candy07• 24 марта 2023

Дівчата виручайте. Консервую березовий сік, не має лимонної кислоти

Чи можна замінити соком лимона? І в якій пропорції?
ok1904• 24 марта 2023
Пропорції є в інтернеті.
ViktoryjaG• 24 марта 2023
А смысл? Лучше сейчас питайте ослабленный организм. Консервированный сок - уже не то пальто, биоактивные вещества пропадут в нем, будет просто водичка, да еще и с кислотой.
автор candy07 • 24 марта 2023
Ответ дляok1904
Пропорції є в інтернеті.
Я не знайшла. І взагалі, не впевнена, чи можна замінити, але не хрчеться йди в магазин:))
Carin• 24 марта 2023
Эх! березовый сок активен больше всего первые сутки, он настоящий эликсир. Я бы автор на Вашем месте упилась свежего на год вперед ))
Pole• 24 марта 2023
Ответ дляcandy07
Колись закривали з дольками лимону, плюс пару цукерок дюшес.
kristalw• 24 марта 2023
или квас березовый сделайте
ok1904• 24 марта 2023
Ответ дляCarin
Мочегонний, що капец, але це добре!
ВалюШок-d20a• 24 марта 2023
если позволяет возможность скорее в полторашку и в морозильник
liydochk@mama• 24 марта 2023
Варю тільки з лимонним соком. Вже багато років-все добре. Ще добавляю м‘яту.