянет.
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Огірок - то ж був ваш закид.
Ну про вбивство - якось занадто плоско.
Маю вже збиратися та їхати)
Їдьте
Успішної п’ятниці
Не думайте за моє життя

Я ще валяюся в кроваті )
Попереду чудовий день )
автор Сумка з негодою • 24 марта 2023
Ответ дляsur_sur
До адмінів. Тролям це не цікаво.
Впм треба ви ідіть до адмінів
Мені то не треба )
Сорока-ворона• 24 марта 2023
Ответ дляD_A_V
хорошо что автор-- не вы :)😂
Хорошо, что вы - не муж автора