барабанщица• 27 марта 2023

Кто выращивал пастернак?

Очень прошу совета
Когда сеять. Любому совету буду рада.
Библиотекарь• 27 марта 2023
На зиму сію бо краще і більший росте.
Можно навесні
Люблю з ним пісний борщ
автор барабанщица • 27 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
На зиму сію бо краще і більший росте.
Можно навесні
Люблю з ним пісний борщ
Я купила 1 кг. Це супер смак. Замість моркви всюди додаю,сьогодні в суп з кропивою, дуже подобається. Ціна на нього висока дуже,тому хочу посіяти.
Библиотекарь• 27 марта 2023
мені педіатр дуже рекомендувала його на перший овочевий прикорм.
купувала в баночоках дитині маленькій, а потім вже трохи згодом до супу корені додавала. так 10 років вже цей овоч у нас в меню.
дуже смачно і в суп трохи додати, в овочеве рагу, фарширую перчик морквою+пастернак і тушу в томаті, пісний борщ, вінігрет, рибу фарширую овочами, то теж додаю пастернак.
автор барабанщица • 27 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую, ми вперше купили.
Дама_с_караваем• 27 марта 2023
Это корень петрушки? Или что за растение?
ПростоБелка• 27 марта 2023
Він дуже важко сходить.
Має бути свіже насіння
автор барабанщица • 27 марта 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Нет ,это не корень петрушки,пастернак. Приятный пряный запах и вкус,очень полезный.