Chaterbox• 28 марта 2023
Якщо не вклеїти фото в паспорт в 45 років
Підкажіть, хто знає, якщо не вклеювати фото в 45 років зараз у воєнний стан, чи вважається паспорт дійсним?
ПультОт_БМВ• 28 марта 2023
Ответ дляАшотакоя
А в 40 також треба? Чи вже в 45?
Всегда было в 25 и 45
Ms. При теле• 28 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Месяц действительно, потом получать ай ди карту
Ссылку на закон сбросите?
Chaterbox
• 28 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Читала, що у воєнний стан можно не міняти, буде дійсний до закінчення воєнного стану, чи це дійсно так?
Я б такое не носила, но продаю• 28 марта 2023
Ответ дляChaterbox
Позвоните на горячую линию
Радостина• 28 марта 2023
Типу так, типу ні. Для поліції(перевірити документи), НП,Укрпошти тощо дійсний. Для банку, МРЕО(як воно там нині називається забула) ні.
Ms. При теле• 28 марта 2023
Ответ дляChaterbox
Так, дійсно
В строк +40 днів по завершенню цих подій ви також маєте право вклеїти фотокартку.
Інша річ, чи зможете ви відстоювати і доказувати свої права в нашіх нстанціях.
Тому, якщо є змога, краще клеїти фотокартку по досягненню 45 років
ГугелП@лАмался• 28 марта 2023
Ms. При теле• 28 марта 2023
Ответ дляРадостина
Муж менял права в 45,5 лет без вклеенной фотографии.
Но да, выше написала, если есть возможность, то лучше вклеить
Chaterbox
• 28 марта 2023
Ответ дляMs. При теле
А военный билет требовали?
Я тут с краю постою• 28 марта 2023
Ответ дляChaterbox
Не знаю, чи це лійсно так, але мені в паспортному сказав робітник, що я маю місяц, щоб вклеїти фото, потом паспорт вважається не дійсним для різниї інстанцій. Не знаю, чи це так. Але на тижні піду фоткатись.
Дама с собачкой• 28 марта 2023
Теоретично паспорт вважається недійсним. Але на період воєнного стану подовжили термін для вклеювання (я так розумію, до закінчення воєнного стану). Я вклеювала восени, прострочка була близько 6 міс. За весь цей період ніхто не звертав на це увагу, в міграційній службі прийняли без усяких нюансів, без штрафу і не за місцем реєстрації місця проживання )))))
Дюйм оф о4ка• 28 марта 2023
Ответ дляChaterbox
Так але якщо треба в нотаріуса что то оформлять или в банке то буде не дествительно.А як посвідчення особи то так
Ms. При теле• 28 марта 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Закон един для всех,а не избирательно.
Но не все умеют отстаивать свои права. Да и не тот это случай
Знаю бакси• 28 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
во время ВП не месяц, у нас сотрудники приносят вклееные с опозданием в 2-3 месяца от ДР
Chaterbox
• 28 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Там не пізніше 30 днів після відміни ВС треба вклеїти здається
Chaterbox
• 28 марта 2023
Ответ дляЛовлю капці
А куда надо идти, чтоб вклеить фото в 45 лет?
Цнап або міграційна служба
Chaterbox
• 28 марта 2023
Ответ дляБойцовская
А хто знає, вклеїти тільки по місцю прописки можна, чи не важливо де?
Цнап або міграційна служба
Ms. При теле• 28 марта 2023
Ответ дляБойцовская
В любом удобном вам ЦНАПе