ГонУрова дівка• 27 марта 2023
Через подвіря ходять всі кому хочеться.
Ми ВПО, нам дали будинок в селі де жили алкаші. Ми його помили, побілили. Але там не було паркана, і нас дуже здивувало коли побачили що через наше подвіря ходять сусіди і місцеві я їх не знаю.. На питання а як так? кажуть ми завжди так ходили.. Ми зачиняємо браму, але який сенс як паркана немає. Ми позабивали стовпчики, та наятгнули мотузок по переметру. А люди проповзають через мотузок і знову проходять повз. Ми і так у місцевих під лупою, боїмось зайве слово сказати. А тут потрібно відстоювати свою позицію.
А в мене дитина залишається іноді дома одна. Я і так перелякана, ще й думати цілий день як там вона.
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Перевулок іде буквою П і люди просто щоб коло не наматувать переходять з вулиці на вулицю
ТаПрямТам• 27 марта 2023
У нас так було, доходило до бійки, і пупок вона там закопала, і обходить йому далеко.
Поставили загорожу. Перші паркани ламали.
Звикли згодом.
Трусиковед• 27 марта 2023
нічого не зробите, хіба що встановити паркан.
У нас теж так було, але хоч сусіди знайомі.
Натягнули сітку, щоб хоч собаки їх не ходили.
Весела пiсенька• 27 марта 2023
Ребенку никто ничего плохого не сделает, за это не переживайте.
А шастать беспардонно так и будут, пока забор не поставите, увы(
Лапка• 27 марта 2023
Співчуваю. Натягніть мотузки так, щоб було не зручно під ними пролазити. Або гілки між стовпчиків поприбивайте. Перекопайте землю, полийте, щоб стежинка була мокра й грязна. А яка брама без паркану?
Кондуктор троллейбуса• 27 марта 2023
Паркан дорого, тим більше якщо тимчасове житло.
Як варіант, зараз весна, потикайте (посадіть) гілки верби чи іншого живоплоту. Дешево- сердито.
Плюсую: перекопати та залити водою до болота.
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Зверніться до старости села.
Плюсую, нехай проведе виховну роботу. Тим більше, ви не місцеві, людей не знаєте. Можуть і не сусіди ходити
Весела пiсенька• 27 марта 2023
А вообще люди в селе со своей чудинкой, есть такое.
Я помню, когда мы купили дом, нас спрашивали ’ А Галка приедет клубнику собирать и яблоки?’
Это речь о хозяйке дома, которая нам продала. И искренне удивлялись, что не приедет ’ А как это, это ж она сажала, значит, это ее деревья!’)
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
БоХатая• 27 марта 2023
кстати, как вариант посадите хмель вдоль проволоки, он очень быстро растет, густой и колючий
Черпак_для_фантазий• 27 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Весёлые
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
А ви просили так НЕ робити? Типу це дитину лякає скажіть
Так! ті сусіди що поближче я казала що дитина лякається ( і це дійсно так) то вони то просто рідше роблять.
А іноді я тих людей і не знаю. то вони просто проходять
Трусиковед• 27 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Накидайте на проходе ветки, доски и всякое такое. Сделайте препятствие.
Но не факт, что это поможет. Лучше побыть попугаем и каждому говорить, что бы тут не ходили
В любом случае на вас будут косо смотреть, это село, тут у каждого есть дело к вам
да не поможет это)
Если перспектива переступить или отгавкаться, зато не делать огромный крюк - ничего не поможет, кроме забора, через который реально не пролезешь)
Личко Невеличке• 27 марта 2023
Ответ дляБоХатая
Хмель неколючий и не успеет зарасти, его вытопчут. Лучше всего высокую сетку рабицу натянуть. Недорого и надёжно.
Дюагональ• 27 марта 2023
Лише паркан. Або сітку. У нас теж був будинок діда в селі. Дід помер і два роки там ніхто не жив. За будинком школа і дитячий садок. То люди і діти ходили через двір, щоб не обходити лишні 300 метрів. Будинок ми продали, а люди так і далі лазили через двір, аж поки нові власники не поставили забор по периметру. І теж казала що так звикли, там стежка, значить можна ходити.
Розумна Губка• 27 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Вы уверены, что ребенок в безопасности???? Я в шоке.
Сплошь и рядом насилие над детьми
Не говоря уже про то, что ребенок просто может бояться чужих людей
Сплошь и рядом насилие над детьми
Дюагональ• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Автор, вам дали дом, а не территорию, временно.
І що? Будинок знаходиться у дворі, значить двір теж їхній.
Татьяна_М5• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
От чего ваш ребёнок пугается? Он людей не видел? В многоэтажках люди живут, под окнами проходят тысячи людей днём и ночью и никто от этого не пугается.
БоХатая• 27 марта 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
он очень жесткий и режет кожу и одежду. рабицу легко порезать или отодвинуть, а если поверх нее будет хмель, уже сложнее и двор не будет видно
ГонУрова дівка
• 27 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Зверніться до старости села.
Ну ми мяко розмовляли про це, вона каже та ц звичайне діло.так завжди було,не тільки через наше подвіря
Татьяна_М5• 27 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Нет, не их. Ни дом, ни двор.